Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Откъде да си взема такава маска като на НСФАСУЛ с изрязани очи и уста?

 

Такава (тоя е крадец де, ама друго не намерих) :bgrin:

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

мисля че в някои оръжейни магазини има такива, а можеш и ти да си я направиш. Взимаш от онези зимните двойни шаоки, режеш дъното за да можеш да си я слагаш, изрязваш очи и нос и готово

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли от някъде да ми намери някаква информация за карти за игра... Кога за измислени... защо са от 2 до туз.... защо за подредени 10 вале дама поп туз .. и все такива интересни неща :?

Защото така

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли от къде мога да си купя въглени за наргиле ???

 

Дали ще стане парче от дървени въглища ???

Link to comment
Share on other sites

За наргиле можеш да си вземеш от гладстоун магазина срещу спирката на 10 и 66 точно до кръстовиштето на руски.Попринцип магазина е за подаръци но вътре продават и такива неща :)

Link to comment
Share on other sites

Откъде може да се дръпне Държавен вестник или да си го купя

Трябва ми брой 66 от 2007г

 

Кое ти трябва от него? Някои неща се намират на други места, не само в ДВ... Примерно обявления за държавни поръчки, регистрации, призовки... Имам Апис - мога да проверя за това което ти трябва...

Link to comment
Share on other sites

Кое ти трябва от него? Някои неща се намират на други места, не само в ДВ... Примерно обявления за държавни поръчки, регистрации, призовки... Имам Апис - мога да проверя за това което ти трябва...

Трябва ми това ,търсих навсякъде обаче го няма .Казаха ми че е голямо и може би затова

Министерство на транспорта

Изменения и допълнения на Приложения “А” и “B” на Европейска спогодба за международен превоз на опасни товари по шосе (ADR)

Link to comment
Share on other sites

http://www.2shared.com/file/2207819/2bc6fe1/apis.html

 

Тук можеш да го дръпнеш... Апис има някакъв проблем с форматирането на таблици, особено ако са големи, така че не отговарям ако са разместени някъде, не съм преглеждал, пък и да прегледам няма да разбера - материята не ми е позната.

 

Ако имаш познат с инсталиран Апис обаче можеш да го принтираш на хартия - тогава форматирането ще е ОК. Към 170-180 страници са.

Link to comment
Share on other sites

http://www.2shared.com/file/2207819/2bc6fe1/apis.html

 

Тук можеш да го дръпнеш... Апис има някакъв проблем с форматирането на таблици, особено ако са големи, така че не отговарям ако са разместени някъде, не съм преглеждал, пък и да прегледам няма да разбера - материята не ми е позната.

 

Ако имаш познат с инсталиран Апис обаче можеш да го принтираш на хартия - тогава форматирането ще е ОК. Към 170-180 страници са.

Отлично ,тва ми трябваше точно !

Мерси много :)

Link to comment
Share on other sites

Въпрос към опитните :)

 

Колко приблизително трябва да е съдържанието на мастика и мента в т.нар Облак?

 

 

 

50/50

Link to comment
Share on other sites

Аз си взех с 1600 сега ма не ми харесва нещо.

Като пусна 1600 става супер бърза, това ли му е по-прецизното ?

Start-->Settings-->Control Panel-->Mouse-->Pointer Options

 

От тук може да намалиш скоростта.

Link to comment
Share on other sites

Тоест като е спряно 1600то е презицна, а като е пуснато е по-бърза. Мерси за уточнението.

 

ми не ... като е пуснато 1600 е прецизна , а бурзината трябва да си коригираш от настройките за мишката в C. Panel

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...