Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

незнам на мене не ми хареса пих син майче или сив , май имаше вкус на боровинка , незнам на другия ден как ще съм ако се напия с такова ама не смятам и да пробвам някой като опита да ми пише да знам :D

 

и някой има ли идея всъщност колко пари е , мадамата май ми каза че е 3лв шота или поне така помна :unsure:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

незнам на мене не ми хареса пих син майче или сив , май имаше вкус на боровинка , незнам на другия ден как ще съм ако се напия с такова ама не смятам и да пробвам някой като опита да ми пише да знам :D

 

и някой има ли идея всъщност колко пари е , мадамата май ми каза че е 3лв шота или поне така помна :unsure:

Аз помня, че преди 2 години направих един запой с такива...изпих 12 и не мога да кажа, че бях по-пиян отколкото, ако беше същото количество друг алкохол. На сутринта не беше много зле :)

 

ПП Тогава шота струваше 2лв...сега може и 3 да е, а и зависи от заведението ест.

Link to comment
Share on other sites

Да речем , че съм си харесал кола на която искам да видя на картинка ( тип карикатура ) как е направено купети и окачването какво трябва да напиша ? Конкретно ме интересува Ariel Atom клипче от представянето на колата в Топ геар ( фифт геар ) тук . Снимките от официалния сайт съм ги гледал ама не са ми достатъчни трябват ми и отстрани снимки .

Другия ми випрос е за схема за направа на активна каса за кола пак схеми ако някой може да ми изнамери . Назор съм за първото защото освен за тази кола искам да погледан конструкциите и на други видове коли и ми трябва някаква дума за търсене ( пример при търсене на текст на песен в нета се пише lyrics ) .

Благодаря !

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

jojo намери си . купи си , и го пии така както съм написал по горе ще останеш очарован(а) много е яко само не прекалявай

 

offtopic

 

Добре а защо е така ? Кво му е различното с пръста ?

Link to comment
Share on other sites

4.*

 

Which type of chassis do you own for your primary gaming PC?

 

Full Tower – Full Sized Standing Chassis that can sit on the floor

Mid Tower – Standard Sized Standing Chassis

Desktop – Standard Sized Chassis that sits horizontally on your Desktop

Small Form Factor - Chassis that is smaller than the normal Desktop size (e.g. Shuttle, etc.)

Other (Please specify)

nqkoi moje li da mi prevede vaprosa ?

i po to4no kakvo imat vpredvid pod chassis

Link to comment
Share on other sites

nqkoi moje li da mi prevede vaprosa ?

i po to4no kakvo imat vpredvid pod chassis

 

Chassis буквално означава шаси. В случая се пита дали кутията е нормална (вертикална) или десктоп (хоризонтална). Дали е стандартно голяма или компактна и т.н. Full Tower например е обикновено на колела и е колкото два мини-та едно връз друго, затова стои на пода.

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Не, определено ще го потърся, защото това ще ми докара чиста икономия :P , 20 гр и си весел, какво ми е това пиене- 100, 200, 300 ... гр., излишни масрафи! Утре ще разгледам из магазините, стига с тия традиции.

 

 

 

Извинявам се, ама 300 шота по вашите думи по 20 гр излизат към 6 килца, ако ми е вярна сметката де, ама ако е така, zlobil , ще ме извинява, но не му вярвам

В един шот няма само чист алкохол. Аз като работех на един му взех 40лв. за 175мл. ром, 250мл. натурален сок и 1 литър лед. Шота не е за напиване. Но ако все пак някой реши да се напива с шотове - Абсент + Червен Афтършок в шотове 2-3 не повече! Атова с изсмукването на пръстите се казва "палави пръсти" и по принцип се прави с Джак Даниелс и кола или боровинка.
offtopic

 

Добре а защо е така ? Кво му е различното с пръста ?

По този начин парите ти отиват в дробовете, а иначе в стомаха. На принципа на наргиле с алкохол в бутилката.

Между другото някой знае ли каде правят "Космополитън" ама по оригинална рецепта?

 

И втори въпрос - В кой месец може да се види на видеозон пола на бебето?

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Не, определено ще го потърся, защото това ще ми докара чиста икономия :P, 20 гр и си весел, какво ми е това пиене- 100, 200, 300 ... гр., излишни масрафи! Утре ще разгледам из магазините, стига с тия традиции.

Извинявам се, ама 300 шота по вашите думи по 20 гр излизат към 6 килца, ако ми е вярна сметката де, ама ако е така, zlobil , ще ме извинява, но не му вярвам

 

все пак ги пигме 2ма човека а и шотовете явно не бяха с много алкохол просто карахме наред в менюто алкохолните

Link to comment
Share on other sites

Това http://www.cmm.bg/cgi-bin/most/pricelist.pl върши ли работа гледам последното и обновяване е било неска .

Не ми трябва актуална ценова листа, а по-стара - от месеците, които посочих.

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея дали е разрешено в колети (до Кипър) да се изпраща чай?

Link to comment
Share on other sites

има ли в пловдив специализиран магазина за плакати , не говоря за някакви метълски или на чалга певици а примерно като тези които висят по заведенията и билярдните клубове , на абсолют водка , на разни уискита и различни такива или някаква идея от къде мога да си намеря или евентуално как да си направя

Link to comment
Share on other sites

има ли в пловдив специализиран магазина за плакати , не говоря за някакви метълски или на чалга певици а примерно като тези които висят по заведенията и билярдните клубове , на абсолют водка , на разни уискита и различни такива или някаква идея от къде мога да си намеря или евентуално как да си направя

сваляш си картинката и отиваш да ти я разпечатат.аз имам направен по този начин плакат и си стои от началото на миналата година-не е мръднал

Link to comment
Share on other sites

сваляш си картинката и отиваш да ти я разпечатат.аз имам направен по този начин плакат и си стои от началото на миналата година-не е мръднал

samo deto kartinki na nad 100 dpi ne se namirat hi4 lesno...

Link to comment
Share on other sites

Вярно ли е, че подсладителя Аспартам (Е951) е вреден? И, че е бил разработен от военните като отрова. Някакви такива неща дочух. Някой да знае нещо по въпроса?

Link to comment
Share on other sites

Вярно ли е, че подсладителя Аспартам (Е951) е вреден? И, че е бил разработен от военните като отрова. Някакви такива неща дочух. Някой да знае нещо по въпроса?

да, вреден е, и поради тази причина спряхме да пием разни степчета, фрутита и всякакви такива, които го съдържат. а дали е бил разработван от военните не мога да кажа :)

Link to comment
Share on other sites

действа отрезвително, супер вкусно е, правя страшен айран от него.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...