Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Айде някой да ми каже сайт освен-bgshare.com и data.bg където да си кача две файлчета по 300-400 kb :)

 

 

frodo-много благодаря :)

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колко по принцип е минималната глоба при акт за висока музика? :)

30 лв е минимума, 200 или 300 е максимума.Но по принцип в повечето случаи се минава без акт, дори и да дойдат куки.

Link to comment
Share on other sites

Късно е вече. Акта е налице. :) Е, пак 30 лв. бива. На мен ми разправяха за 400-500 лв. начален старт. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Късно е вече. Акта е налице. :) Е, пак 30 лв. бива. На мен ми разправяха за 400-500 лв. начален старт. :wacko:

 

Обжалвай разбира се ! На един приятел му написаха за 100 лева. Обжалва в съда и не го плати. А бяха идвали куки 290478290 пъти!

Link to comment
Share on other sites

Някой виждал/играл ли е Gothic 3 на max детайли? Дявол да го вземе, каква машина иска тази игра??? 2,6 процесор, 2гб рам, 8600gt - на medium настройка ми накъсва доволно. Мамка му и птеродактил!

Link to comment
Share on other sites

Някой виждал/играл ли е Gothic 3 на max детайли? Дявол да го вземе, каква машина иска тази игра??? 2,6 процесор, 2гб рам, 8600gt - на medium настройка ми накъсва доволно. Мамка му и птеродактил!

:D :D :D И аз незнам каква машина иска :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Някой виждал/играл ли е Gothic 3 на max детайли? Дявол да го вземе, каква машина иска тази игра??? 2,6 процесор, 2гб рам, 8600gt - на medium настройка ми накъсва доволно. Мамка му и птеродактил!

еми щом с тези характеристики накасва бая неща май иска :(

сигурно и видео карта от 600 лв :(

Link to comment
Share on other sites

Късно е вече. Акта е налице. :) Е, пак 30 лв. бива. На мен ми разправяха за 400-500 лв. начален старт. :wacko:

на братовчед ми му дойде глобата за висока музика миналия месец - беше 100 лв

Edited by poznai
Link to comment
Share on other sites

Там го има, но ми трябва файл. Ако някой има идея как може да се записва от стрийм, много ще съм благодарен.
Link to comment
Share on other sites

от срийм можеш да свалиш с програмата orbit downloader , аз ползвам нея сваля ти ги във формат .flv но после можеш да си ги конвертираш с различни програмки или направо да го гледаш така

 

24154_010.JPG

 

 

edit: незнам при мене си работи и то при всички сайтове от които може да се гледа онлайн :rolleyes:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

от срийм можеш да свалиш с програмата orbit downloader , аз ползвам нея сваля ти ги във формат .flv но после можеш да си ги конвертираш с различни програмки или направо да го гледаш така
Не става.
Link to comment
Share on other sites

Погледни ТУК и ТУК не съм позлвал програмите и не мога да ти кажа как се работи с тях но все пак не пречи да пробваш ;) иначе такива предавания качваха в Арената.

Link to comment
Share on other sites

Търся ентомологични игли. Или поне магазин(не сергия) за шивашки принадлежности. Проверих в няколко галантерии и магазини за гоблени, но не намерих.

 

 

Там го има, но ми трябва файл. Ако някой има идея как може да се записва от стрийм, много ще съм благодарен.
Някакви идеи?
Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си закупя евтин калъв за фотоапарат от класа на Canon A400 в смисъл такъв размер и има ли таквиа които да са водонепроницаеми защото на някой от местата къто ще ходя може да има вероятност да се изтърве във вода целия пакет а не искам да се занимавам с найлонени глупости ?

Link to comment
Share on other sites

Aquila отваряш клипа, даваш десен бутон и копираш линка. Пастваш го във флаш гета и става, ако случайно не стане нещо използвай програмата fraps за запис на стрийминг. Прави големи файлове, но иначе е добра

Edited by the_alien
Link to comment
Share on other sites

Абе какъв е тоя Google.com, който винаги седи на първо място в списъка с хората, които са онлайн във форума...че и не може да се кликва върху него... :confused

Link to comment
Share on other sites

Абе какъв е тоя Google.com, който винаги седи на първо място в списъка с хората, които са онлайн във форума...че и не може да се кликва върху него... :confused

индексиращ бот ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе какъв е тоя Google.com, който винаги седи на първо място в списъка с хората, които са онлайн във форума...че и не може да се кликва върху него... :confused
бот
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...