Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

От къде може да си купя евтина палатка и ориентировъчно на какви цени (става въпрос за двуместна) ?
Евтина или качествена искаш. Евтини продават в почти всички супермаркети, но при един нормален дъжда ще се удавиш, независимо какво платнище сложиш. Конструкциите също не изглеждат достатъчно стабилни(разглеждал съм 2-3 от евтините варианти). Не съм богат, но не бих рискувал с подобна евтинийка, по-добре да дам 20-30 лева отгоре, но да спя спокойно. Зависи при какви условия и терени искаш да я използваш?
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Значи бала ми е записан на 1 камера на Сони мъничка handycam се води. Имам двд четящо устройство обаче дискчето на което е записан бала въобще не ми го разпознава и ми казва че нямам нищо в drive F:\.

Някой да знае нещо по въпроса ?

 

PowerDVD също не ми го разпознава.

Edited by I`GoT`Da`PoWeR
Link to comment
Share on other sites

Значи бала ми е записан на 1 камера на Сони мъничка handycam се води. Имам двд четящо устройство обаче дискчето на което е записан бала въобще не ми го разпознава и ми казва че нямам нищо в drive F:\.

Някой да знае нещо по въпроса ?

 

PowerDVD също не ми го разпознава.

 

сигурно не е финализиран

Link to comment
Share on other sites

един фр ми пусна мухата, че на безминтите зони около ГКПП-тата имало маркови дрехи на по-ниски цени, освен явните алкохоли, цигари и т.н... някаква на коя митница точно? за екипи и обувки на adidas, puma и nike питам. отговорчето и на ЛС ако може :huh:

Link to comment
Share on other sites

... отговорчето и на ЛС ако може :huh:
Що такава тайнственост? Щом питаш на обществено място, всички имат право да знаят. Още повече не е някакъв личен проблем, неудобен за обсъждане.

Или пък те мързи да си проверяваш за отговори, а?

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Що такава тайнственост? Щом питаш на обществено място, всички имат право да знаят. Още повече не е някакъв личен проблем, неудобен за обсъждане.

Или пък те мързи да си проверяваш за отговори, а?

да ве, супер тайно е и не трябва нииииииииииикой в тая държава да разбере.. исках го на "и на ЛС" (тоест и в темата и на писъмце), щот интернета ми спира през 2 часа, а като дойде може да забравя да проверя точно тук..

както и да е, мерси за ценната информация, която ти беше така добър да ми предоставиш! а нещо по темата имаш ли?

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде в Пловдив има агроаптека??
Аптеки много, в кой квартал те интересува?
Link to comment
Share on other sites

ако някой знае или продава да ми пише PM, ще ми трябва бая.. на ден 10-15 литра. някой може да изкара пари от точене..хаха..майтапа настрана..който знае да пише..

Link to comment
Share on other sites

Глисти :D

:lol:

а всъщност:

 

4) Бруксизъм (скърцане със зъби)

 

С терминът “бруксизъм” се означава явлението скърцане със зъби. Обикновено това става по време на сън и по тази причина, човек даже и не подозира за заболяването си. С течение на времето бруксизмът може да причини болки в зъбите, както и абразирането им. Зъбите могат да излязат от зъбната дъга и да причинят нарушения в захапката ви.

Стресът и тревожните състояния често се явяват като основна причина за бруксизма. Болестта често се развива при хора, които имат повишена чувствителност на зъбите към топло и студено. Хипогликемията (ниско съдържание на захар в кръвта), което е свързано с понижена функция на надбъбречните жлези, също може да се яви като причина за бруксизма.

Link to comment
Share on other sites

Защото

 

А защо хората скърцат със зъби, докато спят? :bgrin:

Бруксизъм (скърцане със зъби)

 

С терминът “бруксизъм” се означава явлението скърцане със зъби. Обикновено това става по време на сън и по тази причина, човек даже и не подозира за заболяването си. С течение на времето бруксизмът може да причини болки в зъбите, както и абразирането им. Зъбите могат да излязат от зъбната дъга и да причинят нарушения в захапката ви.

Стресът и тревожните състояния често се явяват като основна причина за бруксизма. Болестта често се развива при хора, които имат повишена чувствителност на зъбите към топло и студено. Хипогликемията (ниско съдържание на захар в кръвта), което е свързано с понижена функция на надбъбречните жлези, също може да се яви като причина за бруксизма.

Ако ви предстои направата на големи керамични конструкции, желателно е да съобщите за вредния навик на стоматолога. В противен случай бруксизмът може да повреди керамичното покритие на конструкциите.

Link to comment
Share on other sites

Бруксизъм (скърцане със зъби)

 

С терминът “бруксизъм” се означава явлението скърцане със зъби. Обикновено това става по време на сън и по тази причина, човек даже и не подозира за заболяването си. С течение на времето бруксизмът може да причини болки в зъбите, както и абразирането им. Зъбите могат да излязат от зъбната дъга и да причинят нарушения в захапката ви.

Стресът и тревожните състояния често се явяват като основна причина за бруксизма. Болестта често се развива при хора, които имат повишена чувствителност на зъбите към топло и студено. Хипогликемията (ниско съдържание на захар в кръвта), което е свързано с понижена функция на надбъбречните жлези, също може да се яви като причина за бруксизма.

Ако ви предстои направата на големи керамични конструкции, желателно е да съобщите за вредния навик на стоматолога. В противен случай бруксизмът може да повреди керамичното покритие на конструкциите.

 

лошо.

Link to comment
Share on other sites

Има ли зала за бокс кадето да можеш да направиш едно fight4e с някой.Да ти дадат ракавици и предпазители. Да се плашта на време или нещо такова.... :blink:

Няма такава зала в Пловдив. Но като гледам на теб не ти трябва зала. Отиваш в градинката до вас и почвате да се маризите. Гуми, ръкавици, протектори се продават в повечето спортни магазини. В залата се ходи да се научи нещо.

Ако чак толкова си примрял да се биеш в ринг попитай в залата на Мутата до стадион Пловдив или пък при Бони на Лаута. Със сигурност на стадион Ботев никой няма да приеме идеята ти с ентусиазъм.

Link to comment
Share on other sites

Защо на повечето хора им се приспива някъде в периода 1.30-3 следобяд? Аз например може до 12 и 30 да съм спал ама няма да откажа да си поспя и в 1.30 ^^.

Link to comment
Share on other sites

Защо на повечето хора им се приспива някъде в периода 1.30-3 следобяд? Аз например може до 12 и 30 да съм спал ама няма да откажа да си поспя и в 1.30 ^^.

Сиеста

Link to comment
Share on other sites

Кажете ми програма, с която мога да си отрежа част от mp3, за мелодия на GSM :)

NEro Аудио => едит Аудио

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...