Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

HELP....Понякога когато гледам филми on line нямам звук ,каде може да е проблема .С bsplayer 2.22 build 952

съм .Ако Отворя същия филм с Mediq player има звук ,но пък там няма букви.:ghost :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

abe imam edna mreja mejdu 2 pcta i kak da da napravq taka 4e da imam i net na 2roto? v smisul s nqkolko dumi da mi obqsnite....oba4e da e samo s windowskite nastroiki...predi imah i net na 2riq no si praih dr. mreji i se precakaha ne6tata...10x predvaritelno

Потърси из хардуер там имаше теми точно на такава тематика за пускане на нет на 2-ро пц през Виндоус . Мързи ме да ти я търся не се и съмнявам , че и сам ще можеш да си я намериш има достатъчно четиво по въпроса ти .

Link to comment
Share on other sites

Network connections - Properties на този дето ще го шерваш - Advanced - Allow other network users to connect through this computer's internet connection.

 

След това като включиш втория той сам ще се закачи. Ако не - дай му Repair connection.

Link to comment
Share on other sites

Защо в Zamunda.net колкото повече съм ъплоудвал, толкова повече ми пада коефициента? И какъв е келепира да имаш добър коефициент?

Въпрос: Защо нямам достъп до някои раздели на сайта (Качване на торенти, Заявки..)?

Отговор: Това е защото Вие сте обикновен потребител, а до тези функции имат достъп само потребителите с ранг от Супер Потребител нагоре. Как да станете Супер Потребител прочетете по-горе.

 

Въпрос: Защо не мога да пиша коментари?

Отговор: Причината е във Вашия коефициент и ъплоуд, ако вашия коефициент е по-малък от 0.30 и ъплоуда по-малък от 2GB не можете да пишете коментари под торентите.

 

Потребител - Стандартният ранг на новите регистрирани потребители.

 

Супер потребител - Този ранг се получава автоматично, при 50 ГБ качени, коефициент 1.05 и да сте се регистрирали в сайта ни поне преди 30 дена.

 

нз за теб,ама при мен си отчита правилно трафика,също е много полезно че от 12 до 17 часа отчита само уплоуда и тогава се късам да свалям :D

Link to comment
Share on other sites

Рейтинг: 1.239 Качено: 75.90 GB Свалено: 61.25 GB (обновява се на 24ч.)

Може да не усешташ но то си се трупа.Няма как да ти сваля коефициента.Ако пускаш да сваляш и само през това време аплоудваш естествено че коефициента ти ще се смаля

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде сайт в който пише как точно са се провели последните изборите за столица на България?Как се е гласувало,кои са се борили и т.н. та да изберат София?

Link to comment
Share on other sites

имам нокиа N72 и не мога да си сложа картинка на уоплейпър. слагам си, ама тя застава в центъра о около нея седи бяло. рисайзвах я в размерите на дисплея, но все така си седи. някакво решение как да я сложа на цял екран?

Link to comment
Share on other sites

Как се казва т'ва портмоне, което се носи на кръста? Най-често кондуктори и сервитьорки го носят, сигурно се сещате какво имам предвид.

Link to comment
Share on other sites

Как се казва т'ва портмоне, което се носи на кръста? Най-често кондуктори и сервитьорки го носят, сигурно се сещате какво имам предвид.

 

незнам да има точно наименование , но може да кажеш чантичка за кръста :unsure:

Link to comment
Share on other sites

някой зная ли къде в пловдив продават хубави кожени якета,тънки с тясни кроики,не като тези булгарските твърди прави дето седят като на закачалка.изобщо в пловдив има ли такова място или до София трябва да ходя

Link to comment
Share on other sites

някой зная ли къде в пловдив продават хубави кожени якета,тънки с тясни кроики,не като тези булгарските твърди прави дето седят като на закачалка.изобщо в пловдив има ли такова място или до София трябва да ходя

Провери на бъл.6 септември точно на края до прелеза има един магазин където продават такива работи и са доста напред в материала ако мога така да се изразя.

Link to comment
Share on other sites

Как се казва т'ва портмоне, което се носи на кръста? Най-често кондуктори и сервитьорки го носят, сигурно се сещате какво имам предвид.

 

Възможно е да се лъжа, но май му викат борсета....

Link to comment
Share on other sites

имам нокиа N72 и не мога да си сложа картинка на уоплейпър. слагам си, ама тя застава в центъра о около нея седи бяло. рисайзвах я в размерите на дисплея, но все така си седи. някакво решение как да я сложа на цял екран?

самата картинка трябва да ти е широка иначе няма как да не седи бяло отстрани и на мен ми се получва така...

Link to comment
Share on other sites

Незнам как е на N72, но на Samsung-а дето го имам си е зуум-ваш малко и тогава си е слагаш като тепет и тогава ги няма белите ленти отвсякъде.

Edited by jijane
Link to comment
Share on other sites

Има ли някакви магазини из Пловдив, който да правят по желание на клиента надписи в/у тока на колан?

Надписи върху МЕТАЛНА тока се правят обикновено с лазер. В Пловдив са доста на теб оставам сам да си направиш избора!

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде продават тарамбуки,и горе долу каква им е цената ?Бая обикалях но неможах да намеря .... :confused

 

GGBG ... на Уличката , където е 18G и където беше преди Канапе-то

 

има от 30-40 до към 150 май

 

има и в онзи африканския с/у Халите , ама там са бъгави и са по скоро за декорация ... -а-а имаше и в музикалния магазин дето е в партииния дом

 

 

въпрос : Как се казва таи зграда сега ? на бившия Партиен дом

Edited by noxious
Link to comment
Share on other sites

Има ли зна4ение като си с две рам памети но с разли4ни мгхерци пример: едната 333 а 2-та с 400 ? Копма ще се тормозили по някъв на4ин?

 

Ми има значение щото автоматично компа щи бачка на тая с по-ниската честота(демек и 2-те ще бацат на 333).Иначе няма да е тормози компа.

 

А някой нещо по моя въпрос?

 

Някой може ли да ми даде сайт в който пише как точно са се провели последните изборите за столица на България?Как се е гласувало,кои са се борили и т.н. та да изберат София?

 

Никъде ли няма подобен материал :wacko:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...