Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой има ли идея от къде може да се намери такъв телефонен държач за кола:

 

nokia_mbc15s_car_kit_holder.jpg

Води се "Nokia MBC 15-S"

 

Иди до Германос. Ако няма питай дали не може да се поръча.

 

Offtopic и ти какво, изневери на марката, а... /Peugeot имам предвид/ :devil

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Иди до Германос. Ако няма питай дали не може да се поръча.

 

Offtopic и ти какво, изневери на марката, а... /Peugeot имам предвид/ :devil

 

ти защо будиш по толкова БРТУТАЛЕН начин хората докъто спинкат на светофара ?

ще ти изтръгна клаксона да знаеш !!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Иди до Германос. Ако няма питай дали не може да се поръча...

 

Виж за тия кожодери не съм се сетил,мерси :)

 

 

 

Offtopic и ти какво, изневери на марката, а... /Peugeot имам предвид/ :devil

 

off.пежото го карах колкото да се придвижвам напред-назад,Маздата е за кеф :love

Link to comment
Share on other sites

препоръчайте ми фирма в пловдив която се занимава с производството на неонови табели понеже ми трябва за 1 светеща реклама

 

едит : също така ме интересува дали има и фирма която прави фото тапети :blink: и на каква цена излиза квадратният метър ако някой знае ;)

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Въпроса на zlobil за фото тапетите е интересен.

Ако някои има идея къде може да се направи голяма "разпечатка" на снимки/картини от дигитален формат на разумна цена нека каже.

Link to comment
Share on other sites

:wtf:

...

Сканирай за вируси и други гадинки, ъпдейтни уиндоуса (с Autopacher) и включи защитната стена, ако е изключена.

Ако не се оправи, пак пиши :

Кога се появява това ? Много оскъдна информация си дал :) Едно What the fuck не стига :)

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

Вируси уж няма, стената е включена. Еми и аз нз кога се появява. От 1-2 дни е така, нищо не съм качвал. Прозорчето изведнъж се появява, след което филмите не тръгват и понякога нета спира, а и звука на щайгата изчезва. Други неща за сега не съм забелязал :(

След рестарт нещата се оправят докато пак не се появи тъпото прозорче. :(

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Вируси уж няма, стената е включена. Еми и аз нз кога се появява. От 1-2 дни е така, нищо не съм качвал. Прозорчето изведнъж се появява, след което филмите не тръгват и понякога нета спира, а и звука на щайгата изчезва. Други неща за сега не съм забелязал :(

След рестарт нещата се оправят докато пак не се появи тъпото прозорче. :(

Ъпдейта пробва ли ?

Link to comment
Share on other sites

И аз го имах тоя проблем ъпдейтни си вин-а и сложи сносен антивир. Сега вече втори ден откакто сложих сички ъпдейти не е ставал тоя гаф.

Link to comment
Share on other sites

1. Някой има ли от ония 5.5 инчови телевизорчета, та да ми каже могат ли тези да хващат с антенката си канал 1 бтв, нова

2. Мога ли нещо да направя да ги накарам тия от ВиК да си сменят помпата в нашия блок. На 8 етаж съм и поради липса на налягане много често няма топла вода и човек не може да се изкъпе. Срамота е в центъра на пловдив дето се плаща по 500 лева данък сграда да нямаме топла вода в 50% от времето.

Link to comment
Share on other sites

Вируси уж няма, стената е включена. Еми и аз нз кога се появява. От 1-2 дни е така, нищо не съм качвал. Прозорчето изведнъж се появява, след което филмите не тръгват и понякога нета спира, а и звука на щайгата изчезва. Други неща за сега не съм забелязал :(

След рестарт нещата се оправят докато пак не се появи тъпото прозорче. :(

 

Не си играй с проби, ами си преинсталирай бозата :D И да се играеш, може още повече да го омажеш :)

Link to comment
Share on other sites

1. Някой има ли от ония 5.5 инчови телевизорчета, та да ми каже могат ли тези да хващат с антенката си канал 1 бтв, нова

2. Мога ли нещо да направя да ги накарам тия от ВиК да си сменят помпата в нашия блок. На 8 етаж съм и поради липса на налягане много често няма топла вода и човек не може да се изкъпе. Срамота е в центъра на пловдив дето се плаща по 500 лева данък сграда да нямаме топла вода в 50% от времето.

1.Да

2.Мисля че не е от помпата, имахме съция проблем по 15-20 мин. чакаш за топла вода. Трябва да ги викнеш да обезвъздушът тръбите (незнам кои тръби точно(тия в които има въздух) но като им кажеш какъв ти е проблема те си зная), от тогава всичко е наред, но нашти им идва много скъпа тая топла вода и пуснахме боилерче чиста работа

Edited by apo_hd
Link to comment
Share on other sites

2. Мога ли нещо да направя да ги накарам тия от ВиК да си сменят помпата в нашия блок. На 8 етаж съм и поради липса на налягане много често няма топла вода и човек не може да се изкъпе. Срамота е в центъра на пловдив дето се плаща по 500 лева данък сграда да нямаме топла вода в 50% от времето.

 

Ами аз какво да кажа като съм на 8-ми етаж и изобщо помпа няма.... При мен налягането е такова че с пръст можеш да спреш водата без усилия 100% от времето, пълен резил!

 

Я наистина кажете ако знаете какви действия могат да се предприемат? Аз мисля да пусна жалба и да спра да плащам водата, просто такава реално не ползвам както се шегуват приятели...

Link to comment
Share on other sites

Не си играй с проби, ами си преинсталирай бозата :D И да се играеш, може още повече да го омажеш :)

С преинсталиране на вина може и нищо да не стане (ако ще и харда да си форматне, после нали пак ще качи същата боза :) ) - както казах в началото и Mr.Tinkertrain потвърди ще му трябва ъпдейт. Ако тогава не стане, ще мислим за по-крайни действия :)

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

С преинсталиране на вина може и нищо да не стане (ако ще и харда да си форматне, после нали пак ще качи същата боза :) ) - както казах в началото и Mr.Tinkertrain потвърди ще му трябва ъпдейт. Ако тогава не стане, ще мислим за по-крайни действия :)

 

Да, но е писал, че проблема е отскоро и преди всичко си е било ок, значи проблема не е във версията на бозата, а някъде другаде ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз какво да кажа като съм на 8-ми етаж и изобщо помпа няма.... При мен налягането е такова че с пръст можеш да спреш водата без усилия 100% от времето, пълен резил!

 

Я наистина кажете ако знаете какви действия могат да се предприемат? Аз мисля да пусна жалба и да спра да плащам водата, просто такава реално не ползвам както се шегуват приятели...

 

 

Истината е, че ВиК нямат нищо общо със сградната инсталация. А тази помпа за която говорите е част от нея. Сградната инсталация е собственост на (и се поддържа от) собствениците на сградата... Преди години трите входа от нашия блок, които са на една абонатна станция, събраха пари и си купиха и монтираха въпросната помпа в станцията. Е те тогава разбрахме какво значи топла вода наистина - пускаш крана и тръгва веднага вряла и то на 9-я етаж, няма да я чакаш двадесет минути, няма да източиш 1 кубик студена, докато дойде топлата... до такава степен се подобри налягането, че в кухненския кръг, където топлата и студената вода вървят тръба до тръба, дори студената вода не е студена вече, а тече топличка...

 

Събирайте се и се организирайте за една попмичка - няма да ви излезе скъпо (е зависи колко сте де), а ефекта е огромен. Да не говорим колко пари ще спестите от това, че няма да точите по кубик студена вода, която да ви таксуват като топла, преди да дойде реално топлата, която ви трябва... избива се инвестицията още първия месец.

Link to comment
Share on other sites

Прав си пич, но аз говоря за водата като цяло - при нас няма топла централно. И разбира се, макар всичко при мен да е подменено с нови тръби, проблема е най-голям и на никой друг не му пука особено. Интересен факт е че помпа долу въобще няма, а ако седна да се разправям с пенсиите около мен да се сложи ще стане лудница. Те за по два лева се вкисват, кво да говорим за помпа. Принципа е "оправяй се сам" и аз съм близо до решението - качвам бойлера във въздушното пространство над мен и курдисвам един сериозен хидрофор :punk

 

За начало обаче ще вдигна скандал във ВиК, понеже дефакто услугата, която плащам не ми се предоставя. Какво да ти кажа - има моменти, в които обръщаш душа нагоре и водата цуцурка и почти спира - ужас

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

За начало обаче ще вдигна скандал във ВиК, понеже дефакто услугата, която плащам не ми се предоставя. Какво да ти кажа - има моменти, в които обръщаш душа нагоре и водата цуцурка и почти спира - ужас

 

Не че искам да ти убивам ентусиазма, но от ВиК ще ти кажат, че тяхната работа е до избите до общия водомер, а там си има налягане... Простотията е пълна и за съжаление нищо не може да се направи...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...