Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Абе някой ще ми каже ли как под 98SE, като придвижа показалеца на мишката върху часовника долу вдясно, в поп-ъп-а да ми показва и деня от седмицата (освен датата/месеца/годината)....пускам го тука, че ако в "Софтуер" отворя нова тема някой модератор ще ме... shoot.gif ...тутакси... :bgrin:

 

картинка:

popup.jpg

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Я кажете, къде ходите да се "пържите" - адрес, цена / за солариум става въпрос :)

Edited by MyOwnSummer
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ето го и моят въпрос: Преди 2 г. в един вестник прочетох за сайт, в който се прави нещо като класация на най-куриозните и нестандартни начини на умиране и смърт. За пример: мотоциклетист си носел шапката с козирката назад, пада в една преспа, "спасителите" рекли да му извъртят глават и му трошат врата!!! ... или пък в зоологическа градина работникът, отговарящ за слона прекалил с разхлабителното и в резултат... му се изсипват 100 кг. л*й*а на главата... (това много не го вярвам). И друго- сайт за залагане коя известна личност ще се пресели в отвъдното през годината. Та, ако някой ги знае нека ги сподели.

 

edit: това беше бързо, 10х, R_a_p_t_o_R

горните истории по-скоро ми напомнят на www.darwinawards.com

но там историите май не са много достоверни....

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли колко горе долу е присидата за побой???

 

Мисля, че зависи от това за кой път ти е... :bgrin: 1 приятел го държаха 1 денонощие и го пуснаха.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли колко горе долу е присидата за побой???

 

 

Аз пък си мисля (даже съм почти сигурен) че най-вече зависи от това какви травми нанесеш при този побой ...ако си му чупил нос , крак , ръка няма да се размине само с една нощ в ареста (просто давам пример ).Иначе ако е нещо леко няма някакви сериозни наранявания 1 нощ ...а също зависи дали ще има жалба срещу теб или не :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли колко горе долу е присидата за побой???

ако е лека телесна ще те осъдят по чл.78а-административно наказание-глоба

ако е средна или тежка става по сериозно

Link to comment
Share on other sites

Всеки който напише игра вече си кръщава собствен жанр... :blink:

Ми не, да ти кажа, бая такива има, жанрът съществува от години вече... Виж само в gamez секцията колко теми изпонаписаха (тая дума ме кефи) напоследък за него :)

Link to comment
Share on other sites

Защо като тръгна да рева ми се зачервява носа или поне камбестата му част?

Ами сигурно защото се пълни с кръв :) На мен ми става така червен от студа и много ме дразни...

Link to comment
Share on other sites

Някой да ме избави от мъките ми и да ми каже от къде беше ето тази музичка? От филм ли беше...ще се пръсна...правя асоциации с Eyes Wide Shut, ама имам чувството, че са само асоциации.

Link to comment
Share on other sites

Не знам от къде е музичката, ама е много яко измислено! :)

 

Моя въпрос е от какво се прави дъвката, т.е. коя е базата. Освен сорбитола(или там другия подсладител), овкусителите, оцветителите и ароматизаторите, кое е това мекото дето се дъвче :) Доста малоумен въпрос ама...не му знам отговора(забравих да питам преподавателката си по добавки)

Link to comment
Share on other sites

Значи едно по-такова... тъпичко... нестандартно въпросче. :bgrin:

Стана ми интересно колко е средното количество на спермата в семенниците? При всеки е различно разбира се, зависи от размера ( :tongue ), но на мен ми трябва някакво средно число... И другото е - има ли някаква скорост, с която се събира обратно и от какво зависи тя.

Имам някакви спомени от едно предаване, което гледах преди 1-2 години по тази тема, но точно сега не мога да се сетя.

Link to comment
Share on other sites

Някой да ме избави от мъките ми и да ми каже от къде беше ето тази музичка? От филм ли беше...ще се пръсна...правя асоциации с Eyes Wide Shut, ама имам чувството, че са само асоциации.

 

 

С риск да те подведа ще кажа че май е от играта Hitman или пък просто такава асоцияция направих когато чух музиката ;) шанса е малък но не е невъзможно

Link to comment
Share on other sites

Някой да ме избави от мъките ми и да ми каже от къде беше ето тази музичка? От филм ли беше...ще се пръсна...правя асоциации с Eyes Wide Shut, ама имам чувството, че са само асоциации.

Дам, точно от този филм е :) Masked Ball мп3

 

p.s. уоу ... гледах само първите 15 сек. от клипа, ей сега чак изгледах целия! Клипът е също толкова ненормален, колкото и филма.

 

p.s. 2 на тези, които им хареса 8мо парче, 9то също не е за изпускане.

Edited by MyOwnSummer
Link to comment
Share on other sites

Някой да ме избави от мъките ми и да ми каже от къде беше ето тази музичка? От филм ли беше...ще се пръсна...правя асоциации с Eyes Wide Shut, ама имам чувството, че са само асоциации.

 

 

Клипа е невероятен ....много оригинален в същото време някъв супер загадъчен ... :devil :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не знам от къде е музичката, ама е много яко измислено! :)

 

Моя въпрос е от какво се прави дъвката, т.е. коя е базата. Освен сорбитола(или там другия подсладител), овкусителите, оцветителите и ароматизаторите, кое е това мекото дето се дъвче :) Доста малоумен въпрос ама...не му знам отговора(забравих да питам преподавателката си по добавки)

почнало се е с естествен каучук, в момента не знам каква химия е вече....

Защо свещениците имат брада?

а ти защо нямаш?

такава е била модата едно време, а щом в Книгата НЕ е записано че трябва да се бръснат, значи няма да се бръснат......

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

За 120$ едва ли ще намериш точно такива някъде тук. Особено ако искаш и да са по-евтинийка. :) Ама огледай на руския пазар, може и да си харесаш нещо подобно. ;)

Link to comment
Share on other sites

Е, айде сега, 120 долара, признавам си, нямам. Ама от доста време не си пазарувам на Руския пазар и на Капитан Райчо. Доколкото си спомням, преди време имаше Converse с този модел (може и да се лъжа), скоро видях подобни Pony-та, но така и не мога да ги намеря в интернет. Та се чудех дали някой не може да помогне...

 

Ами аз съм почитател на Pony :devil :bgrin: и наистина имаше такъв модел ...скоро го мернах даже из нет-а някъде ....най-добре за модели търси из гоогле...поне аз така правя ...иначе за pony-та под 100лв няма да се намерят ...поне тези новите модели .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...