Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Къде в Пловдив има книжарница в която се ПРОДАВА техническа литература?И по-точно електротехническа.

В книжариицата срещу ориент кафе под киното би трябвало да има.

Link to comment
Share on other sites

1.Къде в пловдив правят полиране на очила, че нещо са ми се надраскали слънчевите очила пък бях в 2-3 оптики и ми казаха че не правели такава услуга...

 

 

2.А и някой знае ли как може да се направи така, че като се логва някакъв юзер в скойпа през моя комп, после на Skype imeto да не му се пази акаунта, или ако се запазил как да се изтрие, че е много ДРАЗНЕЩО да има 5-10 акаунта!!!

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как може да се направи така, че като се логва някакъв юзер в скойпа през моя комп, после на Skype imeto да не му се пази акаунта, или ако се запазил как да се изтрие, че е много ДРАЗНЕЩО да има 5-10 акаунта!!!

Nai lesniq variant e da premahnesh i tvoeto ime. Tova obache shte ti iztrie i nastroikite. Vse edno che toku shto si instaliral skype. Drugiqt variant e da si go pusnesh, nastroish i da kopirash papkata. Sled tova ako nqkoi drug go e polzval samo prezapishvash papkata s tazi koqto si arhiviral predi vreme ;).

Papkata e C:\Documents and Settings\%USERNAME%\Application Data\Skype\

 

Sorry, no nqmam kirilica.

Link to comment
Share on other sites

Защо в Zamunda.net колкото повече съм ъплоудвал, толкова повече ми пада коефициента? И какъв е келепира да имаш добър коефициент?

Link to comment
Share on other sites

Защо в Zamunda.net колкото повече съм ъплоудвал, толкова повече ми пада коефициента? И какъв е келепира да имаш добър коефициент?

 

Ами иначе може да ти изчезнe полезна опцийки кат "Search" :lol:

 

п.п. Въпреки че открай време съм на 0,7-075 и винаги съм ползвал всичките си му екстри

Edited by SouLReAVeR
Link to comment
Share on other sites

има ли начин да се разменят две стоки по куриер (като наложен платеж, но вместо пари куриера изисква някаква стока) ?

 

I seriously doubt that!

Link to comment
Share on other sites

Въобще не мисля, че ще го направят. Ако се замислиш малко, ще разбереш, че няма как да стане. Аз поне ако бях собственик на куриерска фирма никога не бих се навил на такава оферта.

Как ще дефинираш каква стока трябва да се вземе?

Как куриера ще е сигурен, че взима правилната стока, с необходимите качества?

Link to comment
Share on other sites

Moje li da mi preporuchate chastna klinika koqto da raboti tozi petuk? Imam maluk problem s kraka i po vsqka veroqtnost trqbva da mi napravqt snimka i t.n. Mislq che e za travmatolog. Ta nqkoi ako ima ideq kade moga da otida tozi petuk tui kato e pochiven den. Ne e speshen sluchai i ne moga da otida v dejurnata bolnica... Ako e v Sofia sushto mi vurshi rabota.

Link to comment
Share on other sites

Moje li da mi preporuchate chastna klinika koqto da raboti tozi petuk? Imam maluk problem s kraka i po vsqka veroqtnost trqbva da mi napravqt snimka i t.n. Mislq che e za travmatolog. Ta nqkoi ako ima ideq kade moga da otida tozi petuk tui kato e pochiven den. Ne e speshen sluchai i ne moga da otida v dejurnata bolnica... Ako e v Sofia sushto mi vurshi rabota.

Ами в хирургиите бачкат по спешност всяко четно число от месеца,но ако както казваш не си спешен ще трябва да си вземеш талон от личният лекар и тогава да отидеш.

Link to comment
Share on other sites

Ами в хирургиите бачкат по спешност всяко четно число от месеца,но ако както казваш не си спешен ще трябва да си вземеш талон от личният лекар и тогава да отидеш.

Ami trqbva da mi se napravqt izsledvaniq. Pone rengen. Da ne kaja i oshte nqkoi. Moga da se probvam i v hirurgiite, no kato im kaja che me boli ot nqkolko dena i shte propiskat predpolagam :(. Gadnoto e che sum ogranichen vuv vremeto. Ot petuk do vtornik samo sum v Bulgaria i... Na bosnenskite lekari im nqmam mnogo doverie i zatova gledam ako moje v BG da mi reshat problemite. Cenata e bez znachenie. Zastrahovkata mi shte go pokrie vsichkoto.

Link to comment
Share on other sites

Ami trqbva da mi se napravqt izsledvaniq. Pone rengen. Da ne kaja i oshte nqkoi. Moga da se probvam i v hirurgiite, no kato im kaja che me boli ot nqkolko dena i shte propiskat predpolagam :(. Gadnoto e che sum ogranichen vuv vremeto. Ot petuk do vtornik samo sum v Bulgaria i... Na bosnenskite lekari im nqmam mnogo doverie i zatova gledam ako moje v BG da mi reshat problemite. Cenata e bez znachenie. Zastrahovkata mi shte go pokrie vsichkoto.

Ако успееш да си вземеш талона от джипито би следвало да те прегледат където и да отидеш и ако трябва и през рентгена ще минеш.

Link to comment
Share on other sites

Ako si vzeme "talona" (napravlenieto) ot lichniq lekar, nqma da moje da ide "kydeto i da e", a shte trqbva da ide pri lekarq koito e napisan na "talona" (napravlenieto).

Напротив на талона не се пише конкретно име що се отнася до ортопед.Така че може да си отиде където си иска стига даденият ортопед да има договор със здравната каса.

Link to comment
Share on other sites

Moje li da mi preporuchate chastna klinika koqto da raboti tozi petuk? Imam maluk problem s kraka i po vsqka veroqtnost trqbva da mi napravqt snimka i t.n. Mislq che e za travmatolog. Ta nqkoi ako ima ideq kade moga da otida tozi petuk tui kato e pochiven den. Ne e speshen sluchai i ne moga da otida v dejurnata bolnica... Ako e v Sofia sushto mi vurshi rabota.

 

http://www.medicusalpha.com/

Link to comment
Share on other sites

http://thorax.bg/ - или тук. Най-добре отиди направо в частна клиника, защото ще си спестиш много време и нерви, а и ще се отнасят с теб като с бял човек
Link to comment
Share on other sites

наще са на море , хладилника е празен , умирам от глад.......дайте телефон за някаква храна която доставят по домовете само да не е китайска че ще припадна всеки момент ........... :cry

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

наще са на море , хладилника е празен , умирам от глад.......дайте телефон за някаква храна която доставят по домовете само да не е китайска че ще припадна всеки момент ........... :cry

Например верди http://www.pizzaverdi.com/ 9171

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...