Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

ми не ... като е пуснато 1600 е прецизна , а бурзината трябва да си коригираш от настройките за мишката в C. Panel

Е то има само 1 настройкна на скоростта.И като пусна 1600 става по-бърза. Няма значение и без това не ми харесва мишката.

 

 

Ето един друг нестандартен въпрос :bgrin:

Мога ли да върна закупена стока в Техномаркет?Преди 2 дена съм е взел и пазя всичките неща, които бяха към нея+касовата бележка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Няма такива оферти :) Това не е телешоп или наколенки на доктор Ливайн ;)

 

Моят въпрос е следният: има ли основателна и разумна причина за това, че не мога да спя по гръб? Не само, че не мога да спя, ами се и разсънвам. Нещо не ми е наред, усещам го :)

Link to comment
Share on other sites

Моят въпрос е следният: има ли основателна и разумна причина за това, че не мога да спя по гръб? Не само, че не мога да спя, ами се и разсънвам. Нещо не ми е наред, усещам го :)

Да бе и аз не мога да спя по гръб,нещо не съм свикнал.Настрани може и по корем ама по гръб... ъ ъ.

Link to comment
Share on other sites

Относно мишките - получих подарък такава при която може да се сменя чувствителността, има ли смисъл да я пускам на по-ниско от максималното? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Къде се намира ОП „Организация и контрол на транспорта", където трябва да ходя да си изкарвам транспортна карта

Link to comment
Share on other sites

Малко по-нестандартен въпрос се заформи тук.

Къде има от контейнерите за стъкло в района, очертан от бул. Шести септември, надолу по бул. Цар Борис III Обединител, към бул. Найчо Цанов до спортен комплекс Академик

Приемам отклонение с около един километър в страни от главния начертан път.

Хайде, че си блъскам блъските вече втора седмица.

 

Edit: И към кого трябва да се обърна, за да поставят контейнер на дадено място?

Edited by second.life.syndrome
Link to comment
Share on other sites

Къде се намира ОП „Организация и контрол на транспорта", където трябва да ходя да си изкарвам транспортна карта

транспортните карти се вадят срещу магазин "байкал".

Link to comment
Share on other sites

Малко по-нестандартен въпрос се заформи тук.

Къде има от контейнерите за стъкло в района, очертан от бул. Шести септември, надолу по бул. Цар Борис III Обединител, към бул. Найчо Цанов до спортен комплекс Академик

Приемам отклонение с около един километър в страни от главния начертан път.

Хайде, че си блъскам блъските вече втора седмица.

 

Edit: И към кого трябва да се обърна, за да поставят контейнер на дадено място?

 

такъв контейнер няма , все още не са направили отделни за всяко нещо или поне аз още незнам за такива специални :ph34r:

а можеш да си поръчаш контейнер за строителни отпадъци - малък 50лв , голям 100лв ако те интересува мога да ти дам телефона на фирмата която ги извозва ;)

Link to comment
Share on other sites

Как да няма? Тези зелените и жълтите тогава за какво са? В кичука са наредени навсякъде където има и контейнери за битови отпадъци. Ако си спомням правилно, зеления пишеше че е за хартия, пластмаса и още нещо, а жълтите за стъкло.

 

EDIT: second.life.syndrome за малко ме изпревари :)

EDIT2: Ето тук има със сигурност, ако ти върши работа. Но и преди това съм сигурен, че ще намериш по пътя.

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

Ама че съм и аз един разделник. :blush:

Е има няма към 2 км. от начертания район. ;) Ами освен от Найчо Цанов като свиеш към кичука през новия надлез, от божолето нататък ще срещнеш със сигурност. Друг вариант едва ли има, особено за района който казваш.

Link to comment
Share on other sites

Търся железар (заваряване, рязане, малко огъване на ламарина ...). Навсякъде все голями фирми, които си работят тяхната продукция. Някакви идеи къде има някой, който би се занимавал с мен за една малко нестандартна поръчка. И най-важното е да изпипа работата, а не да си остави ръцете. Може и някой гаражен майстор, но със повечко стаж.

Link to comment
Share on other sites

транспортните карти се вадят срещу магазин "байкал".

Навсякъде пише, че от тая година няма повече да се издават там. Не съм те питал къде си мислиш, че се издават, а къде се намира тва ОП „Организация и контрол на транспорта

Link to comment
Share on other sites

аз знам, че се вадят там. питаш и аз ти отговарям, каквото знам. там съм си вадил. не ми трябва да си вадя карта, не ме интересува какво пише навсякъде.

защо полудя тка ми е много интересно

Link to comment
Share on other sites

...Моят въпрос е следният: има ли основателна и разумна причина за това, че не мога да спя по гръб? Не само, че не мога да спя, ами се и разсънвам. Нещо не ми е наред, усещам го :)
Вероятно започваш да хъркаш. По гръб най-много се хърка.
Link to comment
Share on other sites

Ти остави това че немога да спа по граб ами от около година като легна и си търкам краката един в друг това има ли някво обяснение защото полудявам.

Link to comment
Share on other sites

.pdf форматите с коя програма се отваряха , че съм забравил и ако може линк от къде да я сваля да си има сички пачове и кракове ще е супер :)

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

.pdf форматите с коя програма се отваряха , че съм забравил и ако може линк от къде да я сваля да си има сички пачове и кракове ще е супер :)

Adobe Reader

Link to comment
Share on other sites

Правилно ли чух одеве, че от догодина ще плащаме плосък 10%-ен данък общ доход или съм сънувал, че дремах през тва време :bgrin: ?

 

ПП Ебати кефа :)

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

Правилно ли чух одеве, че от догодина ще плащаме плосък 10%-ен данък общ доход или съм сънувал, че дремах през тва време :bgrin: ?

Определено не си сънувал ;)

http://btv.bg/news/?magic=bulgaria&story=60165

http://www.pyce.info/news,1,7005.htm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...