Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Чек ся и аз да питам :D

Как се размножават таралежите ?

Кога ще е готово влакчето на тепето?

Ам да и къде мога да намеря записа на концерта на пайнерките или поне на онази част която даваха по тв :)

Таралежите ще да се размножават много внимателно :P ( тва не го знам )

Концертите се рови из зазз сиреч вбокс там ги има ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нещо не мога да си пусна филмчето самоличността на Борн - като го стартирам и ми пише The following pin(s) failed to find a connectable fiter:

3vix D4 Media Splitter::Video Output

 

Stream 0

3ivx D4 Media Splitter

 

Media Type 0:

--------------------------

AM_MEDIA_TYPE:

majortype: MEDIATYPE_Video {73646976-0000-0010-8000-00AA00389B71}

subtype: Unknown GUID Name {31637661-0000-0010-8000-00AA00389B71}

formattype: FORMAT_VideoInfo {05589F80-C356-11CE-BF01-00AA0055595A}

bFixedSizeSamples: 0

bTemporalCompression: 1

lSampleSize: 0

cbFormat: 88

 

VIDEOINFOHEADER:

rcSource: (0,0)-(720,304)

rcTarget: (0,0)-(720,304)

dwBitRate: 1000

dwBitErrorRate: 0

AvgTimePerFrame: 417083

 

BITMAPINFOHEADER:

biSize: 88

biWidth: 720

biHeight: 304

biPlanes: 1

biBitCount: 24

biCompression: avc1

biSizeImage: 656640

biXPelsPerMeter: 0

biYPelsPerMeter: 0

biYPelsPerMeter: 0

biClrUsed: 0

biClrImportant: 0

 

Какво да направя??!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Следващият нестндартен въпрос го задавам с умивка:

 

Каква стана тя сега? Има ли тук други гневни и измамени от ЕК хора, отказали се скандално от услугите на фирмата? Получихте ли заветното обаждане? Ако не - предстои ви

 

Току що и се обадиха от фирма ЕК с опити да ме привлекат обратно, понеже съм бил дългогодишен лоялен клиент....Няма да ви казвам каква беше примамката - висчките им телевизии с макс пакет и цифрова и каквото има там за ... 35 лв.

 

След като категорично им обясних че вече съм казал тази фирма да не ме търси, сричащата отсреща интервюираща се постъписа и притесни. Попита ме мило каква била причината за моя гняв, защо така, кой е виновен.... Извини ми се от името на екипа на ЕК даже!

 

Обясних й че екипа не е виновен, обясних й, че политиката на ЕК спрямо клиентите е калпава (меко казано) и т.н. и й зададох и на нея един нестандартен въпрос: КЪДЕ БЯХТЕ ВСИЧКИТЕ ТИЯ ГОДИНИ???? Защо след толкова много платени от нас пари, толкова съсипани нерви и нашето дежурно "айде от нас да мине"? Защо чак сега се сетихте да се обадите ЕК? Сега ми любезничат и ми се обясняват в любов и лоялност - безсрамие.

 

Защото осирацията е пълна, отстъплението на клиентите е масово и повсеместно, защото ИМАМЕ ВЕЧЕ ИЗБОР. И то често по-добър избор. И сега се сети грозният монополист за нас - дългогодишните верни платци. Сега, когато падна от коня и разбра, че клиента е с предимство. Е нека им - нека да фалират нацяло - заслужават го :punk

Link to comment
Share on other sites

Следващият нестндартен въпрос го задавам с умивка:

 

Каква стана тя сега? Има ли тук други гневни и измамени от ЕК хора, отказали се скандално от услугите на фирмата? Получихте ли заветното обаждане? Ако не - предстои ви

 

Току що и се обадиха от фирма ЕК с опити да ме привлекат обратно, понеже съм бил дългогодишен лоялен клиент....Няма да ви казвам каква беше примамката - висчките им телевизии с макс пакет и цифрова и каквото има там за ... 35 лв.

 

След като категорично им обясних че вече съм казал тази фирма да не ме търси, сричащата отсреща интервюираща се постъписа и притесни. Попита ме мило каква била причината за моя гняв, защо така, кой е виновен.... Извини ми се от името на екипа на ЕК даже!

 

Обясних й че екипа не е виновен, обясних й, че политиката на ЕК спрямо клиентите е калпава (меко казано) и т.н. и й зададох и на нея един нестандартен въпрос: КЪДЕ БЯХТЕ ВСИЧКИТЕ ТИЯ ГОДИНИ???? Защо след толкова много платени от нас пари, толкова съсипани нерви и нашето дежурно "айде от нас да мине"? Защо чак сега се сетихте да се обадите ЕК? Сега ми любезничат и ми се обясняват в любов и лоялност - безсрамие.

 

Защото осирацията е пълна, отстъплението на клиентите е масово и повсеместно, защото ИМАМЕ ВЕЧЕ ИЗБОР. И то често по-добър избор. И сега се сети грозният монополист за нас - дългогодишните верни платци. Сега, когато падна от коня и разбра, че клиента е с предимство. Е нека им - нека да фалират нацяло - заслужават го :punk

 

Ама наистина доста гняв си събрал към ЕК. Не знам дали е провокиран от желанието ти за мъст ( щото ти си бил лоялен платец сума време, пък нещо някъде не е вървяло - е нормално, като става дума за цял град, нали?.) или просто не си правил секс доста време. И като стана дума за монопол - Евроком никога не са били монополисти на пловдиския пазар, що се отнася до интернет( пък и телевизия - от колко години вече има Булсатком и АйТиВи ?). Винаги си имал избор да теглиш една майна и да отидеш при господин Гаров да ти пусне малко лангейм... ама не.. избрал си да си събираш гняв към ЕК. В такъв случай не разбирам що мрънкаш ? Нима някой от ЕК дойде, сложи ти ножа на врата и каза: "ти ще си стоиш при нас " ? И въобще не мога да разбера що хора като тебе продължават да спамят форума с глупости.

Ахаха и това с фалирането е забавно наистина - в ЕК съотношението на нови клиенти с такива отказали се е в полза на новите, сещаш ли се ? :) Все пак ако искаш да плюеш... плюй - то за това сме свободна държава..

Link to comment
Share on other sites

аз се отказах културно от услугите им и днеска са звъняли...жалко, че не съм бил аз на телефона.щях само да питам как така вдигат таксата на телевизията 10пъти повече от колкото им искат от диема и въпреки това договор с диема нямаше до преди 2-3 седмици май :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Немога да разбера защо когато няма интернет като звана не ми дигат или се линийте са заети а като човек се откаже от тях званят?!?Все още съм на евроком и като гледам скоро в Пловдив няма да има интернет който да го замести но за всичко си има време

Link to comment
Share on other sites

Ама наистина доста гняв си събрал към ЕК. Не знам дали е провокиран от желанието ти за мъст ( щото ти си бил лоялен платец сума време, пък нещо някъде не е вървяло - е нормално, като става дума за цял град, нали?.) или просто не си правил секс доста време. И като стана дума за монопол - Евроком никога не са били монополисти на пловдиския пазар, що се отнася до интернет( пък и телевизия - от колко години вече има Булсатком и АйТиВи ?). Винаги си имал избор да теглиш една майна и да отидеш при господин Гаров да ти пусне малко лангейм... ама не.. избрал си да си събираш гняв към ЕК. В такъв случай не разбирам що мрънкаш ? Нима някой от ЕК дойде, сложи ти ножа на врата и каза: "ти ще си стоиш при нас " ? И въобще не мога да разбера що хора като тебе продължават да спамят форума с глупости.

Ахаха и това с фалирането е забавно наистина - в ЕК съотношението на нови клиенти с такива отказали се е в полза на новите, сещаш ли се ? :) Все пак ако искаш да плюеш... плюй - то за това сме свободна държава..

 

1. Ако имах мойто момче някакво желание за мъст щеше да има такава отдавна - излишна забележка

2. През 1995 и докъм края на 90-те години като цяло какви кабелни телевизии имаше в града бе момче??? Припомни ми моля те - колко бяха - къде бяха Булсатком и АйТиВи? Но ти през 1995-та си бил под някой чин вероятно... Кои бяха първите доставчици на интернет и колко бяха? Защото аз мога да ти кажа. Имал съм домашен интернет много преди тебе със сигурност. Бях 12-я клиент на Жоро от Визио и давах 50 лв за карта за нет и 90 лв за телефон. Знам историята много по-добре от тебе.

3. Господата Гарови ВЕЧЕ ми доставят интернета и той е най-добрия в града

4. Не знам какво се сещам или не и каква статистика имаш ти относно ЕК - вероятно секретна някаква. Фактът е че днес младата дама призна, че именно масовия отлив на клиенти е принудил ЕК да организира кампанията с мазнене и интервюиране и "привлекателни" предложения. Масовите опашки и откази от услугите на ЕК са факт и съотношението на клиентите как го видя в полза на новите??? Покажи ми да се изненадам, моля. Естествено че ЕК едва ли ще достигне фалит, но вече е факт колко изостават от другите и тази тенденция се засилва.

5. Ако ще ставаш адвокат на ЕК - завърши право и кандидатсвай за поста

 

Личен съвет - избягвай да правиш коментари относно това кой бил спамел или кой колко секс е правил. За целта първо се погледни в огледалото и брой до 10, дай си оценка и тогава почвай да гледаш другите.

 

За повече справки по мой адрес - има едно нещо - ЛС му викат - ползвай го. Защото ако и аз почна с подмятания едно че ще загубиш лошо и второ - вече ще има спам налице. Между другото основния въпрос в поста ми беше получавал ли е някой друг подобно обаждане. Ти не виждам да си отговорил, следователно кой спами?

 

 

Днес един хеликоптер на ДЗИ обикаляше около брезовско шосе. Някой знае ли с каква цел? Търсеше нещо май...

 

520893_t.jpg

 

Това е хеликоптера на ДЗИ, който се изпраща при тежки катастрофи със сериозно пострадали - които са си платили застраховка в ДЗИ, включваща тази екстра - не е скъпо между другото...

 

 

Немога да разбера защо когато няма интернет като звана не ми дигат или се линийте са заети а като човек се откаже от тях званят?!?Все още съм на евроком и като гледам скоро в Пловдив няма да има интернет който да го замести но за всичко си има време

 

Има вече такъв интернет от месеци - доставя се от Лангейм

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Немога да разбера защо когато няма интернет като звана не ми дигат или се линийте са заети а като човек се откаже от тях званят?!?Все още съм на евроком и като гледам скоро в Пловдив няма да има интернет който да го замести но за всичко си има време

 

 

Има вече такъв интернет от месеци - доставя се от Лангейм

 

E tuka mnogo shte me izvinqvash, no na BTK interneta e mnogo po-dobyr ot tozi na Lan Game.

Link to comment
Share on other sites

Да те извиня пич, ама как така не знам само. Лангейм-ския нет отдавна не е това, което помним. Прати ми моля те на ЛС от speedtest.net тестове. Аз давам 35 лева в момента. ЕК допреди няколко месеца бяха най-добре с външния, но това вече е отдавна минало. Да не заливаме с офтопици - прати ми - и аз ще ти пратя :punk

Link to comment
Share on other sites

Ако някой може да ми каже за какво се използват и как следните неща ще съм много доволен! :)

Става въпрос за меню на дисплей на кола:

1. Меню (Door open)- възможности (Single, Auto close, Auto open, Back).

2. Меню (Conv. mode {би трябвало да е съкращение от Convenience} )- възможности (Off, All, Driver, Back).

3. Меню (Mirror adjust)- възможности (Both mirrors, Individually, Back)

Mного благодаря!

Link to comment
Share on other sites

E tuka mnogo shte me izvinqvash, no na BTK interneta e mnogo po-dobyr ot tozi na Lan Game.

тук си в супер грешка.на работата съм с бтк-тука има, тука нема.към някой сайтове е на макс, но само браузване.теглене-на по малко от 50% от обявеното...в нас на ек лан просто е в пъти по добре...да не говорим за бг трафика :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Някъде около сточна гара в сградата на Рено (или нещо такова) имало офис на Speedy. Някой знае ли точно къде? Под надлеза на родопите, но къде е това...

Link to comment
Share on other sites

Някъде около сточна гара в сградата на Рено (или нещо такова) имало офис на Speedy. Някой знае ли точно къде? Под надлеза на родопите, но къде е това...

ами то още се строи. не знам дали въобще работи този офис. намира се в колелото на детелината на надлеза откъм бул. Найчо Цанов. Поне сутринта там все още си имаше багери и монтьори в гащеризони.

 

ей за тва колело говоря.

Link to comment
Share on other sites

Там още не работи със сигурност Спийдито!!В строителство е и най-скоро време ще бъде пуснато защото наредиха и колите в магазина на Рено но и те неработят.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Търся швейцарски сайт за продажба на коли 2-ра употреба, също така търся европейски сайт с търгове за коли. Някой ако може да помогне ще съм му благодарен.

Edited by err0r^
Link to comment
Share on other sites

Някой да има идея откъде мога да купя дистанционно за ТВ тунер Asus TV FM card?

Изглежда така:

Asus_remote.jpg

Проблемът е, че моето започна да ми прави номера, а на всичко отгоре и преди няколко дни потъна вдън земя и изобщо не мога да го намеря :angry1 .

Link to comment
Share on other sites

Някой да има идея откъде мога да купя дистанционно за ТВ тунер Asus TV FM card?

Изглежда така:

....

Проблемът е, че моето започна да ми прави номера, а на всичко отгоре и преди няколко дни потъна вдън земя и изобщо не мога да го намеря :angry1 .

С удоволствие бих ти дал моето, тъй като имам същия тунер...телевизия не гледам...дистанционното не го ползвам....от време на време само прехвърлям видеокасети. Само че напоследък се замислям да го продам и да взема нещо специализирано за кепчър, а евентуалният купувач със сигурност няма да го иска без дистанционно. ;) Но поне докато се наканя да го продам мога да ти дам дистанционното да си го ползваш. :)

Link to comment
Share on other sites

Там още не работи със сигурност Спийдито!!В строителство е и най-скоро време ще бъде пуснато защото наредиха и колите в магазина на Рено но и те неработят.

Не можахме да се намерим днес с куриера, а и утре сигурно пак няма да мога. Разбрах се с жената на телефона, че ще бъде оставен пакета в този техен офис и от 9 до 17 ще мога да си го взема.

Сутринта ще проверя и ще кажа. Благодаря ви и на двамата за информацията.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой може да ми каже за какво се използват и как следните неща ще съм много доволен! :)

Става въпрос за меню на дисплей на кола:

1. Меню (Door open)- възможности (Single, Auto close, Auto open, Back).

2. Меню (Conv. mode {би трябвало да е съкращение от Convenience} )- възможности (Off, All, Driver, Back).

3. Меню (Mirror adjust)- възможности (Both mirrors, Individually, Back)

Mного благодаря!

Първото предполагам са опции за заключването, второто не е ясно какво е това Conv и за това не мога да ти кажа, а последното са си настройките на ел. огледалата. Ако ми кажеш каква марка е колата, утре бих могъл да ти кажа повече, защото имам достъп до доста подробна информация от този тип.

Link to comment
Share on other sites

Този convenience mode би трябвало да управлява ел.стъклата :unsure: На БГ е комфортен модул , и сигурно има опции дали да е включен , дали да действа само за шофьорското стъкло , за всички или само за задните стъкла :) За 3-то меню - спор няма- за ел.огледалата е , а за първото и аз предполагам , че управлява централното заключване :)

Link to comment
Share on other sites

трифонов и ку-ку бенд имат една страхотна песен "любов на прах"

искам да знам какво се пее, защото е доста трудно за разбиране.

моля помогнете ми.

Link to comment
Share on other sites

lubov na prah hushove 1996g

 

Пей ми тая песен,

Пей да се сетя за какво ли във мен още бие сърце, очите,

Устата, забравих защо са ми,

Вече съм, вече съм опитомен човек.

Нямам никакви ръбове,тъй приятно заоблен,

Не създавам проблеми, глух съм и ням…

С вестникарски прашинки и с бульонче на прах

И с полуготови думи опитомих се сам.

И крещя с пълен глас:

Горе главата! Горе и двете!

 

Припев:

Аз искам да съм див, неудобен и жив,

И да дразня питомния свят.

Твърде дълго бях лъган и заслепен от любов на прах

И чувам гласа ти, и се съживявам,

И усещам как ставам все по-прав и корав

Дори различавам цветовете на чувствата

И спомням пътеките, които водят до теб.

Изгарям всичките вестници, гася телевизора

Какво ли пък знаят те за теб и за мен...

Жената е вредна, да крещим с пълен глас.

Горе главата, виж ме - тичам към теб!

Горе главата! Горе и двете!

 

 

http://www.slavishow.com/index.php?cat=6&a...=39&id=3234

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...