Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нокиа 3220 може ли да се свърже чрез кабел с компютър и да се копират файлове?

Да, със стандартен DKU-5 кабел. Друг въпрос е ква е файдата и струва ли си зора.

 

 

ЕДИТ: За Сименс Ц72 пак има.

Edited by NEFARIOUS
Link to comment
Share on other sites

Законно ли е да си гледам МЕЧОК в къщи? :D :P :laughing: ;)
ъъъъъъъъ само плюшен.
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли какво ще представлява това Summer Place и каква музика ще пускат утре там на откриването ?

ЕДИТ : пък и четох , че ще е на открито което ще рече че ако вали ще си вирвода или се бъркам нещо ?

EDIT 2 : колко километра са от Пловдив до Асеновград ?

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли какво ще представлява това Summer Place и каква музика ще пускат утре там на откриването ?

ЕДИТ : пък и четох , че ще е на открито което ще рече че ако вали ще си вирвода или се бъркам нещо ?

EDIT 2 : колко километра са от Пловдив до Асеновград ?

Summer Place е новата дискотека в пловдив. това всъщност е летният театър на Бунарджик. По неофициални данни утре ще пеят Софка и Устата. по принцип ще си има различна музика според деня. мястото е уникално, страхотно ще се получи. хората, които го правят са правили плазма, озвучаването ще е убийствено, обстановката също.

Link to comment
Share on other sites

...EDIT 2 : колко километра са от Пловдив до Асеновград ?
Зависи от къде тръгваш в Пловдив и къде искаш да отидеш в Асеновград. От център до център е около 20 км.
Link to comment
Share on other sites

Summer Place е новата дискотека в пловдив. това всъщност е летният театър на Бунарджик. По неофициални данни утре ще пеят Софка и Устата. по принцип ще си има различна музика според деня. мястото е уникално, страхотно ще се получи. хората, които го правят са правили плазма, озвучаването ще е убийствено, обстановката също.

 

даже щях да хода на откриването ама като гледам тоя дъжд..... :sick

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO, много мразя разни недорасли модераторчета да ми трият постовете... Това теб, сигурно не те интересува, но ако ми изтриеш още един пост ( било то смислен, безСмислен и всякакъв... ) ти обещавам, че ти повече мои постове тук няма да можеш да барнеш. Мерси за разбирането...

 

 

Относно Съмър Плейс.. имам приятел, който започва там работа от тази вечер. Каза, че ще пускат всякаква музика - от чалга до хаус. Определени дни от седмицата пък щяло да има концерти на живо и бля бля бля. Предполагам, че за лятото ще е идеално ( да де, то за зимата няма как да е... )

 

А пък от табела до табела - Пловдив - Асеновград е 18 км.

 

фродо, това пред и след дднс ( пък и самия дднс ) се пише с голямо желание и осърден труд в продължение на много години ! Като за начало пробвай с химикал..

Link to comment
Share on other sites

trqbva mi firma koqto izrabotva diplomni raboti, po-skoro oformq...ne te da mi e napi6at no da mi e oformqt i pro4ie...izgotvqt....a za lame ako si nad 15 godini mn jalko

 

ps ni6to li4no

 

aide pomognete s firmata za diplomnite raboti 4e mi e vajno a v neta ne6to ne namiram

Link to comment
Share on other sites

Знам че е питано 999 пъти, но нямам нерви да търся м/у 303 страници тема :)

 

За М-Тел на сметка къде се проверява колко минути са останали колко $$$ сам изговорил...

*88 ама после ... ? ? ?

Link to comment
Share on other sites

Знам че е питано 999 пъти, но нямам нерви да търся м/у 303 страници тема :)

 

За М-Тел на сметка къде се проверява колко минути са останали колко $$$ сам изговорил...

*88 ама после ... ? ? ?

 

Май не дават такава информация за изразходвани минути ( от налични отстъпки - както казва каката дет' са я записали ), честно да ти кажа :)

Все пак, ако дават бих искал и аз да разбера къде, как и защо..

Link to comment
Share on other sites

Май не дават такава информация за изразходвани минути ( от налични отстъпки - както казва каката дет' са я записали ), честно да ти кажа :)

Все пак, ако дават бих искал и аз да разбера къде, как и защо..

ако питаш за вивател и глобул - лесно, ама на мтел май наистина не дават подобно инфо.. сорри

Пробвай да си ги отчиташ по таймера на телефона за изходящи разговори.

Link to comment
Share on other sites

i vse pak firma za diplomni raboti /oformqne/izgotvqne/ ?

Иди да се врътнеш около ПеУ-то. Има пет-шест гаража и къщички където имат достам голям набор от дипломни работи, а тези дето ги нямат ги изготвят, стига да им дадеш достатъчно време за това.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...