Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

A някой да знае къде могат да се намерят тонколонки за SE K800, като тези:

GPD_40857_31_0_4000.png

или тези Sony_Ericsson_Home_Audio_System_MDS_60.jpg

или други подобни? :)

Link to comment
Share on other sites

Днес гледах новия продуктов каталог на 2бе и пишеше, че с всеки закупен нов гсм от уолкман серията (най-новите издания) получаваш подарък колони (като на първата снимка). Това ме навежда на мисълта, че имат такива в наличност и сигурно продават.

Link to comment
Share on other sites

Това http://www.google.com/translate_t ще свърши ли работа?
Пробвай с това http://www.freetranslation.com/
Благодаря и на двамата, свършиха ми страхотна работа :beerchug Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да купя качествено силиконово калъфче за Nokia 6234. Видях едно такова мин. седмица на един човек, който беше на съседната маса в едно кафе и не вървеше да го питам:"Извиняйте откъде ви е калъфчето?" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

защо да не върви? срам ли те е?

Edited by groover
Link to comment
Share on other sites

Сега ми трябва преводач от полски и чешки на руски и/или английски :(

Link to comment
Share on other sites

Фирмата Sprint има ли сега офис някъде в Пловдив ? Преди години имаше на Гладстоун но сега е магазин за сладолед решил съм да си оправям колелото но незнам къде имат сега магазин тази фирма .

Link to comment
Share on other sites

защо да не върви? срам ли те е?

 

:D Мен хич не ме е срам, но човекът не беше "на кафе", а говореше с хора вероятно по работа. Та сега по същество - никой ли не знае къде се продават качествени калъфи за телефони? :)

Link to comment
Share on other sites

никой ли не знае къде се продават качествени калъфи за телефони? :)

Като тръгнеш по улицата (тази с паважа) , която води от Енергото (центъра) към Четвъртък пазара, ще видиш отдясно един магазин, където се продават всякакви калъфи, батерии и аксесоари за GSM-и.

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми каже интернет зала в града,в която сканирането не се плаща на страница, а сядаш и си плащаш само времето.защото преди малко бях в една,където ми искаха 60 ст. на страница(трябва да сканирам 100 страници),при положение,че не ми е ясно за какво след като няма никакви консумативи! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Като тръгнеш по улицата (тази с паважа) , която води от Енергото (центъра) към Четвъртък пазара, ще видиш отдясно един магазин, където се продават всякакви калъфи, батерии и аксесоари за GSM-и.

 

Midex,във въпроса на Lucky Luciano ключовата дума беше "качествени",затова му предлагам да погледне в магазина под кооперацията,която се намира на кръстовището на бул.мария луиза и ул.петко д.петков

 

 

Lucky Luciano,би ли ми разтълкувал това ?По-скоро втория въпрос че не схванах идеята нещо ;)

Link to comment
Share on other sites

Midex,във въпроса на Lucky Luciano ключовата дума беше "качествени",затова му предлагам да погледне в магазина под кооперацията,която се намира на кръстовището на бул.мария луиза и ул.петко д.петков

Lucky Luciano,би ли ми разтълкувал това ?По-скоро втория въпрос че не схванах идеята нещо ;)

 

Доколко помня май преди тая среща, на която аз не се показах, се бяхме видели с теб пред Метро и нещо говорихме за срещата, та затова май го бях написал, не помня вече :) А кога ще има среща, че не разбрах (нещо не съм следил темата, да си призная :bgrin: )

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

От всеки магазин ;)

Ами няма е във всеки, вчера в доста магазини бях и в хипермаркети в Тракия и не намерих...само старите "модели" имаха.Ако някой знае конкретен магазин (желателно в Тракия) да пише :P

Link to comment
Share on other sites

склероза на кръвоносните съдове - някои ако може да ми каже на лично съобщение какво представлява и какво предизвиква тази болест

Link to comment
Share on other sites

Петно от мастило на дреха с какво мога да го изтрия ? Освен със спирт,но петното се размазва и става още по-зле :bgrin:
За да не се разлива още повече петното, направи кашичка от шивашка креда (може и тебешир) и чист спирт от аптеката (90-95%). Не ползвай денатуриран. Нанеси върху петното и изчакай да изсъхне спирта. Изчеткай. Ако се налага повтаряй операцията. Вместо спирт може да се ползва хлороформ, но по-трудно се намира. Добре е предварително да провериш дали разтворителят не променя по някакъв начин тъканта или боята на някое не толкова видно място. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми каже интернет зала в града,в която сканирането не се плаща на страница, а сядаш и си плащаш само времето.защото преди малко бях в една,където ми искаха 60 ст. на страница(трябва да сканирам 100 страници),при положение,че не ми е ясно за какво след като няма никакви консумативи! :blink:

В залата на Клуб Юнивърс... Там сканирането е безплатно. Плащаш си само времето.

Link to comment
Share on other sites

Някой виждал ли е скоро перуанците, които се подвизаваха на главната? Трябва да взема нещо от тях, спешно :(

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...