Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Колко струва билета за концерта на Щурците? Продават ли се вече и къде? Къде ще е концерта?

 

EDIT:

 

Намерих инфо

 

14 юли - Пловдив - Площад "Централен"

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Трябва да изпратя на един французин една фонокарта, а той да ми даде грандиозната сума от 5 евро. :bgrin: Кажете някоя международна куриерска фирма, която поддържа такива услуги - обратна разписка или както там се нарича???!? :unsure: Както и различни начини на плащане от Франция към България :rolleyes:

Няма ли някой търговски експерт тук да удари едно рамо :bgrin: ...

Link to comment
Share on other sites

Таксите им са убийствени и надвишават самата стойност на пренасяните активи. :wacko:

таксите са процент от сумата.колкото е по голяма, толкова е по малък процента.до 100евро мисля че беше между 10 и 20 процента :unsure:

Link to comment
Share on other sites

таксите са процент от сумата.колкото е по голяма, толкова е по малък процента.до 100евро мисля че беше между 10 и 20 процента :unsure:

Сега го сметнах в онлайн-калкулатора: таксата за трансфер на 5 евро до България е 10,50 евро или 200 процента. :lol:

Edited by kamen
Link to comment
Share on other sites

таксите са процент от сумата.колкото е по голяма, толкова е по малък процента.до 100евро мисля че беше между 10 и 20 процента :unsure:

Таксите не са процент, ами са си много твърди даже:

 

Тарифа в евро

Сума Такса

до 100 - 15.00

100 - 200 23.00

200 - 300 29.00

300 - 405 35.50

405 - 505 42.50

505 - 760 54.50

760 - 1,010 68.50

1,010-1,270 77.00

1,270-1,520 87.00

1,520-1,775 99.00

1,775-2,025 111.50

2,025-2,280 121.50

над 2,280 - по 10 евро за всеки 250 евро над 2,280

 

Още такси

http://www.changepartner.net/western.aspx

http://www.ubb.bg/bg/bnk_pers/diplwest.htm

http://ide.li/wiki_UN-moneytrans.html

Link to comment
Share on other sites

Какво означава абривиатурата на КНСБ някакви синдикати са ама какви от толкова години гледам кривата физиономия на един от тях и сега за 5 мин гледах новини днес и пак го даваха по репортаж за стачкуващите миниори .

Link to comment
Share on other sites

Какво означава абривиатурата на КНСБ някакви синдикати са ама какви от толкова години гледам кривата физиономия на един от тях и сега за 5 мин гледах новини днес и пак го даваха по репортаж за стачкуващите миниори .

 

http://www.google.bg/search?q=%D0%9A%D0%9D...lient=firefox-a

Link to comment
Share on other sites

Аз да запитам.. :D Някой знае ли от рекламата на мастиката с "дините" .. не знам коя мастика рекламират, онази русата как и е името и дали е чалга певица.. ?

Link to comment
Share on other sites

Кажете ми най-лесния начин, по който да синхронизирам смяната на "кадри" в банерите от подписа ми?

Link to comment
Share on other sites

къде продават модели на колички? специално фолксвагени, нещо от типа на голф,джета 1,2 пасат... разните стари модели, които ги няма по магазините?

Link to comment
Share on other sites

къде продават модели на колички? специално фолксвагени, нещо от типа на голф,джета 1,2 пасат... разните стари модели, които ги няма по магазините?

Имаш предвид макетчета на тези модели коли ли ? А по точно какви търсиш железни , пластмасови , с отварящи се врати ала бала ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой да си има на хабер как ще се смятат резултатите от теста по математика-физика в ТУ в смисъл еди колко точки за еди каква си оценка ??? (балообразуването ми е ясно как става не съм толкова тъп) Тва ще го знае някой с много вътрешна информация но все пак може да имам късмет :)

Link to comment
Share on other sites

Спорим с жената: аз казвам, че при въпрос на колко години е човек се казват навършените години. Например, ако човек е роден на днешния ден, но през 1978г. (12.07.1978), би трябвало да казва, че е на 28г и кара (започва) 29г. А тя твърди, че трябва да казва, че е на 29г. Вие как мислите?

 

И една по- скоро молба :D : моля някой да ми обясни къде в Пловдив има зоомагазини. По- точно такива, в които има рибки и други аквариумни аксесоари. Много е важно при евентуалното обяснение да се има в предвид, че съм от Пазарджик и не познавам Пловдив в детайли. Ако има магазини в централната част, предпочитам да ми обяснявате за тях, отколкото за някои такива из кварталите. :) Най- накрая след 20 г. летаргия и потискане старият акварист в мен се пробуди със страшна сила :P Благодаря предварително за търпението!

 

А и едно последно... тук има теми за всичко, но не и за аквариуми. Не е ли време да се вземат мерки? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...