Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

OutSider:Имам един проблем,когато се върнах от Смолян днес пц-то ми неработеше опитах се да го включа но няма живец махах кабели гледах дали няма нещо изгоряло но нищо но това не промени факта,че пц-то неще да пали та някой има ли си идея от какво може да е това.Благодаря предварително само ще помоля ако може да ми пишете на пм,че нз кога пак ще мога да седна на пц

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

тази nokia няма USB, няма Bluetooth, няма инра червен порт, а аз друг наин за свързване не знам, така че, според мен, не може.

Аз питам дали може да се копират файлове, а не по какъв начин.

 

Да, със стандартен DKU-5 кабел. Друг въпрос е ква е файдата и струва ли си зора.

ЕДИТ: За Сименс Ц72 пак има.

Мерси. Точно това ме интересуваше дали може ;).

Link to comment
Share on other sites

Продават ли се само дунапренчета за слушалки(тапички)? (и евентуално къде)

Мисля че не , а и по-евтино и лесно е да си купиш 2 бр. слушалки от магазин за 1 лев - 4 тапички + 2 бр. слушалки= 1 /1.5 лева. :)

Link to comment
Share on other sites

в ту-пловдив има ли задочни специалности и ако да какви са? благодаря предварително!

 

Ами до скоро бяха махнали задочното сега вчера като бях на консултация по ЕИ в кабинета караха задочници.Та като питах ми казаха че са КСТ.Значи са върнали старата система и имат само тая специалност задочно. :)

Link to comment
Share on other sites

Къде има решените задачи на днешния предварителен изпит по математика в ПУ-то ... ?

Link to comment
Share on other sites

Къде има решените задачи на днешния предварителен изпит по математика в ПУ-то ... ?

Както и на теста по английски от вчера :)

Link to comment
Share on other sites

в ту-пловдив има ли задочни специалности и ако да какви са? благодаря предварително!

Вече няма, или поне не и в Пловдивския ТУ. От миналата година още премахнаха задочното нацяло.

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми даде линк към сайт, в който мога да намеря снимки на морска тематика. Целта на занятието е малко по-особена, а именно тази снимка или каквото е там да се сложи на един автобус, който сега боядисват и който ще пътува лятото до морето :) На първо четене в Гугъл нищо не ми хареса. Та ако някой знае някакъв сайт или форум за снимки ще съм благодарен да го сподели :D

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми даде линк към сайт, в който мога да намеря снимки на морска тематика. Целта на занятието е малко по-особена, а именно тази снимка или каквото е там да се сложи на един автобус, който сега боядисват и който ще пътува лятото до морето :) На първо четене в Гугъл нищо не ми хареса. Та ако някой знае някакъв сайт или форум за снимки ще съм благодарен да го сподели :D

http://mota.ru/

Link to comment
Share on other sites

Чух за някакви предпазители по десетина лева, които се поставяли между щепсела и контакта и така пазят от гръмотевици и токов удар и т.н., но човекът който ми каза за това си е взимал такъв преди много години и сега не се сеща къде мога да намеря такова. Някой има ли идея?

Link to comment
Share on other sites

В Технополис продават такива контакти. Въпросното нещо е във формата на цилиндър и се намира малко преди гнездата на контакта.

Link to comment
Share on other sites

В Технополис продават такива контакти. Въпросното нещо е във формата на цилиндър и се намира малко преди гнездата на контакта.

Мерси, а цената горе-долу знаеш ли, а и как му е точното име??

Link to comment
Share on other sites

Контакт със защита го водят май. Като отидеш няма как да не ги видиш. За цените - зависи с колко гнезда е самият контакт, но не е много по-скъпо от нормалните

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми даде линк към сайт, в който мога да намеря снимки на морска тематика. Целта на занятието е малко по-особена, а именно тази снимка или каквото е там да се сложи на един автобус, който сега боядисват и който ще пътува лятото до морето :) На първо четене в Гугъл нищо не ми хареса. Та ако някой знае някакъв сайт или форум за снимки ще съм благодарен да го сподели :D

Тук има красиви снимки.

Link to comment
Share on other sites

Някой теглил ли е заем от Райфайзен Банк? Ако да, каква е процедурата след като ти кажат, че си одобрен? Дават ти парите или искат още документи след това?

Link to comment
Share on other sites

В Технополис продават такива контакти. Въпросното нещо е във формата на цилиндър и се намира малко преди гнездата на контакта.

25 лева искат тия педали :angry1 някой да се сеща за друго място, където може да намеря такива работи? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

25 лева искат тия педали :angry1 някой да се сеща за друго място, където може да намеря такива работи? :unsure:

ми те са по толкова, пич. можеш да ги намериш и някъде по-евтино, но разликата ще е 5-6лв ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...