Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

От няколко дена мъча да са регна в http://www.thepokerbay.org/ и секи път в статистиките Registered users е различен, а кат цъкна да са регвам ми викат, че лимита е достигнат. Възможно ли е да ма режат щото съм с динамично ип и тва ша ебава отчитането на трафика ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aquila беше споменал за този магазин- намира се точно срещу Кока-Кола, днес видях, че има табела, но май все още не работи.

Link to comment
Share on other sites

До Мото-Пфое. Май се води на бул. "6-ти септември". Караш от центъра по 6-ти септември в посока Бриколаж, подминаваш Бриколаж и след около 500 метра е Кока-Кола, пада се от лявата ти страна,а отсреща е магазинът, там има и хотел/Кендрос май/, магазин за детски нещица.

Link to comment
Share on other sites

Какво означава ограденото на тази картинка . И може ли заради това да ми се рестартва компа без да ме пита.

 

RT - Risk temperature

 

Сменяй охлаждането на професора че скоро ще изгърми

или пък виж дали е правилно захванат радиатора или вентилатора

дали има паста

почисти ги от прах

и тн.

Но най вече помисли за смяна на охлаждането

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли в "Кръстникът" 1 градинката в която умира дон Корлеоне каква е - домати или портокали ?

 

ако дадете и скрийнче :)

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли в "Кръстникът" 1 градинката в която умира дон Корлеоне каква е - домати или портокали ?

 

ако дадете и скрийнче :)

Домати.
Link to comment
Share on other sites

Имам 1 хардуерен въпрос:

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/13/3184_464.JPG

Така искам да попитам защо след като общо имам около 22гб файлове на D-то след като дам Proporties и ми показва че имам заети 37гб??Просто не мога да си го обесня къде ми се губят тези 12,13 или колкото са други гб.Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Имам 1 хардуерен въпрос:

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/13/3184_464.JPG

Така искам да попитам защо след като общо имам около 22гб файлове на D-то след като дам Proporties и ми показва че имам заети 37гб??Просто не мога да си го обесня къде ми се губят тези 12,13 или колкото са други гб.Мерси предварително.

 

Napravi mu scan disk.

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли в "Кръстникът" 1 градинката в която умира дон Корлеоне каква е - домати или портокали ?

 

ако дадете и скрийнче :)

Домати са. Той купуваше портокали когато го простреляха.
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли телефони за връзка с Автотранс Чолаков ( дето държи автобусни линии 99, 18 и т.н), или някакъв сайт за тях? Че съм им набрал доста днеска.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли телефони за връзка с Автотранс Чолаков ( дето държи автобусни линии 99, 18 и т.н), или някакъв сайт за тях? Че съм им набрал доста днеска.

За телефон не мога да кажа в момента, но седалището им се намира на ул. 'Архитект Камен Петков', до хотел Империал.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми е интересно защо казват на Москвич - "Джуган", някой знае ли, и също така какво значи "АЗЛК" дето им го пише отпред на решетката?

Link to comment
Share on other sites

На мен ми е интересно защо казват на Москвич - "Джуган", някой знае ли, и също така какво значи "АЗЛК" дето им го пише отпред на решетката?
За "джоган" не съм сигурен, но АЗЛК идва от "Автозавод Ленинского Комсомола".
"Автомобильный завод имени Ленинского комсомола " po pulnoto naimenovanie :P
Да, прав си :) Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Забелязал съм, че когато понякога спира тока, при повторното му идване някои от уредите (климатик, телевизор) се включват сами, ако не са били изключени от мрежата. Какъв е този недостатък на тези уреди? Защо се получава така?

Link to comment
Share on other sites

Забелязал съм, че когато понякога спира тока, при повторното му идване някои от уредите (климатик, телевизор) се включват сами, ако не са били изключени от мрежата. Какъв е този недостатък на тези уреди? Защо се получава така?

Що да е недостатък....същото като с лампите - идва тока и светват (wow) :bgrin:

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...