Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Благодаря за отговорите, по принцип имам кола за летището и през повечето време, но ще ми трябва само за период от една седмица, та затова взимане/връщане в Пловдив ми е най-удобния вариант.

 

Моите евреи също си взимат кола от летището. Гледам нелоши им дават. Ако не се лъжа е 25 евра на ден. 

Къде ги видя тия цени бе човек? Аз по-евтино от 37 евра не мога да докарам с която и да е от големите фирми и то след една камара врътки. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Къде ги видя тия цени бе човек? Аз по-евтино от 37 евра не мога да докарам с която и да е от големите фирми и то след една камара врътки. 

 

От тях чух, но те все пак са 15 години клиенти, а споменах ли и че са евреи?  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за отговорите, по принцип имам кола за летището и през повечето време, но ще ми трябва само за период от една седмица, та затова взимане/връщане в Пловдив ми е най-удобния вариант.

 

Къде ги видя тия цени бе човек? Аз по-евтино от 37 евра не мога да докарам с която и да е от големите фирми и то след една камара врътки.

В миналото имаше доста голям избор на летище Пловдив, даже по-голям от Пловдив център. Ползвали сме услугите на europcar и останахме доволни от предложената ни Киа. Друг вариант беше да се наеме от представителите на нови автомобили - например ако искаш Форд може да свържеш с Мото Пфое.

 

Нашия опит с наемането на автомобили в Б-я е че е скъпо удоволствие.

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Какво ви е мнението за чупещите се врати?

 

Според изработката - имат плюсове и минуси...на едно място ползвам подобна на тази между 2 преходни помещения.

Link to comment
Share on other sites

Чупещи?

 

Имам предвид такива: цък

 

Мислех да я използвам за вход на мокро помещение (пералня, сушилна и малък килер), но един се опитва да ме разубеждава.

 

Ъъъъъ, хармоники явно!?

 

Има по-модерни ;)

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

Ами, какво да ти кажа. Моите затварят една ниша с бойлер и пералня. Отгоре са на релса и са с "чупещи" панти между двете страници на крилото. Високи са 230 см, всяко крило е широко към 60 санта и се "чупи" на две. Направени са от ПДЧ 18 мм.

 

Има много различни механизми с различна цена. Обикновено, като се говори за мебелен обков и механизми правилото колкото по-скъпо, толкова по-читаво е в пълна сила. Не знам в твоя случай какво точно ще правиш, но ако се използва често вратата, не жали пари.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Само при мен ли системата на Borica не работи? Правя опит да платя ток - греда. Цикли на Processing, та се не трае.
Имало е днес голям проблема с няколко Интернет доставчици и може техния сървър още да не е ок. Пробвай утре пак.

 

официална информация на виваком

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

Фирмен само там. Другия го ремонтират и ще отваря октомври /този, който е на Коматевско/. Ако ти трябва някакво мезе, тоест луканка, суджук, чозовица, Петрохан и т.н. - има магазин, който ежедневно зареждат на гърба на Четвъртък пазар.

Link to comment
Share on other sites

Фирмен само там. Другия го ремонтират и ще отваря октомври /този, който е на Коматевско/. Ако ти трябва някакво мезе, тоест луканка, суджук, чозовица, Петрохан и т.н. - има магазин, който ежедневно зареждат на гърба на Четвъртък пазар.

 

 

Този на коматевско не мисля, че ще отвори повече. Там доколкото разбрах ще си остане транжорна. 

Благодаря и на двамата.

 

Явно ще ходя на този на Пещерско.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми втори монитор  Dell U2715H и го има най- евтино в някакъв сайт, който ми изглежда малко шано -laptopite.bg, но там е на 715лв. Дали има вариант да стане фал, че досега винаги съм пазарувал от големи сайтове като емаг, а не от толкова малки. И има ли вариант да си го взема направо от Асбис (вносител на ДЕЛЛ) има ли запознати?

При тях на доставна цена е 700лв, а този пич ги продава по 715лв...

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

При толкова малка надценка, най-вероятно е дропшипинг и ще дойде директно от Асбис.

 

Големите вносители Вали, Поликомп, Асбис, Компютър2000 и т.н. работят по този начин.

Кофти вариант би бил, ако те ти изпратят някоя "демо"-бройка.

Link to comment
Share on other sites

Ще го взимам с фактура. Как работят големите фирми като Асбис? Ако звънна и поискам да го взема от тях става ли?

Иначе си прав, от малкия сайт няма нищо налично. Дропшипинг прави

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Ако го взимаш с фактура - основно гледаш да си дойде с гар. карта на ДЕЛЛ. Както и със сигурност ще стане. На тази цена и аз мога да ти го докарам, но ??? смисъл ?? Все пак ако имаш въпроси - на ЛС.
Асбис го нямат на склад, Вали са далеч от голям вносител....  :) и тнт

 

 

Трябва ми втори монитор  Dell U2715H и го има най- евтино в някакъв сайт, който ми изглежда малко шано -laptopite.bg, но там е на 715лв. Дали има вариант да стане фал, че досега винаги съм пазарувал от големи сайтове като емаг, а не от толкова малки. И има ли вариант да си го взема направо от Асбис (вносител на ДЕЛЛ) има ли запознати?

При тях на доставна цена е 700лв, а този пич ги продава по 715лв...

Link to comment
Share on other sites

Взех втория монитор U2715H и има осезаема разлика при еднакви контраст и яркост. Знам че най- точно се калибрират с "паяк". Някой от форума ако има ще черпя.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...