Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Търся "Пентименто" на Лилиан Хелман, може в електронен вариант, може и на хартия. O, и да не забравя - има ли го някъде филмът по книгата - Julia (1977)? :smile:

 

И още нещо: някой знае ли защо Дашиъл Хамет е погребан в Арлингтън?

 

P.S. kopche умее да прави препратки... :lol:

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

25 лева искат тия педали :angry1 някой да се сеща за друго място, където може да намеря такива работи? :unsure:

В Конрад - 7лв. Има и защита от токов удар за интернет кабел и за кабелна.

Link to comment
Share on other sites

На времето зад "четвъртък пазара" имаше една железария с много голям асортимент мрежи. Някой знае ли друг магазин с такъв избор?

Link to comment
Share on other sites

Какви мрежи точно? За какво? Знам много добре зареден железария срещу билярд клуб Джос на ъгъла.
Адрес?
Link to comment
Share on other sites

На събота пазара има такъв магазин за мрежи. Точно на ъгъла на улицата, срещу Иван Вазов училището (до денонощната аптека).

Link to comment
Share on other sites

Имаха ли Red Hot Chilli Peppers дата за България и мина ли или предстои? Не знам защо ми влезе в главата този концерт, а не мога да си спомня...

26 Юли

Сега дадоха реклама (на Туборг)

 

@Aquila, не знам точно адреса. Заставаш пред входа на стоматологичния факултет и тръгваш към бул. Руски. След като го пресечеш уличката продължава право напред и след 100-ина метра се разклонява. Точно там, на разклона между тези 2 улички се намира една железария. До нея за ориентир има зеленчуков магазин.

 

ПС Така и не разбрах какво точно търсиш, но аз ходя все там ако ми трябва железария. Има много работи.

Edited by NEFARIOUS
Link to comment
Share on other sites

Абе седим тук с моята приятелка и спорим за приказката "Грозното патенце". Тя твърди, че грозното пате се превръща в черен лебед накрая, а аз се опитвам от 2 дни да я убедя, че се превръща в бял лебед! Според мен и няма логика да е черен, но вие кажете, че тя явно няма да отстъпи, преди да е видяла солидно доказателство :D

Link to comment
Share on other sites

Абе седим тук с моята приятелка и спорим за приказката "Грозното патенце". Тя твърди, че грозното пате се превръща в черен лебед накрая, а аз се опитвам от 2 дни да я убедя, че се превръща в бял лебед! Според мен и няма логика да е черен, но вие кажете, че тя явно няма да отстъпи, преди да е видяла солидно доказателство :D

Бял? :blink:

Link to comment
Share on other sites

...

И патенцето полетя, спусна се във водата и заплува срещу великолепните лебеди. Те го забелязаха, размахаха криле и тръгнаха право към него.

– Убийте ме! – прошепна патенцето и като наведе глава към водата, зачака смъртта.

Ала какво видя то в прозрачната вода? Своето собствено отражение, но не някаква тъмносива птица, безобразна и неподвижна, а бял, строен лебед.

Не е нещастие да се родиш сред патици, стига само да се излюпиш от лебедово яйце.

...
Link to comment
Share on other sites

Какви ще са последствията , ако изтрия тези файлове

416520_t.jpg

 

Заемат много място , а не знам дали изобщо са нужни :wacko:

Предполагам никакви, но нямаш ли идея коя програма ги е създала :blink:

Link to comment
Share on other sites

Не ми се смейте много-много , но не ги разбирам тия :wacko: Сега пуснах клийнъп и пише, че compress-ва стари файлове. Така ли трябва да е , и ще изчезнат ли големите от по 700 МБ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...