Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

изглежда чуждото нещастие те забавлява. спри малко спрайта, а?

а готов ли си да се обзаложиш, че за нито един от тези хора това не е причината? а дали твърдението, че "опасността от СПИН не се отнася за страната ни, щото тука нема такива работи и е чужбинска болест" е вярно според теб?

впрочем на какво си готов да се обзаложиш? аз съм готов да те предложа за наградата на Дарвин ако си изпържиш яйцата доброволно и самостоятелно, престоявайки с лаптоп в скута над 10 часа дневно в продължение на 3 месеца. айде от мен да мине: може и еднократен маратон да направиш от 96 часа примерно :rolleyes:

 

Kъде съм написал че ме забавлява чуждото нещастие неможах да разбера?Още повече че имам много близки 2 такива семесйтва и 2-те обаче мога да ти гарантирам че нямат деца не щото са ползвали лаптопи!Това че невярвам на "учени" на които нито ти нито аз сме видяли дипломите е друг въпрос нали така?Колко му е аз да пусна статия в нета проф.дтн.кт.н.с. 1 Пенчо Пенчов откри че топлата вода лекува хемороиди и хайде някой да докаже че аз аджеба не съм учен.Много някой ще ме види къв съм що съм ама 1000% съм сигурен че ще има балами които ще ми повярват на простотията.Ща кажат ей на учените казват така значи е вярно!

 

Незнам какво месиш СПИН с безплодие?Аз щото не намирам никва връзка.Просто твърдя че това за лаптопите че водили до безплодие е пълна простотия!Доказано е и че цигарите носят рак на белия дроб ама има хора които през живота си не са палили цигара ама умират от такъв рак.Много е вредно пушенето всички доктори го казват ама повечето пушат.Или има пък алколоците трябва да мрат от цироза ама повечето умират от нещо друго.Даже повечето нямат и 1 бял косъм на главата си щото никога не са се притеснявали!Или пък мазното повишавало холестерола - дрън дрън тапляс.Само марули и краставици да ядеш пак се качва холестерол (от опит в моето семесйство го знам).За това казвам че на подобни простотии и измишльотини или на учени които се чудят каква статия да си изсмучат от пръстите НЕ ВЯРВАМ!

Link to comment
Share on other sites

Много моля, някой с по-силна памет да даде едно рамо - едновременно ли са проведени парламентарните и местните избори през 1991 г. - тоест, на 13 октомври 1991 г.?

 

редакция: positive :smile:

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

категория М-мотопед,трябва да имаш 17г и9мес за да караш 8часовия курс,но недей,не се набутвай,по добре дай 100-120лв отгоре и си изкарай шофиорска книжка и това ти дава категория М

 

Трябва ми информация за курсове за книжка за мотор.

 

книжка за мотор над 50к се води категория А и ако имаш 21г навършени можеш да я изкараш в онова даскало до руския пазар-някво си СПТУ беше за пари знам,че ляга до 120 лв и е 8 часа курса и пак си държиш листовки пред ДАИ,и след като си вземеш изпита недей да караш с талончето дадено ти от кат,че си го взел,а си изчакай готовите документи,защото спрат ли те става лошо

Link to comment
Share on other sites

книжка за мотор над 50к се води категория А и ако имаш 21г навършени можеш да я изкaраш

 

 

На 18 може да вземе категория А1 мисля, че се водеше , която дава право за правоуправление на мотори до 350 куб.см . След 21 год , както каза , тогава може да се изкара пълната А категория за мотори и над 350 куб.см. Това е последното ,което знам. Сега ако са го променили е друг въпрос , но много се съмнявам да е така B)

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли инфо как да се изтегли дадено филмче от Neterra.tv? Чрез екстенжън за FF успях да гепя пътя към филмчето:

 

mms://87.120.130.6/btv/gorchivo/gorchivo_18-06-2007_16-30_q2.wmv?0xBifdjXdtIOLkRN1LD

W&23164&13211321&3650307466fa8e9f7da9a7bc2dfc96a5

 

Предположих, че http://87.120.130.6/btv/gorchivo/gorchivo_...07_16-30_q2.wmv ще е урл-то от което мога да дърпам, но и с флашгет и с wget успявам да изтегля единствено някакъв 1кб файл. Явно има защита срещу тегленето на файлове от сайта, но все пак някой открил ли е начин да се излъже?

Edited by veseo
Link to comment
Share on other sites

Копирай и го изтегли с флашгет! ;)

 

но и с флашгет и с wget успявам да изтегля единствено някакъв 1кб файл.

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли инфо как да се изтегли дадено филмче от Neterra.tv? Чрез екстенжън за FF успях да гепя пътя към филмчето:

Предположих, че http://87.120.130.6/btv/gorchivo/gorchivo_...07_16-30_q2.wmv ще е урл-то от което мога да дърпам, но и с флашгет и с wget успявам да изтегля единствено някакъв 1кб файл. Явно има защита срещу тегленето на файлове от сайта, но все пак някой открил ли е начин да се излъже?

 

 

http://sdp.ppona.com/

Link to comment
Share on other sites

 

Благодарско, почнах да свалям. Явно генерираните урл-та (заради нещото като паскей отзад) са активни само известно време, та малко се стреснах като опитах тоя, който съм пейстнал тук, но като взех наново url и почна да се сваля безпроблемно :) Мерси отново, майката ще ме позлати :D

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде таблица как се разлагат числата :blink: .Примерно ми трябва ся да разложа 343 :bgrin:

Нз за таблицата ама 343=7х7х7 :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как може да се възстанови парола в АБВ.бг. Направих си втори мейл там, обаче да са таковам в главата тенекиена съм забравил каква парола съм сложил. По принцип като правя пощи не давам почти никакво инфо, така че като ме пита за алтернативен мейл и т.н. няма какво да напиша... Някой ако знае как може да се преборя с това нещо да пише. Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде таблица как се разлагат числата :blink: .Примерно ми трябва ся да разложа 343 :bgrin:

Колкото души - толкова таблици...

По принцип - поризволно число(А) І най - малкото число на което се дели(Б)

А/Б І най - малкото число на което се дели(В)

А/Б/В І най - малкото число на което се дели(Д) , като шанса Б да се повтаря е почти 100%. Накрая изглежда така

А се разлага на А,Б,В,.... Като числата си висят в колона..

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как може да се възстанови парола в АБВ.бг. Направих си втори мейл там, обаче да са таковам в главата тенекиена съм забравил каква парола съм сложил. По принцип като правя пощи не давам почти никакво инфо, така че като ме пита за алтернативен мейл и т.н. няма какво да напиша... Някой ако знае как може да се преборя с това нещо да пише. Мерси предварително :)

 

 

E в АБВ нямат ли си тайни въпроси ???

Link to comment
Share on other sites

В коя компютърна фирма имат най-голям избор от неонки,светкащи вентилаторчета и т.н. лиготийки за компютри? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...