Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Искам да запитам :P ароматизаторите за климатици, които ползвате колко време изкарват и каква им е марката.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

според мен е по - правилно да се говори за навършените години. както го казва жена ти, се губи 1 година. значи новороденото е на годинка, защото я кара.

Link to comment
Share on other sites

И според мен е така , имам 1 месец до 15 ма все още казвам , че съм на 14 ;)

Link to comment
Share on other sites

Възможно ли е да ме задържат полицайте, защото не си приличам със снимката от личната карта?

Link to comment
Share on other sites

Възможно ли е да ме задържат полицайте, защото не си приличам със снимката от личната карта?

Само за това не могат да те задържат, освен ако нямат основателни съмнения, че личната карта е фалшифицирана или е предмет на престъпление.

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Спорим с жената: аз казвам, че при въпрос на колко години е човек се казват навършените години. Например, ако човек е роден на днешния ден, но през 1978г. (12.07.1978), би трябвало да казва, че е на 28г и кара (започва) 29г. А тя твърди, че трябва да казва, че е на 29г. Вие как мислите?

 

И една по- скоро молба :D : моля някой да ми обясни къде в Пловдив има зоомагазини. По- точно такива, в които има рибки и други аквариумни аксесоари. Много е важно при евентуалното обяснение да се има в предвид, че съм от Пазарджик и не познавам Пловдив в детайли. Ако има магазини в централната част, предпочитам да ми обяснявате за тях, отколкото за някои такива из кварталите. :) Най- накрая след 20 г. летаргия и потискане старият акварист в мен се пробуди със страшна сила :P Благодаря предварително за търпението!

 

А и едно последно... тук има теми за всичко, но не и за аквариуми. Не е ли време да се вземат мерки? :D

 

на гладстон точно до синдикалният дом има 2-3-4 магазинчета само за аквариуми и риби намирам се идваш от иконома посока палмите , минаваш светофарите на кръстовището на руски и гладстон и веднага в ляво , има каквото се сетиш за пръв път виждам толкова голямо разнообразие ако не можеш да се сетиш къде е точно пиши ми 1 пм ще ти обясня подробно ;)

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми някакъв вид постелка, която да не се деформира от движещ се върху нея стол. Тоест не някаква обикновена черга - тя ще се набере на момента. Нещо твърдо, но тънко, някакси прилепващо към пода. Мога да си представя какво искам, ама нямам идея дали има такива неща. Предложения?

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми някакъв вид постелка, която да не се деформира от движещ се върху нея стол. Тоест не някаква обикновена черга - тя ще се набере на момента. Нещо твърдо, но тънко, някакси прилепващо към пода. Мога да си представя какво искам, ама нямам идея дали има такива неща. Предложения?

Нещо от сорта на балатум... ?

Или ако ти се занимава отиваш до някой магазин и им обясняваш какво точно ти трябва :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми някакъв вид постелка, която да не се деформира от движещ се върху нея стол. Тоест не някаква обикновена черга - тя ще се набере на момента. Нещо твърдо, но тънко, някакси прилепващо към пода. Мога да си представя какво искам, ама нямам идея дали има такива неща. Предложения?

1. Съедини няколко елемента ламиниран паркет.

2. Намери си гетинакс на листове и си изрежи както ти харесва.

Ако не искаш да се движи, закрепи ги към пода (стига да е гладък) с помощта на двойно лепящо тиксо.

Link to comment
Share on other sites

Идеята на цялата процедура е да закрия няколко дупки в балатума, направени от стола (под действието на теглото ми :) ). Мина ми през акъла идеята за ламиниран паркет, ама ми се стори много занимавка, а и май е скъпичко. Ако става дума за занимавка, за момент мислех целия балатум да сменям, ама много бързо ми се изпари този мерак :)

Link to comment
Share on other sites

има ли хапчита против въртене на свят ?

да мога да кажем 30 сек да се въртя и нищо да ми няма после ?

Link to comment
Share on other sites

има ли хапчита против въртене на свят ?

да мога да кажем 30 сек да се въртя и нищо да ми няма после ?

Има ампули против повръщане- Natrium Citricum. Пият се преди пътуване например, ако му става лошо на човек.

 

Имаше един много малък и безплатен DVD player, мисля руски беше, как се казваше?

Link to comment
Share on other sites

Един ден, като имате деца, ще разберете какво представляват нестандартните въпрос!

Цитирам само няколко от бисерите на моето потомство :

 

-Какъв цвят е токът?

-Като щракна копчето на лампата, за да я загася, къде отива токът?

-Има ли източен полюс и западен полюс?

-Ръце - ръкавици ... Защо това, което се слага на краката, не се казва кракавици, а чорапи ?

 

И прочее ...

 

ето това са въпросите , айде отговаряйте ако можете , наемете детектив за тока и нека да създадем още два плюса , че както е тръгнало май ще загиваме, и нека да кажем " драсни-пални клечица"

Link to comment
Share on other sites

От колко часа ще свирят Щурците днеска?

 

20.00 Площад Централен вход свободен (то не че може на площада да е с платен входа ама ... :) )

Link to comment
Share on other sites

Лаури, гледа ли все пак УТ4 вчера? Ако не - навит за тази вечер?

 

навитак съм :)

преди 15мин щях да те згазя на шахбазян но ти простих ........... :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...