Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Скиновете за лаптопи какво са и как се слагат?

За персонализация, гъзария и каквото там се сетиш...повечето се лепят.

 

Някой знае ли откъде мога да намеря нотите за интрото на Amaranth на nightwish. Става дума за пиано/синтезатор. По възможност да са от сорта на B A G G E F и т.н., защото истински ноти не мога да чета :D.

Нямам много време да слушам музика, но ако ми го пратиш...ще ти извадя буквите. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Гледам пред Папараци спряла лимузина Hummerвидео). Някой знае ли подробности?

Онзи ден я даваха по новините,а вчера я мернах из някой вестник. Още била с транзитните номера ама май била софийска. (поне така казаха тогава) Няма да се учудя ако се окаже на някоя майничка! :)

Link to comment
Share on other sites

Ами май има разлика между Лабрадор Ретривър и само Ретривър. Ретривърите са май с по-дълга козина и май са по-високи. Аз търся ето това:

labrador_retriever.jpg

Link to comment
Share on other sites

Това е лабрадор. С по-дългия косъм е голдън ритривър. От друга страна няма такова нещо като златен лабрадор... има yellow labrador. Май си смесил двете породи...

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Labrador_Retriever

http://en.wikipedia.org/wiki/Golden_Retriever

Link to comment
Share on other sites

?

 

Как да не могат? Не си питал който трябва. Или ако си питал - не си дал достатъчно разумна причина да се изтрие... Няма невъзможни работи...

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми каже точно колко часа е пловдив -софия с рейса :wacko:

и евентуално някъв друг рейс от автогарата до летището :blink:

Link to comment
Share on other sites

Triabvat mi fini dleta za darvorezba.Proverih v tukashnia magazin na SBH, a te samo me izgledaha kato tramvai pri PTP.Syshto taka tarsia i kaliev bihromat.
Не знам колко фини длета ти трябват, но си спомням един мой приятел преди години си правеше фини длета от спици на чадър (трябва да е пак от старите, не тези от 1-2-3 лв). Калиев бихромат има при Иван Гривов ВАКИ-ХИМ: ул. С. Веркович 2, тел. 652056, 696603

или при баба ти Тодорка (хихихи): РАЙ 48-Т. КАВАЛДЖИЕВА, ул. Х. Дюкмеджиев 6, тел. 626026.

Ако правилно надушвам, искаш да правиш байц. В този случай перфектна работа ще ти свърши и перманганат от аптеката. Става хубав орехов цвят.

 

някой може ли да ми каже точно колко часа е пловдив -софия с рейса :wacko:

и евентуално някъв друг рейс от автогарата до летището :blink:

Пловдив - София го брой около 2 часа, като поне 30-40 минути има има градско мотане. И питай водача дали не е по-добре да слезеш на Болницата (забравих как точно се водеше спирката преди Плиска) и да хванеш нещо към летището, отколкото да те лангърка до автогарата, че пак обратно... Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми каже точно колко часа е пловдив -софия с рейса :wacko:

и евентуално някъв друг рейс от автогарата до летището :blink:

2 часа ще ти отнеме. Всъщност и по - малко. За да стигнеш до летището е най - добре да слежеш още на Окръжна болница и от там да си хванеш друг рейс или такси. Ако те интересува утре мога да ти кажа кои рейсове могат да ти свършат работа.

Окръжна болница е първото място където спира рейса. Доста преди хотел Плиска е ;).

Link to comment
Share on other sites

Ако правилно надушвам, искаш да правиш байц. В този случай перфектна работа ще ти свърши и перманганат от аптеката. Става хубав орехов цвят.

Pravilno nadushi.No mi triabwa za edna recepta.

 

farell--->Link

Link to comment
Share on other sites

Pravilno nadushi.No mi triabwa za edna recepta.
Имам 2 рецепти за орехов байц, една за махагон, и една за дъб. Ако те интересува, ще ги сканирам и ще ти пратя линк. А пък ако става дума за 10-20 г бихромат (както е по едната рецепта) ще измисля нещо. Щото едва ли някой ще ти продаде по-малко от 1 кг. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Ne, spoko.Tiq sa recepti na starite majstori i bihromat mi triabwa ne poweche ot polovin kilogram.Ostanaloto sa obshtodostapni i lesno namirashti se veshtestva(edno ot koito e kraveshka urina) :blink: .S edin pisch se machim tuka da vazstanovim tehnologiata na obrabotvane na oltara na Pazardjishakata "Sveta Bogorodica".I zatova. :)

Puk ako prodadat poveche ot 4-5kg(kakto, mislia sa standartnite opakovki) nishto ne prechi da gi vlojim i v drugi dejnosti :)

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми каже точно колко часа е пловдив -софия с рейса :wacko:

и евентуално някъв друг рейс от автогарата до летището :blink:

В зависимост от задръстванията и мястото на слизане в София, времето варира м/у 1:40 и 2:30. Специално за летището най-добре да се слезе на хотел Плиска и от там да се хване (от отсрещната страна на пътя) 84 за 1ви терминал или 284 за 2ри терминал на летището.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да предложи място, където мога да направя 2 табели за парко места?

ако си си ги платил в общината - те сами ти ги дават, защото влизат в цената.

ако искаш незаконно - във произволна фирма з арекламни материали. в софия имаше и неква фирма само за пътни знаи и маркировки, ама не си спомням името й.

Link to comment
Share on other sites

Ами в общината са платени ама табелите нещо ги няма. Пък и никой не ги е споменавал.

 

Говоря за табелите, които се слагат да пазят местата. Тези които са тип пирамида.

 

Общината до колкото разбрах ще предотставят тази на която да пише, че местата са наети и ще бъдат вдигани колите.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

А какъв е начинът да се оправи avi-файл, който като го отворя пише: Can't locate video streаm? Само сваляне наново ли го оправя?

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...