Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

"На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!" :D

С бензинова резачка в левата ръка и вмирисан чорап в десната, ако са фъчнеш, ич нема да гледат с кво си обут :) Иначе аз бих си сложил розови ботуши до коляното с шипове на върховете :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

черни

А да питам какво точно представляват пръстовите отпечатаци(тези по предмети).И от какво се махат?По филмите просто забърсват повърхността, върху която смятат, че има такива.Измиват ли се от вода?

 

Мисля че трябва и малко вода - примерно мокър парцал. Ся кажи кой ще обираш тази вечер :D

Link to comment
Share on other sites

черни

А да питам какво точно представляват пръстовите отпечатаци(тези по предмети).И от какво се махат?По филмите просто забърсват повърхността, върху която смятат, че има такива.Измиват ли се от вода?

пръстовите отпечатъци представляват следи от естествената мазнина на кожата примесена с умрели епителни клетки. това е фин защитен слой, който покрива цялата кожа и се генерира постоянно, демек и да си избършеш ръцете пак ще се образува до няколко минути, а в порите ще има достатъчно за да останат четливи следи. простото забърсване с парцал върши работа при твърди повърхности, защото ако натиска е достатъчно силен евентуалните отпечатъци ще бъдат поне размазани, ако не й заличени. ако са размазани стават невъзможни за еднозначно идентифициране. ако си съвсем перфектционист използвай някакъв вид спирт (най-добре етилов, защото оставя минимални следи след изпаряване ако е достатъчно чист - 90 и няколко % продават по аптеките), с който да напоиш парцала. друга почти гениална идея е с препарат за почистване на прозорци - достатъчно силен агент за разграждането и отмиването на въпросните биомазнини. с вода няма смисъл.

и все пак винаги остава възможността да забравиш някое скрито местенце и тогава цялото бърсане става безсмислено.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Имам един съвсем стандартен въпрос.

 

Как се прави мрежа?

 

Искам да свържа моя компютър с този на майка ми. Моят е с ХР, другият е с 98.

От My Network PLaces избирам "set up a home or small office network". После избирам, че се свързам към интернет директно и че другият компютър ще се свърже през моя. След това ме инструктират да рестартирам и с диска на ХР да повторя същата операция и на другия компютът. Правя го, рестартирам и уж всичко е готово. Само че в network places на този с ХР не виждам другия и обратно - на онзи с 98 не виждам този с ХР.

 

Какво пропускам? Не вярвам да е нещо сложно, просто като го правя за първи път няма как да знам :(

Link to comment
Share on other sites

пръстовите отпечатъци представляват следи от естествената мазнина на кожата примесена с умрели епителни клетки. това е фин защитен слой, който покрива цялата кожа и се генерира постоянно, демек и да си избършеш ръцете пак ще се образува до няколко минути, а в порите ще има достатъчно за да останат четливи следи. простото забърсване с парцал върши работа при твърди повърхности, защото ако натиска е достатъчно силен евентуалните отпечатъци ще бъдат поне размазани, ако не й заличени. ако са размазани стават невъзможни за еднозначно идентифициране. ако си съвсем перфектционист използвай някакъв вид спирт (най-добре етилов, защото оставя минимални следи след изпаряване ако е достатъчно чист - 90 и няколко % продават по аптеките), с който да напоиш парцала. друга почти гениална идея е с препарат за почистване на прозорци - достатъчно силен агент за разграждането и отмиването на въпросните биомазнини. с вода няма смисъл.

и все пак винаги остава възможността да забравиш някое скрито местенце и тогава цялото бърсане става безсмислено.

А не може ли просто да си прасне едни ръкавици и да не са интересува от чистене след тва.Като ша е про нека да е про :)

Link to comment
Share on other sites

Аве спорихме с един приятел: Колко са филмите в erotica.tv? Той твърди че са около 200 а аз че са повече...

881 към момента

Link to comment
Share on other sites

Ne razbiram mnogo po princip, no mislq che tova e problema. Dano da se okaje che gresha i nqkoi da ti pomogne.

Не е, моят комп е ХъРъ, на майка ми е 95 и мрежата си работи ;)

Link to comment
Share on other sites

Ето едно нестандартно въпросче :)

 

Може ли някой с добра връзка да ми свали един сериал - COUPLING (има го в торентспай). Става дума за около 20ГБ !!! Ако някой се навие, нека ми пише на пм, за да се разберем как точно да стане и какво възнаграждение ще иска :)

Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос ...някой може ли да ми даде линк към сайт или сайтове където мога да намеря начини за самоубикство :confused (наистина е нестандартен нали :devil ) или какви най-често са самоубийствата нещо като любопитни факти ...

Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос ...някой може ли да ми даде линк към сайт или сайтове където мога да намеря начини за самоубикство :confused (наистина е нестандартен нали :devil ) или какви най-често са самоубийствата нещо като любопитни факти ...

Хехе, ми в Google винаги можеш да си потърсиш нещо. Ето това ми се стори забавно :) Ще поразгледам още.

Edit: Ето тук виж на Choosing a Method or Combination of Methods.

Ама ... недей се самоубивай :cry

 

Fibaman, мерси. Иначе излизаше се едно Microsoft ще те накарат да се самоубиеш. Хехех то и в тва има не малко истина :D

Edited by Deniiiiiii
Link to comment
Share on other sites

Хмм като вляза в moves.hu и пусна някой филм ми изписва отгоре

ERROR:

Duplicate entry '204011' for key 1

 

ПП: За подобни въпроси каде да питам?

Link to comment
Share on other sites

Хмм като вляза в moves.hu и пусна някой филм ми изписва отгоре

ERROR:

Duplicate entry '204011' for key 1

 

ПП: За подобни въпроси каде да питам?

http://ggbit.net/ipb/ :) , но и тук някой може да ти помогне :) .

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Гледам, че и преди мен са питали неща за футбола - та и аз така. Кое се нарича "остро" центриране - това, което не е насочено към ясна цел (човек главно) или това, което е много силно центрирано към ясна цел ? Или нито едно от двете :huh:

Link to comment
Share on other sites

Гледам, че и преди мен са питали неща за футбола - та и аз така. Кое се нарича "остро" центриране - това, което не е насочено към ясна цел (човек главно) или това, което е много силно центрирано към ясна цел ? Или нито едно от двете :huh:

по-скоро 2-рото..... това, което е много силно центрирано към ясна цел .....

Link to comment
Share on other sites

Гледам, че и преди мен са питали неща за футбола - та и аз така. Кое се нарича "остро" центриране - това, което не е насочено към ясна цел (човек главно) или това, което е много силно центрирано към ясна цел ? Или нито едно от двете :huh:

Прострелно ???

Link to comment
Share on other sites

знаете ли сайт с малки игрички разни логически със самолетчета и т.н. :bgrin:

 

ее, zlobil, мерси много. точно тва търсех ама не се сещах как се казва :lol:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Гледам, че и преди мен са питали неща за футбола - та и аз така. Кое се нарича "остро" центриране - това, което не е насочено към ясна цел (човек главно) или това, което е много силно центрирано към ясна цел ? Или нито едно от двете :huh:

 

 

Прострелно центриране....много силен удър който се засича много трудно но засече ли се почти винаги влиза....понякога когато футболиста прави прострелно центриране е имал немерение да шутира към вратата....

Link to comment
Share on other sites

незнам къде да попитам, затова питам тук...

 

как мога да разчета следния документ на български...? :blink:

 

ако някой успее да го докара така, че да се разчете целия има една бира от мен... :bgrin:

 

при мен се получава следната непълна картина...

 

Edit:10x то Fibaman...проблема е решен... :punk

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...