Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Къде мога да намеря преходник(адаптер) за нокия 6630:от поп-ъп порт(на нокия буксата) към 3.5мм аудио жак...

търсих на руски,но там ме гледат като изтърван

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз искам да попитам някой може ли да ми посочи някоя благотворителна организация, подпомагаща стари хора, сираци или нещо от сорта (по възможност международна, без ЧК), която да оперира тук в Пловдив. Интересувам се за върастен човек, който желае да поработи безвъзмездно в такава.

 

Много моля ако някой може да ми помогне, въпросът е сериозен

Link to comment
Share on other sites

трябва ми сръбско-български онлайн речник, някакви идеи дали изобщо има?

Link to comment
Share on other sites

geox се казват магазина им е на центъра като идваш от джумаята към германос от дясната страна (срещу пиянските сандвичи) цените са дебели а това дали са ефективни може да се поспори баща ми има такива и каза че не намирал никаква разлика с другите пак се спарвал

Link to comment
Share on other sites

Благодаря! Няма да се набутвам, щом няма ефект.

 

Случайно някой да има сериала House MD на дискове/двд? Видях една серия по Нтв и се зарибих. Намерих всички епизоди дотук на торенти, ама сийдъри валяло. Тъкмо съм в отпуска, ще ми се да си набавя нещо за зяпане :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде инфо за така наречените "дишащи" маратонки? Марка, цена, откъде и най-вече струва ли си?

айде и аз да ти отговоря на тоя въпрос като пряк потърпевш от успешната им реклама.

в крайна сметка - обукви кат обувки. за лятото пак не стават. пролет-есен биват, но не е нищо по-различно от обикновена кожена обувка. подметката е тънка, а стелките са доста твърди за маратонки и малко ми подбиват петите при повече ходене с мойта леко маршируваща походка.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни как мога да се науча да свиря силно? Как става тая работа? :)

Link to comment
Share on other sites

A колко пари струват билетите за Chambao в Пловдив? :smile:

 

Цени не намерих, но все пак питай:

 

Билети:

Драматичен Театър Пловдив – 032/63 23 48

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни как мога да се науча да свиря силно? Как става тая работа? :)

Избери си начин-с пръсти без пръсти и така нататък и почвай да се упражняваш.Духаш силно и пробваш различни положения(бахмааму тфа как прозвуча :laughing: ) и рано или късно шсе научиш :)

Link to comment
Share on other sites

Eми не става така, да му... :)
Как си с английския?

Ето един линк. Ако не ти стигне, ето още резултати от Google.

Ще добавя, че звукът от свиренето с уста се поражда по същия начин, както да речем от реферска свирка, ама без топчето. Трептенето се получава при взаимодействието между два въздушни потока с различна скорост (респ. налягане) - условно праволинеен и завихрен.

П.П. Хех, тук го има със снимки и обяснение за свирката :).

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

трябва ми сръбско-български онлайн речник, някакви идеи дали изобщо има?

Ако ми кажеш кой думи ти трябват ще ти ги преведа. Може и цели изречения направо.

Link to comment
Share on other sites

Ако ми кажеш кой думи ти трябват ще ти ги преведа. Може и цели изречения направо.

аз са оправих, бащата поназнайвал сръбски :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Как си с английския?

Ето един линк. Ако не ти стигне, ето още резултати от Google.

Ще добавя, че звукът от свиренето с уста се поражда по същия начин, както да речем от реферска свирка, ама без топчето. Трептенето се получава при взаимодействието между два въздушни потока с различна скорост (респ. налягане) - условно праволинеен и завихрен.

П.П. Хех, тук го има със снимки и обяснение за свирката :).

Хах, мерси. Първия линк доста ми помогна. Вече поне се чува нещо подобно на свирене. Не е много силно за сега, но има потенциал за развитие. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да намеря преходник(адаптер) за нокия 6630:от поп-ъп порт(на нокия буксата) към 3.5мм аудио жак...

търсих на руски,но там ме гледат като изтърван

Я виж тук.
Link to comment
Share on other sites

Вече 1 седмица се опитвам да хвана 1 мишка в сънищата ми. Минах през съновника, но пише 10 различни неща! Някой знае ли нещо по въпроса?

Link to comment
Share on other sites

Къде в кършиака мога да си платя сметката към глобул? И въобще днес работи ли някой техен офис?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...