Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

някой може ли да ми каже къде да си сменя софтуера на Сименс Ц72 и колко ще струва?

10-15лв беше преди време смяната на софтуер.

във всеки сервис, става за 1 ден

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае форум където може да се продава оръжие? Един познат иска да продава някакво оръжие и ме помоли да разуча за такъв форум. Някой ако има наблюдения и знае за такъв форум нека пише.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае форум където може да се продава оръжие? Един познат иска да продава някакво оръжие и ме помоли да разуча за такъв форум. Някой ако има наблюдения и знае за такъв форум нека пише.

Провери тук.

http://forum.oragie.com/

Link to comment
Share on other sites

Каде мога да намеря слънчогледи? Няма значение дали са декоративни във съксия или знаете каде има такива поля в Пловдив... Помня, че съм виждал някаде в Коматево, ама не съм сигурен... Та помагайте, драги! Ако имате желание да щракнете няколко пъти повече с мильока, драснете ми едно ЛС, молям :)

Link to comment
Share on other sites

Говориш по-скоро за необикновени лещи, защото според мен в нормалното си състояние в природата лещите са диоптърни (или гиоптърни, както те кефи повече). Иначе вървят скъпо. По едно време се бях амбицирал за бели лещи (не открих) и разпитвах наляво-надясно из оптиките. Най-шокиращата цена, която чух, е 200 лв бройката (400 комплекта). Но ще намериш и по-евтини, просто трябва да пообиколиш.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Някъде в Пловдив продава ли се каяк? Цени, модели? Всякаква информация по въпроса ме интересува.

Link to comment
Share on other sites

Какви пари вървят обикновенните лещи.

Без гиоптер или друго...Просто цвят и от къде най-добре да се купят те?

300 кинта комплект. има и много по-евтини, но те се водят за еднократна упореба

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме къде най-евтино прехвърлят видео касети на divx, vcd или друг дигитален формат? Знам че е обсъждано във форума, но не можах да намеря къде, така че ако някой може да ме насочи към темата няма да откажа.

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

разпродаваха една зала до нас и си купих един компютър но имам съмнения че се прецаках

та ако може да си кажете мнението

 

p4 , 2,2ghz , 80гб хард , 512ram + 17ka монитор ЛГ плосък ?

това всичко + мишка и клавиатура - 300лв ?

много ли е ?

Link to comment
Share on other sites

разпродаваха една зала до нас и си купих един компютър но имам съмнения че се прецаках

та ако може да си кажете мнението

 

p4 , 2,2ghz , 80гб хард , 512ram + 17ka монитор ЛГ плосък ?

това всичко + мишка и клавиатура - 300лв ?

много ли е ?

 

Ммм... не, даже си е далавера, хубаво е, че си взел П4, вече не ги произвеждат :lol: . сложи още една 512-ка и е бомба :punk .

Link to comment
Share on other sites

Говориш по-скоро за необикновени лещи, защото според мен в нормалното си състояние в природата лещите са диоптърни (или гиоптърни, както те кефи повече). Иначе вървят скъпо. По едно време се бях амбицирал за бели лещи (не открих) и разпитвах наляво-надясно из оптиките. Най-шокиращата цена, която чух, е 200 лв бройката (400 комплекта). Но ще намериш и по-евтини, просто трябва да пообиколиш.

 

38лв. е лежа с гиоптер?

Тая без нищо ми казваш, че са по-скъпи???

Link to comment
Share on other sites

38лв. е лежа с гиоптер?

Тая без нищо ми казваш, че са по-скъпи???

 

Ама ти си настояваш на г-то :) Здраве да е.

Да, по мои наблюдения са по-скъпи.

Link to comment
Share on other sites

те не са без нищо. те са си с нещо - цвят. и е логично да са по-скъпи.

как произнасяш гиоптер, на мен ми е трудно.

Link to comment
Share on other sites

някой има ли неква идея дали някъде мога да немеря някой от тези 5 телефона ( нови, ако не стари :) ) :

 

Motorola V3690

Motorola V66

Motorola V66i

Motorola V50

Motorola V60

 

???

10кс предварително :)

Edited by don_anton
Link to comment
Share on other sites

кажете хотел в Плд не скъп, но и не с лоши условия, не далеч от центъра .., ше ми трябва за познат да се ползва за 1-2 седмици..

Link to comment
Share on other sites

кажете хотел в Плд не скъп, но и не с лоши условия, не далеч от центъра .., ше ми трябва за познат да се ползва за 1-2 седмици..

 

Някъде се коментираше това из форума. Имаше даже и цени на някои хотели. Ако не виж тук. Имаше инфо пак някъде за хотелите :)

Link to comment
Share on other sites

кажете хотел в Плд не скъп, но и не с лоши условия, не далеч от центъра .., ше ми трябва за познат да се ползва за 1-2 седмици..

Наскоро бях на едноседмичен курс в Пловдив и трябваше да избирам между Новотела и х-л "България". Избрах "България" точно защото е на много централно място- в уличката срещу бинго "Балкан" и "Макдоналдс". Нормални условия- телевизор, баня без вана и най-важното за мен- климатик! Идеални условия при положение, че се прибирах в 00ч и излизах в 7. Лошото е, че не мога да ти кажа цени :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...