Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Аве мое ли да се намери отнякъде зареждащо у/во за AAA батерии???

Не само в Метро, има и във всички Техно Маркети и Технополиси, най-различни марки, големини и качества.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колко тежи човешката глава ?

 

Между 5 и 7,5 кг. Яко, а? :) :D :P

Link to comment
Share on other sites

Между 5 и 7,5 кг. Яко, а? :) :D :P

 

Има ли разлика дали е женска или мъжка :lol: Ако има моля в точност до грамове :devil , че тука имаме един спор с приятели и трябва да го разреша :D

Link to comment
Share on other sites

Имам си заверен 3ти курс, просто не се явих за началото на 4-ти, защото бях на бригада. Сега пропускам една година.

 

Получих призовка от военните за медицински преглед на 30ти януари - тогава ще разбера дали имам, или нямам студентски права :)

Сега за тази призовка дето сия получил тя е зя медицински преглед(предполагам във Военна болница) този преглед се прави през 4 години (18;22;26години ) и мен ме викаха като студент на такъв преглед.

А за да се успокоиш напълно мини през университета и си вземи едно уверение че се студент, трябва да ти се пазят студентските права.

Link to comment
Share on other sites

Супер! Значи да не си чупя ръка предварително :lol:

 

Въпрос: Някой правил ли е експлозивни експерименти с микровълнова фурна? :) В смисъл, слагали ли сте неща, които не трябва да слагате?

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Много пъти съм слагал по погрешка разни чинии със златна нишка и става малко пукотевица и се сещам...нищо брутално.

Link to comment
Share on other sites

Една дама била осъдила фирма Microwelle (която е първия производител на въпросните фурни) за 2 милиона долара, защото в упътването не пише, че НЕ може да се суши котка. Тя имала такова зверче и го изпекла. Явно микровълните не понасят на котките. Абе тая жена да не е имала АЛФ :)

Link to comment
Share on other sites

Вчера гледах Брейниакс по Дискавъри.

Сложиха сапун в микровълновата. Още на втората секунда започна да се пени и след малко изпълни цялата фурна. Нямаше гърмежи и дефекти, което ме навежда на мисълта - не е ли това идеален начин за почистване :)

Link to comment
Share on other sites

Не ви съветвам да пробвате, но е много красиво да сложиш диск в микровълновата (например оная гадна чалга дето братовчедка ви я слуша по цял ден) Излизат едни мълнийки, светкавички... красота! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не ви съветвам да пробвате, но е много красиво да сложиш диск в микровълновата (например оная гадна чалга дето братовчедка ви я слуша по цял ден) Излизат едни мълнийки, светкавички... красота! :rolleyes:

Ако сложиш диска между два листа хартия е по красиво :punk

Link to comment
Share on other sites

Искам да си изкарам една снимка ама сам изгубил лентата ... възможно ли е в някое фото да я сканират (ако изобщо може) и да ми изкарат 1-2 копия ... евентуално къде и колко струва ... ?

Link to comment
Share on other sites

Защо първата зодия в хороскопите е винаги Овен :confused

Защото е първата зодия от сезона Пролет, а по стандарт сезоните се броят Пролет, Лято, Есен, Зима. А и защото сме по-готини. ;)

 

Искам да си изкарам една снимка ама сам изгубил лентата ... възможно ли е в някое фото да я сканират (ако изобщо може) и да ми изкарат 1-2 копия ... евентуално къде и колко струва ... ?
А бе могат да ти я изкарат, но за цена незнам. Ама защо не си я сканираш някъде. Може да ти излезе по-евтино. Така или иначе друг начин няма.
Link to comment
Share on other sites

А и защото сме по-готини. ;)

 

Което си е вярно си е вярно :P

 

Ето и едно въпросче от мен горе- долу колко мравки живеят в един средностатистически мравуняк ???

Link to comment
Share on other sites

А бе могат да ти я изкарат, но за цена незнам. Ама защо не си я сканираш някъде. Може да ти излезе по-евтино. Така или иначе друг начин няма.

Сега ми казаха , че на главната фото "Пинк" можело да направи тази измама ама за цена пак не ми казаха :wacko: ... а бързо ли се сканирва и изкарва ... ?

 

10x :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Еми праскат ти я на скенера. Сканирването става за не повече от минута. После през принтера за не повече от 2 минути. И ако дадеш 1 лев отгоре може дори да ти я запаметят на диск до 5-та минута. :) А за скенера, последно когато ми се наложи да плащам за скенер ми взеха 1,50 за 1 страница, но не във фото а в интернет зала. Така че горе долу и там ще е толкова.

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

Не ви съветвам да пробвате, но е много красиво да сложиш диск в микровълновата (например оная гадна чалга дето братовчедка ви я слуша по цял ден) Излизат едни мълнийки, светкавички... красота! :rolleyes:
Ако сложиш диска между два листа хартия е по красиво :punk

Какъв е рискът ? :)

Link to comment
Share on other sites

Абе някой ще ми каже ли как под 98SE, като придвижа показалеца на мишката върху часовника долу вдясно, в поп-ъп-а да ми показва и деня от седмицата (освен датата/месеца/годината)....пускам го тука, че ако в "Софтуер" отворя нова тема някой модератор ще ме... shoot.gif ...тутакси... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Защо първата зодия в хороскопите е винаги Овен :confused

ами съществували такива неща като пролетното равноденствие, което пък отбелязвало началото на астрономическата година. и все се случва в месеца на тази зодийка - чудна работа, ще вземе да си помисли човек, че хороскопите имат нещо общо със звездите и начина, по който се виждат от Земята. или пък че северното полукълбо на звездната карта е разделено на 12 сектора, във всеки от които попада съответното съзвездие с името на зодията и някак си все се оказвало, че напролет баш сектора с овните бил на линия.

 

ааа да. и щото сме по-готини.

Link to comment
Share on other sites

Ето го и моят въпрос: Преди 2 г. в един вестник прочетох за сайт, в който се прави нещо като класация на най-куриозните и нестандартни начини на умиране и смърт. За пример: мотоциклетист си носел шапката с козирката назад, пада в една преспа, "спасителите" рекли да му извъртят глават и му трошат врата!!! ... или пък в зоологическа градина работникът, отговарящ за слона прекалил с разхлабителното и в резултат... му се изсипват 100 кг. л*й*а на главата... (това много не го вярвам). И друго- сайт за залагане коя известна личност ще се пресели в отвъдното през годината. Та, ако някой ги знае нека ги сподели.

 

edit: това беше бързо, 10х, R_a_p_t_o_R

Edited by jojo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...