Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Да пукна ако ти разбрах нещо....

Ама яко изумяваш, когато сам се вкарваш в противоречие.  :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

26 minutes ago, gado said:

Да пукна ако ти разбрах нещо....

Ама яко изумяваш, когато сам се вкарваш в противоречие.  :)


ДоооообреТ :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 седмици продадох старото рено, излезе 98 лв. всичко. Обаче зависи каква е оценката на колата, в случая беше около 100 лв., защото колата беше 30+ годишна. Таксата за самия нотариус беше 50 лв., другото беше прехвърляне от една община в друга. Веднага вече я заприходяват на новия собственик. Самото прехвърляне стана за 10 минути до пешеходния мост, има паркинг 3 лв. и не вървиш като луд да обикаляш къде да спреш. Първо ме върнаха, че не носих бележка за платен данък, че без нея не става.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Срещу новотела е дясно ли? Където отляво има банка, а отдясно правят застрахователна оценка? 

А трябва ли да си записвам час или мога да отида по всяко време? 

Link to comment
Share on other sites

Не, от страната на Марица Юг. Спира се до моста и от западна страна има един двор, вътре се влиза, без час на момента те приемат и за 10 минути всичко е готово.

Link to comment
Share on other sites

Баш този, аз реално него не го видях, има си хора, бачкат много бързо, доволен съм.

Link to comment
Share on other sites

Някой да има палетна количка, която мога да ползвам събота за 10-на минути? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Да знаете добър зъболекър в Пловдив по естетична дентална медицина. Сиреч да правят коронки и фасети и крайният ефект да е като на Благо Джисъса ... 

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Илко Деянов, баща му също е зъболекар, срещу църквата Св. Петка. Аз съм много доволен от неговите услуги, но не е особено евтин зъболекар.

Жена ми си прави корона там, но даде 700 лв защото й е преден и най-хубаво да е представителен, но има и по-евтини. Казва, че е неразличим от нов.

Link to comment
Share on other sites

Имам един принтер xerox phaser 3040, разпечатах 3 страници и светна оранжевата лампа. Смених тонера с някакъв универсален и продължава да свети. Техния софтуер казва communication with the printer failed. Пробвах на друг порт, нищо не става. Отзад доста загрява, но мисля че това е нормално, като отворя капака има удивителна и 175 градуса :D

 

Да му дам ли шанс или да ходя да вземам https://www.canon.bg/printers/pixma-ts5350-series/ 

Печатам рядко, може би на 3 месеца 10 броя

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

Имам стар компютър със захранване, което по етикет е 300W. Опитах се да сложа въпростоно захранване на по-нова машина, която в момента е със захранване, което по етикет е 250W. След размяната по-новата машина не тръгва и дъното пищи, та си оставих захранването, което по етикет е по-слабо. Защо се получава така?

Link to comment
Share on other sites

Сложи по 1 снимка на волтажите да видим ако искаш. Не би трябвало си мисля ако е слабо захранването да не тръгне машината, проблемът по-скоро ще е като се натовари.

Пищенето се опитва да ти каже какво не е наред:

https://www.computerhope.com/beep.htm

Link to comment
Share on other sites

"https://www.computerhope.com/beep.htm" при положение, че компютърът е Дел, пищенето бе по-скоро с повтаряемост от 1 и фактът, че BIOS не зареди явно там е станал някакъв проблем. Вече прибрах старото захранване и в момента не ми се рови да снимам.Всички вентилатори тръгнаха, до дъното достига ток, ама BIOS не стартира... Не знам.

Другото, което направих при отварянето бе да разменя местата на плочките РАМ.

Edited by Nitro
Link to comment
Share on other sites

Батерията на телефона ми (Galasy S6) сдава багажа. Знам, че по Руски е пълно със сервизи, да препоръчате конкретен?

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

On 6/24/2020 at 3:00 PM, Antares said:

Батерията на телефона ми (Galasy S6) сдава багажа. Знам, че по Руски е пълно със сервизи, да препоръчате конкретен?


Откъм гарата първите магазинчета от източния край - избрах ги по лъскавите витрини и до момента не са ме подвели. Но съществува вероятност да платиш няколко лева повече. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:


Откъм гарата първите магазинчета от източния край - избрах ги по лъскавите витрини и до момента не са ме подвели. Но съществува вероятност да платиш няколко лева повече. 

Уф, забравих да пиша - във фейса ми препоръчаха "Радиоком" и там я смених. 

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте външен хард диск. 4-8TB няма да се ползва супер често. За бекъп на файлове със големина 100-200ГБ. Не знам с какви скорости се прехвърлят, но аз ще мятам от WD Red 7200rpm SATA III.
Нещо качествено търся...

Link to comment
Share on other sites

Аз си купих на черния Петък Seagate Expansion Desk 6TB. С външно захранване е. Закачил съм го на USB 3 и го използвам като вътрешен диск реално. Слагам си на него филми, гледам си ги по мрежата.. Не мога да кажа как се държи в дългосрочен план, съответно, но до момента нямам никакви забележки.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам три външни диска съответно 3, 4 и 6 TB. В кутията ми има само едно SSD, което скоро ще сменя, че става малко. От патилата си с дискове вече съм станал егоист и почти нищо не държа като торенти. Свалям и зачезвам. Дисковете се ползват основно като библиотеки за филми и архиви. Понеже парен каша духа, редовно ги проверявам и са добре. Единствено ми остава засега проблема с най-малкия, който явно пострада при токов удар и нямам време да го мъча и разнасям по севизи. Всичко e WD и всичко е от разни черни петъци. 

Link to comment
Share on other sites

Преди помня, че ако с купиш някакъв по-голям уред от Технополис ти го доставят направо у вас и не е нужно сам да си го мъкнеш. Това дали още важи като възможност, ако не- има ли някой друг магазин, който предлага такава възможност, пък било то и срещу допълнително заплащане?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...