Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

[3:58:43 PM] dani says: значи исках да те питам нали знаеш че се правят такива възглавнички с лика на някого

[3:58:56 PM] dani says: например даваш снимка и те ти я правят с лика на този на снимката-знаеш ли къде се правят такива възглавници?

 

Някой знае ли нещо относно тези възглавници, че на мацката й трябва спешно и искам да й помогна?

Link to comment
Share on other sites

Няма ли да ти свърши работа някъде, където правят щампи на фланелки. И вместо нея, да сложат въпросната калъфка?

Link to comment
Share on other sites

На кой принадлежи "гениалната" мисъл, че кучето е най-добрият приятел на човека?

 

Mай тук пише.

http://www.almostheaven-golden-retriever-r...g/old-drum.html

 

Не съм сигурен не го четох цялото и не му разбрах много много ама май е това:

 

Senator George Graham Vest won a court battle and the hearts of dog lovers everywhere when he paid his famous tribute to the dog during the 1870 Burden vs. Hornsby court case in Warrensburg. The speech included the line, "The one absolutely unselfish friend that a man can have in this selfish world, the one that never deserts him, the one that never proves ungrateful or treacherous, is his dog."

Link to comment
Share on other sites

В България някой внася ли устройства за четене на електронни книги като описаните в този сайт?

 

--------------------------

 

На сайта има една книжарница в София където я продават. В Пловдив май засега ги няма.

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

Зависи колко аналгин си взел и колко алкохол си поел с него... От една таблетка - нищо... И все пак - не съм лекар... Става интересно ако имаш проблеми със стомаха и след взет аспирин пиеш четири-пет бири... не бих искал да си около мен.

 

 

nqkva ideq kude v pld moje da ima topki za amerikanski futbol ? am. futbol ne rugbi ? ako moje i na wilson da sa perfektno 4e ina4e trqbva da 4akam ot usa da mi pra6tat ?

 

Има ли в Пловдив магазин на Интерспорт? Ако не - хващай пътя за София и право в Mall of Sofia...

Link to comment
Share on other sites

Какво става при взет аналгин и след това алкохол :) ?

Знам какво става при аспирин+алкохол=драйф парти и/или главата много много се въртииии.

Edited by D-Devil666Hell
Link to comment
Share on other sites

Здравейте . Искам да Ви попитам каде мога да дам якето ми за да ми сменят ципа ? Скъса се ципа , а якето много ме кефи :) Та искам да ми кажете каде мога да го сменя и да не си оставят пръстите простите хора ами да го направят както хората .

Има едно ателие до нас ,но мноого лошо работят и не ми харесва ...

Та кажете каде мога да ида да го дам . От Кичука съм и е желателно да е в квартала , но ако се налага може и в друга част на града да ида :)

Благодаря .

 

 

 

 

Честит имен ден на Адашите ;)

Приятно изкарване на празника :beerchug

Link to comment
Share on other sites

@Ghetto_Freak значи като знаеш къде е Фешъна (кафето) точно надоло по улицата, след 50-60 метра вляво една пвц врата...от години ползвам тяхни услуги и съм много доволен.

Link to comment
Share on other sites

Какво става при взет аналгин и след това алкохол :) ?

 

Мисля, че снощи осъзна какво става, ако си пил аналгин де :lol: :rolleyes: защото алкохолчи доволно си пийна :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже къде и дали в пловдив има магазин в който продават часовници реплика на Breitling.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже къде и дали в пловдив има магазин в който продават часовници реплика на Breitling.

 

До колкото знам в Пловдив няма. Но в София на Витошка има. :rolleyes:

 

може и да греша за Пловдив нз.

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...