Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

...дали имат double layer DVD дискове?

 

Да, имат - обикновено поддържат в наличност поне няколко марки и разфасовки...дискът излиза левче (средно)...в зависимост от марката и разфасовката може да е по-малко или повече.

Link to comment
Share on other sites

 

Що така Пиреус банк имат машина на времето?

 

Не,просто операции след определен час в петък ги правят с дата следващия работен ден.Току що внесох пари в Уникредит,на разписката пише дата 20.8 Няма драма.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли информация за фирмата ScaleFocus като работодател? Лична или от близък човек/приятел. Общи наблюдения ме интересуват по принцип.

Link to comment
Share on other sites

Как става изтриване на профил от форума?

 

Никак, поне до момента не помня да сме го правили. И все пак верятно по админски може и да е възможно. 

Link to comment
Share on other sites

Не знам как е в админски панел, но общо взето блокираме и прекратяваме, не изтриваме. Поне аз няма как да го направя, а и не помня да е правено. 

Link to comment
Share on other sites

Ако си купя стол за офиса с мои пари и взема фактура за да си върна ДДС-то, чия собственост е този стол след това - мой или на фирмата?

Не ще да дава парите Таня :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ако си купя стол за офиса с мои пари и взема фактура за да си върна ДДС-то, чия собственост е този стол след това - мой или на фирмата?

 

Зависи кому е издадена фактурата. Ако фактурата е на фирмата и стола е на фирмата. По документи. Ти можеш да правиш каквото искаш, стига после някой да не каже, че си го откраднал.

Link to comment
Share on other sites

Някой случайно да има телефона на Валери Симеонов? :woot

Под прозореца ми някакъв си е зарязал колата и сигурно се кефи в някой бар из главната, а точно в 20.30 му се включи алармата и досега вече над 2 часа и половина вие та се къса и то без пауза...баси и акумулатора...все се надявах да сдаде багажа по някое време, но не би...и няма намерение в скоро време да спре, понеже явно е блокирала. :pirate

 

Едит: Поправка - не е кола и няма да спре, защото алармата е със захранване от мрежата. Слезнах да видя кой е тоя и се оказа, че всъщност е алармата на банката, която е срещу нас...да им имам и организацията - 3 часа пищи аларма на банка и няма кой да дойде да я изключи! :Facepalm:

 

Едит2: Това просто не може да е истина - 12 часа мина, а шибаната аларма продължава да оглася квартала сигурно от Джумаята до ЕВН-а. :notify:

 

Едит3: Май трябваше по-рано да напиша Едит2 - тъкмо довърших горното изречение и звуковият тормоз спря...най-накрая в 12 и 10! :popcorn:

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Някой случайно да има телефона на Валери Симеонов? :woot

Под прозореца ми някакъв си е зарязал колата и сигурно се кефи в някой бар из главната, а точно в 20.30 му се включи алармата и досега вече над 2 часа и половина вие та се къса и то без пауза...баси и акумулатора...все се надявах да сдаде багажа по някое време, но не би...и няма намерение в скоро време да спре, понеже явно е блокирала. :pirate

 

Едит: Поправка - не е кола и няма да спре, защото алармата е със захранване от мрежата. Слезнах да видя кой е тоя и се оказа, че всъщност е алармата на банката, която е срещу нас...да им имам и организацията - 3 часа пищи аларма на банка и няма кой да дойде да я изключи! :Facepalm:

 

Едит2: Това просто не може да е истина - 12 часа мина, а шибаната аларма продължава да оглася квартала сигурно от Джумаята до ЕВН-а. :notify:

 

Едит3: Май трябваше по-рано да напиша Едит2 - тъкмо довърших горното изречение и звуковият тормоз спря...най-накрая в 12 и 10! :popcorn:

Викай полиция веднага като стане, като дойдат те ще потърсят някой да я изключи :D

Link to comment
Share on other sites

Нелепо е за една аларма да звъня на 112, а и съм сигурен, че някой по-нервен от мен вече се е обадил поне след първия час тормоз...по-скоро чуденето ми беше как така уж банка, уж с охрани разни, а часове наред никой не прави нищо.

Link to comment
Share on other sites

Нелепо е за една аларма да звъня на 112, а и съм сигурен, че някой по-нервен от мен вече се е обадил поне след първия час тормоз...по-скоро чуденето ми беше как така уж банка, уж с охрани разни, а часове наред никой не прави нищо.

 

Не на 112, за да не заемаш линията защото може да има нещо наистина спешно, но от гугъл взимаш телефона на вашето районно :)

Последните два пъти, като го направих в София това ме караха да кажа номера на колата. И после нищо не се случи...

Аз като им звънях преди няколко седмици, дойдоха след 7-8 минути и собственика тъкмо беше излязъл отвън.

Link to comment
Share on other sites

Явно някой наскоро уволнен служител е вързал тая аларма към някакъв скрит "тормоз-таймер", понеже тази вечер точно по същото време пак се включи и започна да вие, но от банката явно вече са оставили и "пазач-изключвател" до нея, понеже пищя само няколко минути и спря. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да препоръча хора за външна изолация, че нещо всички много заети и не мога да намеря хора - дайте и по няколко телефона ако имате :)

Link to comment
Share on other sites

То и аз издирвам такива, ама да са и с въжета. Пък се и оказва, че и някои имат изискване обектът да не е на над десети етаж  :)

Link to comment
Share on other sites

То и аз издирвам такива, ама да са и с въжета. Пък се и оказва, че и някои имат изискване обектът да не е на над десети етаж  :)

Аз съм лесен на втори етаж съм. Предполагам, че с висока стълба няма да е проблем, ако не е с въжета

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...