Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Значи едно по-такова... тъпичко... нестандартно въпросче. :bgrin:

Стана ми интересно колко е средното количество на спермата в семенниците? При всеки е различно разбира се, зависи от размера ( :tongue ), но на мен ми трябва някакво средно число... И другото е - има ли някаква скорост, с която се събира обратно и от какво зависи тя.

Имам някакви спомени от едно предаване, което гледах преди 1-2 години по тази тема, но точно сега не мога да се сетя.

По принцип не е точно изчислено, но се приема средно, че за един ден в тестисите се образуват средно около 100 милиона нови сперматозоида....обаче както казваш по-горе "...при всеки е различно разбира се, зависи от размера..." - в твоя случай цифрата трябва да е някъде около 2-3 милиона... :devil :bgrin: :D

2-3 милиона е добре. Като му гледам интересите е фен на канабиса. Т.е. ще останат единици :punk. За сметка на това ще са "the best of the best" :lol:.

Аха...направо ще излизат от "онова място" с дим и пушек... :D

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

По принцип не е точно изчислено, но се приема средно, че за един ден в тестисите се образуват средно около 100 милиона нови сперматозоида....обаче както казваш по-горе "...при всеки е различно разбира се, зависи от размера..." - в твоя случай цифрата трябва да е някъде около 2-3 милиона... :devil :bgrin: :D

2-3 милиона е добре. Като му гледам интересите е фен на канабиса. Т.е. ще останат единици :punk. За сметка на това ще са "the best of the best" :lol:.

Link to comment
Share on other sites

По принцип не е точно изчислено, но се приема средно, че за един ден в тестисите се образуват средно около 100 милиона нови сперматозоида....обаче както казваш по-горе "...при всеки е различно разбира се, зависи от размера..." - в твоя случай цифрата трябва да е някъде около 2-3 милиона... :devil :bgrin: :D

 

Аха...направо ще излизат от "онова място" с дим и пушек... :D

 

Добре след като на ден се образуват 100 милиона сперматозоида изниква въпроса - а колко влизат в употреба при един полов акт... :bgrin:

А какво ще рече "в твоя случай" ? Ти откъде знаеш какво се спотайва на "онова място" :rolleyes:

 

С дим и пушек... ше си ги увия в станиол ше си ги загрея със запалка и тогава не пушек, ами огън и жупел ще се сипе. :lol:

 

2-3 милиона е добре. Като му гледам интересите е фен на канабиса. Т.е. ще останат единици :punk. За сметка на това ще са "the best of the best" :lol:.

 

Канабис не употребявам вече... поне не си купувам... и вече ще почна да отказвам като ми предлагат след този твой пост. :bgrin:

 

EDIT:

Бъзиках се. Не знам какво действие има тревата върху тях.

 

Знам, че се бъзикаш. :) Обаче си прав при случаите с хора с проблеми в сърдечно-съдовата система. Марихуаната може да предизвика аритмия и повишаване или понижаване на кръвното налягане. При мъжете се наблюдава временно понижение на нивото на полови хормони и броя на сперматозоидите, но няма данни това да създава проблеми за оплодителните способности. Аз нямам... значи мога да не се притеснявам. :)

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Канабис не употребявам вече... поне не си купувам... и вече ще почна да отказвам като ми предлагат след този твой пост. :bgrin:

Бъзиках се. Не знам какво действие има тревата върху тях.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча кецове от този тип: цък

Изискването е да са белички по възможност и задължително да са с лепенки, а не с връзки. :P

Pony имат подобен модел на 100лв.!

На Converse may be ще ти харесат тези тук! :)

Link to comment
Share on other sites

А моят вапрос е: Защо живота е толкова ши**н и винаги ти се случва това което най не желаеш и от което наи-много се пазиш? :huh: А ся де? :woot

Животът е такъв, какъвто си го направиш :woot

Link to comment
Share on other sites

Аве кво означава "харабия"???Секи си го праска нагоре-надолу без да знае кво значи.

Към тфа трябва да прибавим и "курабия"...

Аз знам какъв му е смисъла,но нямам достатъчно нервни клетки за да го обясня както трябва.

Link to comment
Share on other sites

Значи 1 тъп въпрос :)

Колко ток хаби ПС-то :)

И един смислен .... къде в плд продават женски жак но не пластинка само а цяла букса и колко пари е ?

Link to comment
Share on other sites

* Kак може да се качи нещо в "play.evrocom.net"? (Fibaman) - искам да допълня, че в момента FTP-то не работи :)[/b]

Във форума пише =>

"FTP for the site, How to upload"

ftp://forumuser:forumpass@play.evrocom.net:4321/

-> http://play.evrocom.net/dl/

може да се влиза 90 дни след регистрация.

Да кажем , че въпросът си намери отговор :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Колко ток хаби ПС-то :)

И аз скоро си го зададох този въпрос. По-запознати хора са измервали и изчислявали, че на месец излиза около 30-35 лева при нонстоп работа.

Link to comment
Share on other sites

Животът е такъв, какъвто си го направиш :woot

 

Глупости!

Може би.

 

И аз скоро си го зададох този въпрос. По-запознати хора са измервали и изчислявали, че на месец излиза около 30-35 лева при нонстоп работа.

Значи P3 667 / 80 GB / 128MB, без монитор. За 2 месеца електромера отчете ~100kW. Бях го оставил да смята, докато ме няма и цпу-то беше на 100% през цялото време.

Edited by Mr_Vain
Link to comment
Share on other sites

значи искам този палячо

palq4o7tk.jpg да ми излиза в списъка отпед вместо точка

<UL imagesrc="D:/zaskrejen dax/HTML/images/palq4o"><LI>а 
този палячо<LI>ако стане<LI>направо ще си ударя<LI>главата в 
тавана!</UL>

обаче ето какво се получаваfgdfgdg9hv.jpg

Някой има ли идея къде греша?

Edited by juji
Link to comment
Share on other sites

значи искам този палячо

palq4o7tk.jpg да ми излиза в списъка отпед вместо точка

<UL imagesrc="D:/zaskrejen dax/HTML/images/palq4o"><LI>а 
този палячо<LI>ако стане<LI>направо ще си ударя<LI>главата в 
тавана!</UL>

обаче ето какво се получаваfgdfgdg9hv.jpg

Някой има ли идея къде греша?

Пробвай така какво ще стане:

<style type="text/css">
ul.blogroll {
 list-style: url(/images/palqcho.gif) disc;
}
</style>


<ul class="blogroll">
<li>а този палячо</li>
<li>ако стане</li>
<li>направо ще си ударя</li>
<li>главата в тавана!</li>
</ul>

 

И не забравяй да си промених размера на картинката :). Иначе става много интересен резултата :D.

Link to comment
Share on other sites

Колко ток хаби ПС-то :)

 

И аз скоро си го зададох този въпрос. По-запознати хора са измервали и изчислявали, че на месец излиза около 30-35 лева при нонстоп работа.

 

Ако имаш захранване 250W, вземеш средно 1 месец да има 30 дни, ако нощната тарифа ти е от 22:00 до 6:00 часа сутринта (8 часа е по-принцип)

 

30 дни Х 8часа нощна по 0.07лв = 16.8

 

30 дни х 16часа дневна по 0.14лв = 67.2

 

84лв на месец за 1KWh, което прави около 21лв месечно за 250W захранване.

 

 

Значи P3 667 / 80 GB / 128MB, без монитор. За 2 месеца електромера отчете ~100kW. Бях го оставил да смята, докато ме няма и цпу-то беше на 100% през цялото време.

 

Е той монитора харчи половината ток кажи речи...

Edited by ThE_UfO
Link to comment
Share on other sites

netrootbg, мерси много, обаче нещо пак не се получава. Сега нямам време да се блъскам, обаче вечерта, като се прибера ще пробвам пак.
<style type="text/css">ul.blogroll {list-style: url(http://www.mininova.org/images/down.gif) disc;}</style><ul class="blogroll"><li>а този палячо</li><li>ако стане</li><li>направо ще си ударя</li><li>главата в тавана!</li></ul>

Резултат:

    [*]а този палячо[*]ако стане[*]направо ще си ударя[*]главата в тавана!

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш захранване 250W, вземеш средно 1 месец да има 30 дни, ако нощната тарифа ти е от 22:00 до 6:00 часа сутринта (8 часа е по-принцип)

 

30 дни Х 8часа нощна по 0.07лв = 16.8

 

30 дни х 16часа дневна по 0.14лв = 67.2

 

84лв на месец за 1KWh, което прави около 21лв месечно за 250W захранване.

Е той монитора харчи половината ток кажи речи...

 

 

Да не си напъвате много мозъците с безсмислени сметки:

 

КАЛКУЛАТОР

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...