Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хич не го слушай батко ти Пламен - никакви такива "магически" устройства не могат ти очисти въздуха.

 

Пламене като бяхме ти, жена ти и аз и пушихме тримата в хола до 5 сутринта трябваше да те пусна вътре на другия ден след като бях забравил да отворя преди да легна. Щеше да свиеш коленете.

 

Момко, първо - старай се да не пушиш, за да не се налага да се криеш, остави тая работа на нас старите кучета и второ - единствения ефикасен начин да се спасиш ефективно (поне частично) от вонята е следния:

 

- задължително като се пуши отваряйте прозорец - поне един - и затваряйте вратите към други помещения (всякакви аспиратори, смучещи вентилатори на отдушници е хубаво да работят)

- след като се приключи с кадежа - направи течение - нищо не отвява дима по-бързо от добро течение за 20-30 мин. Рабира се се внимава да не се трясне нещо примерно

- ако още има остатъчна миризма последвай примера, който ти дава бате ти Наско - или сготви нещо с лук или чесън, или обърши праха и напръскай добре с пронто, или измий някое стъкло с препарат. Може и пода да измиеш с препарат - все много полезни неща, които елиминират миризмата на цигари.

 

П.С. Наско престани да даваш разни пиромански съвети на децата - навремето така забраниха Beavis & Butt-Head :cry

Link to comment
Share on other sites

*Midex тва чудо въобще продава ли се в Пд?Като гледам май само в Сф и на доставка (която кой знае колко ще чакам :wacko: ).

Принципно ги продават и в софийския Mall...ако изчакаш като направят и нашия ще си купиш от тук. :P

Като ходих последно в София се разходих из мол-а, но не успях да намеря щанда на Солинген, тъй че си го поръчах по нета (дойде с куриер за 2 дена)...но пак ти казвам - слабичко е за 4Х4Х2.60 м. То си е дискче с диаметър 5 см. и дебелина 1 см. и ако и да ти пишат, че специалната стомана, от която е направено има много повече пори на молекулярно ниво, пак си е малко. XXL-ът е по-голям, но ако взимам пак ще предпочета да взема повече броя малки и да ги разхвърлям по 2-3 във всяко едно помещение.

Link to comment
Share on other sites

П.С. Наско престани да даваш разни пиромански съвети на децата - навремето така забраниха Beavis & Butt-Head :cry

 

Ех, що няма форума една брутална сатанинска усмиФка :bgrin: Нищо де, вие си представете с каква наслада се хиля.Между другото, сяра и калиев перманганат е добро решение за след бесен купон, когато трябва да се унищожи миризмата и на алкохол...и производните му.Но да не се стои в стаята, и след това да се проветри много сериозно.

Link to comment
Share on other sites

Ех, що няма форума една брутална сатанинска усмиФка :bgrin: Нищо де, вие си представете с каква наслада се хиля.Между другото, сяра и калиев перманганат е добро решение за след бесен купон, когато трябва да се унищожи миризмата и на алкохол...и производните му.Но да не се стои в стаята, и след това да се проветри много сериозно.

 

По тая логика да му дадем да палне една димка от наште дето мориха дървениците с тях хахаха :devil

 

7 години няма да може да проветри...

 

Между другото затворили са вече любимия УЦ и ще го бутат. Ще се разширява големия комплекс нататък с жилищни сгради... ако щеш ми вярвай домъчня ми вчера като го видях. Звъннах на офицерския състав - казаха че вече са се изнесли в Бригадата и УЦ ще пада.... Зачудих се само как така бързо го купиха...

Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос.

Какви пари струват тия лепенките по колите.. Тъй наречените "Винили"?! Искам да сложа на Clio-то... Едно PSY (гръцката буква) ... И не знам как стоят нещата... Някой? Нещо?

Link to comment
Share on other sites

За колко време зараства продупчено ухо, ако не се носи обица? И остава ли видим белег ?

Моето зарастна за не повече от 6 месеца. И мисля че остана блеег, съвсем лек. Защото като го пипна все едно има топче мръвка вътре :blink: :lol: , ама не е нищо особено.

Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос.

Какви пари струват тия лепенките по колите.. Тъй наречените "Винили"?! Искам да сложа на Clio-то... Едно PSY (гръцката буква) ... И не знам как стоят нещата... Някой? Нещо?

В Микроасу ги правят каквито ти хрумне. На транспортно фолио може да ти го дадат, ако искаш, може и да ти го апликират срещу заплащане. Колко струва обаче, ще трябва да питаш.
Link to comment
Share on other sites

Между другото затворили са вече любимия УЦ и ще го бутат.

Ми то по-хубав УЦ от Црънча - здраве!Аре като си ходя, ще се разходя до там и ще ти пратя малко снимки.

Link to comment
Share on other sites

В Микроасу ги правят каквито ти хрумне. На транспортно фолио може да ти го дадат, ако искаш, може и да ти го апликират срещу заплащане. Колко струва обаче, ще трябва да питаш.

 

В Микроасу е супер скъпо. Всичко е супер скъпо. Особено за нормалният клиент на дребно.

Link to comment
Share on other sites

В Микроасу е супер скъпо. Всичко е супер скъпо. Особено за нормалният клиент на дребно.
Ами добре. След като казваш, че е супер скъпо, явно знаеш къде е евтино - сподели! Аз друго не знам. Ако знаех, щях да кажа.
Link to comment
Share on other sites

Ами добре. След като казваш, че е супер скъпо, явно знаеш къде е евтино - сподели! Аз друго не знам. Ако знаех, щях да кажа.

 

Аз му писах лично съобщение къде да отиде.

 

Всяка рекламна агенция взима по-евтино от МикроАсу. Мисля, че за лепене на рязано фолио по кола, бяха взели нещо от рода на 80-90 лева! Само да ти кажа, че за същите пари, можеш да си налепиш на същата площ колата с фолио с печат върху него. Че и пари ще ти останат.

Link to comment
Share on other sites

Програма за сваляне на клипове от You Tube, Vbox... ще съм благодарен ако някоя ми я поднесе и с линкче че днес много ме мързи>

@ludoto_mimi благодаря...

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

Понеже ще трябва за другия петък да запазвам места в планетата, та да питам понеже до сега не съм запазвал. По телефона ли запазвам или на място и после като отидем как доказвам, че съм запазил определени места

Link to comment
Share on other sites

Понеже ще трябва за другия петък да запазвам места в планетата, та да питам понеже до сега не съм запазвал. По телефона ли запазвам или на място и после като отидем как доказвам, че съм запазил определени места

 

Обаждаш се..мацката ти записва 2те имена. Като влезнеш намираш сервитьорката и тя те води до масата ти ; )

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

Kaк мога от видео клип с лошо качество да направя такъв с по голяма резолюция и по добро качество на картина и звук. Нека някой който се е занимавал да ме опъти към програма и да ми даде малко инфо. Мно го ще съм благодарен.

Шегуваш се, нали?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...