Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако заредите сайта на Министерството на земеделието, излиза ей това:

 

BULGARIAN GOVERNMENT WEBSITES HACKED BY AYYILDIZ TEAM

THIS IS A PROTEST AGAINST ATAKA - Volen Siderov

 

ATAKA PARTISI VE Volen Siderov'un Sacma Sapan Soylemleri Sebebiyle Bazi Devlet Siteleriniz Ayyildiz Team Tarafindan Hacklenmistir

 

Son zamanlarda Turkler'e karsi yapilan eylemlerde(Turk cesmesine yapilan saldiri) Bulgar Hukumeti'nin sessiz kalmasi nedeniyle simdilik 2 bakanlik siteniz hacklenmistir.

 

 

HACKED BY AYYILDIZ TEAM

 

ENO7

 

[ TURKISH ]

 

www.mzgar.government.bg/

 

Намира ли се някой с по-силен турски да преведе?

Link to comment
Share on other sites

(Хайде и тук ще постна ?-а, че другата тема падна надолу и не се забелязва)

 

 

Защо героите от една игричка се движат като на забавен кадър. Какво ми липсва, за да върви играта гладко?

Не че не може да се играе, но ефекът се губи и е доста мъчително... :(

Link to comment
Share on other sites

Ако заредите сайта на Министерството на земеделието, излиза ей това:

www.mzgar.government.bg/

 

Намира ли се някой с по-силен турски да преведе?

до два чАса ще се видя с приятелката ми и ще го преведе. ако преди това някой друг успее, ще е хубаво

Link to comment
Share on other sites

до два чАса ще се видя с приятелката ми и ще го преведе. ако преди това някой друг успее, ще е хубаво

Да, ето за какво става дума. Мерси, groover! :smile:

Link to comment
Share on other sites

еми то си е тяхно министреството, могат си правят каквото искат :)

Link to comment
Share on other sites

(Хайде и тук ще постна ?-а, че другата тема падна надолу и не се забелязва)

Защо героите от една игричка се движат като на забавен кадър. Какво ми липсва, за да върви играта гладко?

Не че не може да се играе, но ефекът се губи и е доста мъчително... :(

Слабичко ти е компито и вади по-малко кадри в секунда, fps. За човешкото око са предостатъчни 24 кадъра, толкова трябва да вади минимум за да не виждаш тоя "забавен кадър" :)

Link to comment
Share on other sites

(Хайде и тук ще постна ?-а, че другата тема падна надолу и не се забелязва)

Защо героите от една игричка се движат като на забавен кадър. Какво ми липсва, за да върви играта гладко?

Не че не може да се играе, но ефекът се губи и е доста мъчително... :(

 

Flash li e igrata ili si e syvsem normalna PC igra?

Link to comment
Share on other sites

Flash li e igrata ili si e syvsem normalna PC igra?

 

Нормална рс игра - във формат ISO

 

ed: Оправих се :)

Edited by Zaec
Link to comment
Share on other sites

Кажете някоя програма за редактиране на субтитри, искам да ги изместя с няколко секунди напред???

В BSPlayer-a става с Ctrl + ->, докато тече филма.

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се в какъв формат трябва да запиша текстов файл, за да мога да го отварям от мобилния си телефон? Опитах се да го запиша в .html, но напразно. Става дума за Nokia 5300.

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се в какъв формат трябва да запиша текстов файл, за да мога да го отварям от мобилния си телефон? Опитах се да го запиша в .html, но напразно. Става дума за Nokia 5300.

.txt ???

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

Имам часовник Cerruti купен от магазин Галдини на Витошка. Наскоро явно ми се е надраскало стъклото когато го купувах ми обясниха че е минерал-кристал и доста трудно се драска. Та погледнах в двугодишната международна гаранция и до колкото успях да разбера в гаранцията влизат само механични повреди и т.н...Един приятел ми спомена за човек тук в Пловдив по спомен мисля че работеше някъде на Джумаята ли къде който мажел с някаква паста и г/д можело да се заличи. Какво бихте ме посъветвали да направя или какво бихте направили на мое място?

Link to comment
Share on other sites

Горния пост ми напомни да попитам някой знае ли къде в пловдив правят полиране на очила, че нещо са ми се надраскали слънчевите очила пък бях в 2-3 оптики и ми казаха че не правели такава услуга...

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се в какъв формат трябва да запиша текстов файл, за да мога да го отварям от мобилния си телефон? Опитах се да го запиша в .html, но напразно. Става дума за Nokia 5300.
Според мен единствения начин е да го направиш като картинка. Неудобното в случая е, че трябва да си поиграеш с големината на шрифта и размера на картинката.

Другото, което се сещам е да си инсталираш Java Notepad. Има такъв, но не съм го пробвал.

Едит: Пробвах го. Не чете външни файлове а само тези, които са създадени от него.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Имам часовник Cerruti купен от магазин Галдини на Витошка. Наскоро явно ми се е надраскало стъклото когато го купувах ми обясниха че е минерал-кристал и доста трудно се драска. Та погледнах в двугодишната международна гаранция и до колкото успях да разбера в гаранцията влизат само механични повреди и т.н...Един приятел ми спомена за човек тук в Пловдив по спомен мисля че работеше някъде на Джумаята ли къде който мажел с някаква паста и г/д можело да се заличи. Какво бихте ме посъветвали да направя или какво бихте направили на мое място?

гейчо, дай ми го на мен, аз ще се погрижа за него. както се погрижих за дупенцето ти.

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...