Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Като стана дума за фотошопа и аз имам един въпрос:) та той е при другите постоянно бави ли се или е от мен защото когато натисна някакво копче 1 минута пише Not Responding а не е вирус...:blink: някой друг да има такъв проблем?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 милион и нещо ама колко и нещо нз ... :)

някъде към 1,7мил бяха по коледа май. стана ми интересно колко са пратили през тази седмица :)

Link to comment
Share on other sites

abe imam 1 priqtel koito si be6e donesal ot germaniq ili angliq edno takova bqlo prodalgovato na razmeri kolkoto kibritena kutiq pulna s nqkuv prax ta toi si darpa6e ot tova i po toq na4in otkaza cigarite ta vaprosa mi e v plovdiv moje li da se nameri takova 4udo ili nqkvo sprei4e da kajem za otkazvane na cigari , priqtelq ne moga da go pitam dali ima v plovdiv 6toto pak e v angliq i pove4e nqma da si idva a i mu nqmam telefona taka 4e se 4udex dali nqkoi e 4uval za tva 4udo

Link to comment
Share on other sites

abe imam 1 priqtel koito si be6e donesal ot germaniq ili angliq edno takova bqlo prodalgovato na razmeri kolkoto kibritena kutiq pulna s nqkuv prax ta toi si darpa6e ot tova i po toq na4in otkaza cigarite ta vaprosa mi e v plovdiv moje li da se nameri takova 4udo ili nqkvo sprei4e da kajem za otkazvane na cigari , priqtelq ne moga da go pitam dali ima v plovdiv 6toto pak e v angliq i pove4e nqma da si idva a i mu nqmam telefona taka 4e se 4udex dali nqkoi e 4uval za tva 4udo

 

 

Нали има такива номера за информация за отказване на цигарите що не порбваш там може да го знаят....само номерата не се сещам :bgrin: .Глей само да не се объркаш кат им казваш за тоя бял прах че ще стане весело :lol: :P

Link to comment
Share on other sites

abe imam 1 priqtel koito si be6e donesal ot germaniq ili angliq edno takova bqlo prodalgovato na razmeri kolkoto kibritena kutiq pulna s nqkuv prax ta toi si darpa6e ot tova i po toq na4in otkaza cigarite ta vaprosa mi e v plovdiv moje li da se nameri takova 4udo ili nqkvo sprei4e da kajem za otkazvane na cigari , priqtelq ne moga da go pitam dali ima v plovdiv 6toto pak e v angliq i pove4e nqma da si idva a i mu nqmam telefona taka 4e se 4udex dali nqkoi e 4uval za tva 4udo

 

Tabex... за 3-4 дена дават ефект.Ако не имаш право да ги върнеш в аптеката. Не съм ползвал, но ако има някой, който е нека ти обясни по-подробно.(ако не знаеш за какво става въпрос)

Link to comment
Share on other sites

kvo e moderated mode ?

 

Нещо дето съм го търпял 65 дни... :bgrin:

Ми значи като пуснеш пост, той не излиза.Когато влезе модератор във форума, той прочита поста и преценя дали да бъде пуснат.И тогава той си застава на мястото, но ако модератора се забави 10-11 часа смятай, че поста ти няма да бъде видян от никой. ;)

Бе като цяло не е приятна работа, особено като ти го сложат не за лошо държание или флууд, ами за голям подпис.

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Защото е канал1, а там прогрес не е забелязвам от далечната зима на 1999 година :)

 

Mod Mode е нещо доста ефикасно в дадени ситуации и доста лошо в други. А коя е ситуацията в дадения частен случай зависи само от коя страна стоиш :)

Link to comment
Share on other sites

Защо Канал 1 пуска всяка година на първи януари новогодишния обеден концерт на Виенската Филхармония? :huh:

 

А нещо против? Концертът и тази година беше супер.

Link to comment
Share on other sites

Но честно казано предпочитам канал1 пред БТВ, не като филми, а като предавания едно-друго. В БТВ са прекалено америкализирани, новините са отвратителни :sick и на Нова Година не показаха часовник! :angry1 :angry1 Закъсняхме малко с Новата Година заради тях! :pirate :angry1 :cry

 

 

П.П. Какво е "хамиш" :huh: и какво е "кашик"

Edited by VEDi
Link to comment
Share on other sites

Нещо дето съм го търпял 65 дни... :bgrin:

Ми значи като пуснеш пост, той не излиза.Когато влезе модератор във форума, той прочита поста и преценя дали да бъде пуснат.И тогава той си застава на мястото, но ако модератора се забави 10-11 часа смятай, че поста ти няма да бъде видян от никой. ;)

Бе като цяло не е приятна работа, особено като ти го сложат не за лошо държание или флууд, ами за голям подпис.

Къф е бил тоя подпис :blink:

Link to comment
Share on other sites

Голям :)

Е то и аз имах голям подпис, ама ми написаха само 100 пикселс... някви такива. Пък на него са му сложили moderated mode, така че трябва да е бил по специален :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ей това е наистина скапано. Аз пък вече сто пъти си слагам разни големи парчаци и ми ги махат. Може би вече съм достатъчно дърто куче и съм почнат да получавам определени привилегии...не вярвах, че и това ще стане. В същност защо няма система, която да спира големите подписи? Просто като може до определена големи, наистина да може до нея, а не да пуска колкото си искаш и после да ти го махат модераторите...хем занимавка и за тях има, хем и ти си преебат...

Link to comment
Share on other sites

Но честно казано предпочитам канал1 пред БТВ, не като филми, а като предавания едно-друго. В БТВ са прекалено америкализирани, новините са отвратителни :sick и на Нова Година не показаха часовник! :angry1 :angry1 Закъсняхме малко с Новата Година заради тях! :pirate :angry1 :cry

 

 

П.П. Какво е "хамиш" :huh: и какво е "кашик"

за бтв новините съм съгласен, че са боза отвсякъде, напоследък почнах да гледам на НТВ за ради репортажите, които правят, но и на 1-ва не са лоши :) за предаванията бих поспорил малко, но не е тук мястото. кашик е най-обикновения войник в армията доколкото знам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Защото ограничението в i.p.b. е до големина в К и до брой символи, а не до пиксели на изображение. Принципно може би е възможно да се направи, но си е занимавка.

Link to comment
Share on other sites

Е то и аз имах голям подпис, ама ми написаха само 100 пикселс... някви такива. Пък на него са му сложили moderated mode, така че трябва да е бил по специален :bgrin:

 

Еми то и на мене ми пишеше 100 пиксела... обаче аз глупака пак си върнах сигнатурата... след това пак 100 пикс... и на 4-5 път вече ми сложиха модерейтед. Махнаха ми го след 15 дни и аз пак си сложих голяма сигнатура (този път без да искам, защото бяха 2 картинки по по-малко от 100 пиксела и незнаех, че се гледа общо колко е). След това пак модерейтед още около 2 месеца и така... а и това:

Сигнатури

 

27. Ограничението за полване на сигнатури е 100 пиксела по височина и достатъчно по ширина за да не разпъва страницата хоризонтално при разделителна способност от 800x600. Размерът 100 пиксела не включва допълнителен текст. Ако искате и текст и картинка тогава във всички случаи картинката трябва да е по-малка от 100 пиксела и текста да е с обем, който в комбинация с картинката да не надхвърля 100-те пиксела ако сигнатурата е съставена само от една картинка. На не изпълнилите това правило сигнатурите ще се изтриват без предупреждение. При връщане на сигнатурата ще се налагат по-сериозни наказания. Все пак форумите са за дискусии, не за показ на картинки и текст под всеки пост. За тази цел има други полета, в които можете да пишете за вашите интереси, които се показват в страниците за всеки отделен потребител.

Когато дойдох във форума изобщо не си го спомням да съм го чел... но както и да е.

Абе инфото за предупрежденията като цяло ми е интересно, ама няма да ви го покажа от съображение за сигурност. :P

Link to comment
Share on other sites

Когато дойдох във форума изобщо не си го спомням да съм го чел... но както и да е.

не си го чел, защото го нямаше и аз за сефте го виждам тва правило :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...