Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, RaptoR said:


След като ми изби И буферния съд тия дни и вече официално мога да кажа, че 90% от всичко, което са ми продали от Софитерм преди 10 години е ТОТАЛЕН БОКЛУК - нещо, което си признаха в прав текст - вече се заклех НИКОГА евтини неща.

 

Аз преди години писах, че от Софитерм не се купува нищо. Откакто е починал Светльо предполагам ще е още по-зле положението....

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, jozo said:

 

Аз преди години писах, че от Софитерм не се купува нищо. Откакто е починал Светльо предполагам ще е още по-зле положението....


Напротив - точно сега е по-добре, защото имаш избор. И се коментира директно - евтинджоса ли ще взимаш или скъпото и хубавото. След като ги наритах, а оня ден бях готов да ги паля, едно че признаха за боклуците и второ веднага ми предложиха каквото трябва - всичко месинг, не шибан цам. Ако можех да източа тоя изгнил боклук горе се бях заканил да го закарам там и да го метна с витрината вътре и да си тръгна. 

Link to comment
Share on other sites

Възможно е, аз не ходя при тях, хем работим заедно вече 15 години. Повече вярвам на други колеги и до сега не са ме подвели.

Link to comment
Share on other sites

Има един Смарт-тв, който не поддържа EON приложението на united group, защото е модел преди 2017. Какъв е най-евтиния вариант да го направя по-смарт от това, което е в момента? Някакъв бокс може би? 

Link to comment
Share on other sites

Има ли възможност някъде да се направи справка, каква сума са внесените здравни осигуровки за определен период от време?

Link to comment
Share on other sites

On 4/23/2021 at 10:31 PM, vikktorpenchev said:

Има един Смарт-тв, който не поддържа EON приложението на united group, защото е модел преди 2017. Какъв е най-евтиния вариант да го направя по-смарт от това, което е в момента? Някакъв бокс може би? 

 

Amazon Firestick

Xiaomi TV Stick

Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си, че това приложение върви на Android TV обаче? Поне Mi Stick-а си идва с истински Android TV, а не недоразуменията на останалите Китайски производители.

Link to comment
Share on other sites

Да, тръгна тв. 
Eon tv на Виваком ползвам. 
 

работата е там, че имам два тв, но втория ЕОН бокс го ползва друг човек и искам да ползвам приложението за тв. Обаче на по-стария тв апа не се поддържа. На тоя стик му го инсталирах без проблем по WiFi. Това може са влоши качеството на картината, ако сигнала е слаб, но този тв не е толкова важен. За това и на основния тв искам да ползвам бокса вместо приложението, което там върви. Схема. 

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

Някакъв сносен рутер с поне 5 лан порта до 100 лв цена има ли или 4+ вече не се водят домашни рутери и съответно цената е непоносима? 
 

едит: видях, че си има отделна тема за рутери. 

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vikktorpenchev said:

Някакъв сносен рутер с поне 5 лан порта до 100 лв цена има ли или 4+ вече не се водят домашни рутери и съответно цената е непоносима? 

 

За някаква специална конфигурация ли ще се използва този рутер, че да не може допълнителните портове да се осигурят чрез суич?

Link to comment
Share on other sites

Някой утре да пътува до Варна? Трябва да изпратя нещо малко, колкото цигарена кутия, един контролер.

 

Edit: Намерих.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Имахме някаква кореспонденция за един корейски сервомотор, но нито можаха да отговорят на въпросите ми, нито предложиха добра цена, така че до покупка не се стигна.

 

Бях питал в ÖZHAT - Турция, където въпросният сервомотор беше значително по-евтин, но оттам са препратили запитването ми към Импексрон. Явно са част от по-голяма група и се предполага, че са надеждни.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2021 at 12:08 PM, exabyte said:

Някой купувал ли е неща от ИМПЕКСРОН ООД? До колко е надеждна въпросната фирма? 

Ако имаш излишни  пари за започващата от минимум 50% надценка спрямо други магазини, имаш желание да платиш 100% авансово и да чакаш поне 4 седмици - това е твоята фирма. 

Преди няколко години ми предложиха такива условия за доставка на едно приспособление на Вайдмюлер. Само цената дето беше 300% над цената на първия германски онлайн магазин, който ми попадна от гугъл.

Да не говорим за гаранция ако нещо стане. Според тях с гаранцията се разправяш с производителя. Поне така беше тогава. 

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

Навил съм се да си купя колело,за спорт и придвижване из града.Проблема е че въобще си нямам идея какво да гледам,до сега съм карал сумати скутери,мотори имам даже два ама колело от ученик не...Гледам някакви в Декатлон стават ли?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HEMO said:

Навил съм се да си купя колело,за спорт и придвижване из града.Проблема е че въобще си нямам идея какво да гледам,до сега съм карал сумати скутери,мотори имам даже два ама колело от ученик не...Гледам някакви в Декатлон стават ли?

Ако не си профи като @Antares, са перфектни. На скоро взех едно от тях за малкия, а той много е доволен. Пък и има размер на рамките, сервиз, части, квото ти е кеф.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, charmock said:

Ако не си профи като @Antares, са перфектни. На скоро взех едно от тях за малкия, а той много е доволен. Пък и има размер на рамките, сервиз, части, квото ти е кеф.


Той Пешо е такова профи, че не му остана нищо НЕпотрошено :heart:
Казвам го със счупен пръст на левия крак и СЛЕД като купих поредното колело, което няма НИЩО общо с травмата :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, charmock said:

Ако не си профи като @Antares, са перфектни. На скоро взех едно от тях за малкия, а той много е доволен. Пък и има размер на рамките, сервиз, части, квото ти е кеф.

Бе какво профи,смятам да се возя за кеф из града,с цел изразходване на великденските козунаци и мръвки...

Link to comment
Share on other sites

Антарес не се е качвал на колело от... маса време и като гледам още няколко месеца, дорде не ми се закрепят колената няма да се случи.
Иначе от колелото имам точно две сериозни контузии. Останалите са ми от футбол, таекуондо и/или тъпотия...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...