Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Имам проблем със заспиването. Утре имам изпит. Виках тая вечер преди лягане да цъкна 1-2 чаши вино, но какво? Бяло или червено? В смисъл искам да не ме боли глава сутринта...кое е по подходящо ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

как стоят нещата със служебните заверки в ПУ, тъй като едната от преподавателките, които ни води, се заяде и не иска да даде заверка, а по всичко друго си имам?

Link to comment
Share on other sites

как стоят нещата със служебните заверки в ПУ, тъй като едната от преподавателките, които ни води, се заяде и не иска да даде заверка, а по всичко друго си имам?

 

За ПУ точно незнанам но за ВСИ и ТУ се подава молба до декана или направо директно отиваш в применото му време и той ти дава служебна заверка ако е основателно искането и ако е на кеф.

Link to comment
Share on other sites

За ПУ точно незнанам но за ВСИ и ТУ се подава молба до декана или направо директно отиваш в применото му време и той ти дава служебна заверка ако е основателно искането и ако е на кеф.

значи най-добре да се откажа, който знае кой ни е декан ще разбере :laughing: и още един въпрос: след като няма задължителна казарма може ли да се учи задочно?

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив мога да намеря, надуваемо шалте и да не тежи повече от палатка :)?

Link to comment
Share on other sites

Oт няколко дни зяпам постера на Hostel II и се чудя какво точно би трябвало да представляват карантиите на него :blink:

Ако някой има идеи...

Link to comment
Share on other sites

значи най-добре да се откажа, който знае кой ни е декан ще разбере :laughing: и още един въпрос: след като няма задължителна казарма може ли да се учи задочно?

Мисля, че би трябвало да може ако самата специалност може да се изучава задочно(английска филология примерно не може до колкото знам). Но това си е спекулация само, така че ако можеш питай и някой друг.

Aquila, провери в Кауфланд и МЕТРО. Казват ми, че там имало.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

От къде може да си купя евтина палатка и ориентировъчно на какви цени (става въпрос за двумесна) ?

Link to comment
Share on other sites

От къде може да си купя евтина палатка и ориентировъчно на какви цени (става въпрос за двумесна) ?

Като се има предвид че цените варират от 20 до 40лв (е сигурно има и някви супер хай енд за повече), мисля че е все тая от къде ще си купиш. Метро ми се вижда не лош вариант.

Link to comment
Share on other sites

Oт няколко дни зяпам постера на Hostel II и се чудя какво точно би трябвало да представляват карантиите на него :blink:

Ако някой има идеи...

 

ТОВА е оригиналната снимка. Тази, която виждаш има наложено върху нея месо с мастна тъкан и ципа. Откъде точно - само авторът може да каже.

Link to comment
Share on other sites

От къде може да си купя евтина палатка и ориентировъчно на какви цени (става въпрос за двумесна) ?

Зависи колко голяма в Практикер ги има мисля към 25 лв за двама човека , които спокойно могат да спят в нея погледни и там към щанда за цветята .

Link to comment
Share on other sites

в кое фото ще ми излезе най-евтино да отида и да изкарам към 300 снимки от SD CARD и колко е една снимка горе долу ?

Link to comment
Share on other sites

в кое фото ще ми излезе най-евтино да отида и да изкарам към 300 снимки от SD CARD и колко е една снимка горе долу ?

Онзи ден бях да дам обикновенна лента на едно фото коника на мария луиза след авеню и такава обикновенна матова беше по 26 ст някъде за снимки от такава памет бяха пак толкова + 2-3ст. много солено ще ти излезне ама ти си знаеш .

EDIT: дори и да е по евтино пак си излиза солено по-добре отсей снимките на дали всички са важни :) пък и за какво са ти на хартийка качвай на компютъра и пращай ако пък отсрещната страна няма компютър :bgrin:

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

ебаси майката , някъв по евтин вариант ?

във фото пинк пак ли е толкова ?

По-евтино от ~22ст. няма да намериш.

 

Колко пари горе-долу струва USB Hub със скорост 2.0. Някой ползва ли такова нещо, че ме интересува много ли се намаля скоростта и т.н.?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...