Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Сега и ако ми обясниш как точно, защото нещо не зацепвам :bgrin:

 

Mp3 knife = дъ бьест :D.

На ножката избираш начало ( да кажем 21-ва сек ) , край ( 25-та ) и даваш save. Трябва да си с IQ на стайно растение, за да не се справиш :lol:.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Опитвам се да отворя на компютъра си файл .nrt (nokia ringtone), но нямам програмката-конвертор на Nokia. Няма ли по-лесен начин от това да си намеря инсталационния диск за телефона? :huh: :happy:

Link to comment
Share on other sites

Забелязвам , че откакто започнах всяка вечер да пускам райд против комари от този с лентичките ( не този който е с течност ) имам някакво леко постоянно главоболие дали се дължи на изпаренията или просто ми има нещо друго ?

Link to comment
Share on other sites

Забелязвам , че откакто започнах всяка вечер да пускам райд против комари от този с лентичките ( не този който е с течност ) имам някакво леко постоянно главоболие дали се дължи на изпаренията или просто ми има нещо друго ?

ами по принци на опаковката пише, че трябва да се слага до прозореца, който е отворен. така че може и от това да те боли глава. една вечер не го пускай и ще разбереш :)

Link to comment
Share on other sites

Опитвам се да отворя на компютъра си файл .nrt (nokia ringtone), но нямам програмката-конвертор на Nokia. Няма ли по-лесен начин от това да си намеря инсталационния диск за телефона? :huh: :happy:

не ти е нужен инсталационния диск, просто пиши в гугъл Nokia Multimedia Convertor и ще си я дръпнеш. програмката е малка

Link to comment
Share on other sites

Спрете глупостите преди да се е наложило аз да ги спирам. Мерси за разбирането.

Ами незнам на кое викаш глупост.Аз в предишния си пост попитах откъде мога да намеря машина за циклене на паркет и бях напълно сериозен.Не виждам защо си го изтрил...както и да е.

Та трябва ми машина за циклене на паркет.Ако някой знае някъде да дават поднаем както др видове машини или пък някой, който да цикли паркет и има такава машина да пише. ; )

Link to comment
Share on other sites

Къде продават дървени гребени?

Пробвай в антикварните магазини из стария град мисля си , че там може да намериш такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай в антикварните магазини из стария град мисля си , че там може да намериш такова нещо.
Трябва ми най-обикновен дървен гребен, не антика или сувенир ;) Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

някой знае ли от къде мога да си купя най-евтино рибарски такъми,мерси за вниманието
Какво означава "най-евтино"? Има хубави качествени неща, на хубави цени има и евтини боклуци. И боклуци и маркови стоки има във всеки рибарски магазин. Какви такъми по-точно ти трябват? Такъми са кукички за стотинки, такъми са и пръчки за четири цифрени суми ;)
Link to comment
Share on other sites

Някой сеща ли се за името на тази игричка и може ли да даде идеят откъде мога да я сваля?

Bridge Builder ... data.bg

Edited by mauler
Link to comment
Share on other sites

Къде из "Тракия" има ветеринарна аптека?

Link to comment
Share on other sites

Къде из "Тракия" има ветеринарна аптека?

 

Еми за моите животинки купуваме хапчета от клинка Провет.То повечето хапчета май са като за хора само трябва да ти кажат точната доза.Клиниката се намира в бараките на старата геоложка база май зад училище Черноризец Храбър.

Link to comment
Share on other sites

Нокиа 3220 може ли да се свърже чрез кабел с компютър и да се копират файлове?

тази nokia няма USB, няма Bluetooth, няма инра червен порт, а аз друг наин за свързване не знам, така че, според мен, не може.

Link to comment
Share on other sites

.....Клиниката се намира в бараките на старата геоложка база май зад училище Черноризец Храбър.

malko sled u4ili6teto,kato prodalji6 po pytq na avtobusi 10 i 4.

Sa6to kotkata q vodeh pri edna lekarka (predi 2 godiniq nqkade nz dali q ima o6te )

predstavi si u-6te Dimityr Matevski.

Kato se obyrne6 kym zelen4ukoviq pazar Ima 2 visoki beli bloka.

Zad po-blizkiq ima veterinanaren kabinet(otzad v bloka).tam sy6to prodavat razni ne6ta :)

Link to comment
Share on other sites

канал 3 - 18:00

Edited by groover
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...