Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Вече 1 седмица се опитвам да хвана 1 мишка в сънищата ми. Минах през съновника, но пише 10 различни неща! Някой знае ли нещо по въпроса?

 

Съня е алогичен процес, няма никакъв смисъл да го мислиш...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Какво по дяволите означава думата "мистифицирам" :blink: :huh: ?

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Къде в кършиака мога да си платя сметката към глобул? И въобще днес работи ли някой техен офис?

В всеки магазин от веригите: "Германос","Да Да","Office 1 Superstore".Влизаш,казваш си номера и плащаш.Видиш ли магазин влизай и питай дали можеш да си я платиш там.

Link to comment
Share on other sites

Ne e mnogo nestandarten vaprosa ama nz kade da go prasna 6toto v Movies nqma to4no takava tema....

 

Zna4i brat4ed mi mn se e zaribil po Pokemon i uspqh da namerq samo 1 sezon i nemoga da namerq drugite molq vi pomognete mi ot kade da gi drapna 4e 6te mi izqde du6ata tva malkoto....

 

 

Stava vapros za Pokemon deto go davaha predi dosta godinki po Nova televiziq mai...Kazva6e se Pokemon Indigo League....trqbvat mi ot 2 sezon natatak...Mnoo 6te sam vi blagodaren!

 

 

Izvinqvam se za 6liokovicata ama ne6to se skapa kirilicata!

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми обясни къде до тримонциум има музикален магазин или някакъв магазин, от който мога да си купя перо за китара

EDIT:мерси

Edited by VeSo
Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми обясни къде до тримонциум има музикален магазин или някакъв магазин, от който мога да си купя перо за китара

Точно в ляво от него, зад фонтаните срещу пощата.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли ако знае да ми прати на пм разписанието на рейсовете Пловдив-Слънчев Бряг.Благодаря предварително :)

Edited by OutSider
Link to comment
Share on other sites

Някой пробвал ли е Smellkiller? Има ли някакъв ефект, понеже самия процес на обезмирисяване, който описват на сайта ми се струва доста невъзможен, предвид малкия размер на стоманеното кръгче. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако някой знае, къде мога да се изповядам(само не в църквата, отказах се от религията след като помислих върху някой работи) да ми каже, че ми се повръща направо.

Link to comment
Share on other sites

??? Аз ли съм в заблуда, или изповядването реално представлява опрощаване на греховете пред Господ? Ако си се отказал от религията, защо те е грижа за греховете ти? Не ми се връзва нещо...

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да разбираш под изповядване ти трябва да си вярващ и да можеш да признаеш греховете пред себе си и Бог, за да може да се опростят или поправят. Това какво е изповядването вече зависи от това дали си католик, православен и т.н. христянин. Изповядването става или в църква пред свещеник или пред човек, на чийто му е разрешено (от свещеник) да изслушва изповядващи се. При всички случаи опираш до една или друга форма на църквата.

Ако това е недопустимо за теб, приеми пред себе си нещата, които смяташ за грехове, вземи си поука и не ги повтаряй. Или пък намери някой, който ти е достатъчно близък и мъдър, който да те изслуша поне. Или пък защо не поискаш прошка от хората, които греховете ти са засегнали?

Май не си се отказал съвсем щом имаш нужда някой да ти каже, че греховете ти са опростени ;).

Ето малко да почетеш ако се интересуваш http://en.wikipedia.org/wiki/Confession

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Ако някой знае, къде мога да се изповядам(само не в църквата, отказах се от религията след като помислих върху някой работи) да ми каже, че ми се повръща направо.
shrink
Link to comment
Share on other sites

Не, по-точно изповядването означава успокоение, чрез него мислиш, че ти е простено и си по-спокоен. Ето това исках аз спокойствие и като си бръкнах в гърлото и се изповръщах в кенефа ми олекна, иначе мерси за предложението mobo :happy:

Link to comment
Share on other sites

На една касета имам сниман част от бала а тя е в видеокамерата знаете ли каде мога да ми запишат на диск само тази част от касетката на която ми е бала и съответно какви пари ще излезне ?

Link to comment
Share on other sites

На една касета имам сниман част от бала а тя е в видеокамерата знаете ли каде мога да ми запишат на диск само тази част от касетката на която ми е бала и съответно какви пари ще излезне ?

В фото пинк на главната май правеха такива екстри.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...