Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

В тоя случай дерт нямаш, няма я топката отзад, та си караш без проблем.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Гърците имат термин за една категория, дето и викат - Агротико.

Добре е да се разчетете за какво иде реч. Щото там (поне до едно време) благинките за тази категория бяха доста, но от как еврогейците им дръпнаха ушите. Малаките въведоха и доста ограничения.

 

 

П.п. Не, че не съм и аз не съм зареждал нафта (навремето) на ойро и десет цента за литър (тогавашната цена за Агротико и на половина на цената за обикновените автомобили, а нафтата си беше същата), ама бях малко с връзки, нищо, че нито съм агротико, нито грък.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

On 4/13/2022 at 11:43 PM, gado said:

Гърците имат термин за една категория, дето и викат - Агротико.

Добре е да се разчетете за какво иде реч. Щото там (поне до едно време) благинките за тази категория бяха доста, но от как еврогейците им дръпнаха ушите. Малаките въведоха и доста ограничения.

 

 

П.п. Не, че не съм и аз не съм зареждал нафта (навремето) на ойро и десет цента за литър (тогавашната цена за Агротико и на половина на цената за обикновените автомобили, а нафтата си беше същата), ама бях малко с връзки, нищо, че нито съм агротико, нито грък.


Агротико, земи ми прати каквото там требе, че времето върви. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, vikktor said:

Ще кажете ли къде да си дам парите да ми сложат дограма на прозореца? Казват, че всеки ден поскъпвала…..


Не че нещо, ма ти ся нямаш ли? :laughing1:

И не че нещо, но всичко поскъпва с часове. Специално за дограма - ланската ми оферта от 6500 вече минава 8000

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Не че нещо, ма ти ся нямаш ли? :laughing1:


това, което имам тука, не може да се каже дограма. Ама изглежда сложено по-добре от новата. Та за това, да не се нахендря пак и да проклинам, търся мнение. Работата е проста - само една тераса. 
 

едит.

става въпрос за стандартна тераса 1.7 на 2 м, не за тераса като твоята 10 м. Яка тераса. Браво. Завиждам благородно. 

Edited by vikktor
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vikktor said:


това, което имам тука, не може да се каже дограма. Ама изглежда сложено по-добре от новата. Та за това, да не се нахендря пак и да проклинам, търся мнение. Работата е проста - само една тераса. 
 

едит.

става въпрос за стандартна тераса 1.7 на 2 м, не за тераса като твоята 10 м. Яка тераса. Браво. Завиждам благородно. 

 
За кое завиждаш, че имам склад за ремонт ли? Решихме ли тая тераса как ще я правим - тройка, мат, безпрофилна? Или още разсъждаваш? 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, RaptoR said:

 
За кое завиждаш, че имам склад за ремонт ли? Решихме ли тая тераса как ще я правим - тройка, мат, безпрофилна? Или още разсъждаваш? 


аз разбрах, че имаш голяма тераса, на която искаш да сложиш безрамкови прозорци. Това ми прилича на мезонет с голяма тераса. И понеже знам, че някаква градина прави, заключих че става въпрос за голяма тераса на покрива на къща или блок, повече познато като мезонет. 
 

Терасата ще е нещо такова

 

Стъклопакета, вероятно рефлекторен, ама теябва да го видя. Оферти и т.н. Все още не съм достатъчно запознат, за да ти кажа какво искам, но пък приемам съвети и от какво да бягам. Ся примерно като каза за липсата на всякаква изолация от безрамковите, после прочетох характвристикитв на няколко системи и действително е така. Не се бях замислил. Обаче бе знам за какво още да чета 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vikktor said:

 

Стъклопакета, вероятно рефлекторен, ама теябва да го видя. Оферти и т.н. Все още не съм достатъчно запознат,Обаче бе знам за какво още да чета 


Аз и тераса имам за правене и много други неща... Общо взето имам за правене. 
А ти попрочети още месец-два и като решиш може да коментираме. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Май поредното изпускане на телефона не му се отрази добре и сензора за близост взе да прави номера.

Става въпрос за Huawei P30 - да имате идеи за читав сервиз където може да кажат дали може да се ремонтира и ако може, да го направят качествено?

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Дисплейя най-вероятно ти се е отлепил горе, където са сензорите. Не ти светва дисплейя, някой като ти се обади ли? Пробвай да го притиснеш навътре когато ти звънят да видиш дали е от това

Link to comment
Share on other sites

Постоянно отчита, че явно има нещо пред сензора. Защото например спира Alway on screen нещата. Ако звънят, е черен екран, ако включа защита от неволни докосвания - казва, че има нещо пред екрана. Като натисна дисплея горе(без видимо да усещам промяна, мърдане) светва

Link to comment
Share on other sites

И аз съм така, но при мен е видимо отлепен дисплея. И така си карам бая време. Може да се е разместил този сензор, може и при теб да се е отлепило нещо. Но не знам за сериз, поръчал съм си едно лепило, да видим като го лепна дали ще се оправи.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, deus_pld said:

Колко ти трябват и държиш ли да са жълти?

Изобщо не държа да са жълти, нито дори да са същите като модел, защото ми се виждат слабички, а ако има и избор, още по-добре.
Ами трябват ми около 20-30бр някъде.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ton4o said:

Изобщо не държа да са жълти, нито дори да са същите като модел, защото ми се виждат слабички, а ако има и избор, още по-добре.
Ами трябват ми около 20-30бр някъде.

30 броя ще ти подаря, но ще трябва да дойдеш до Южен да си ги вземеш. Пиши на лично ако искаш. 

Link to comment
Share on other sites

Знам, че тук пазарувате разопаковани продукти от емаг, на късмет ли са "фини драскотини по корпуса"? 

Имали ли сте до сега случаи, където да е много зле.

Edited by vikktor
Link to comment
Share on other sites

То това с тия драскотини, май го пишат на всичко върнато, че да няма изненади после. Гледах chomecast with google tv. 5 броя разопаковани - все с това описание.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, mIRCata said:

То това с тия драскотини, май го пишат на всичко върнато, че да няма изненади после. Гледах chomecast with google tv. 5 броя разопаковани - все с това описание.


Да, именно. Пишат го по подразбиране. И за това се чудя имало ли е изненади. 

Link to comment
Share on other sites

Загубил съм си листите от гражданската отговорност. Трябват ли ми при проверка или стикера на стъклото е достатъчен. Мисля, че листите са само за ПТП. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, vikktor said:

Загубил съм си листите от гражданската отговорност. Трябват ли ми при проверка или стикера на стъклото е достатъчен. Мисля, че листите са само за ПТП. 

Даже и за проверка не ти трябват. В тяхните си таблети могат да проверят дали имаш или не. Не са ми я искали от години.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...