Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Продължавай, ама полза няма да има - колко пъти съм срещал подобни методи на отклоняване от истинската тема, която се обсъжда :) . А обсъждаме факта, че всичко се редува във света, и промяната е задължителна (което означава преминаване от едната противоположност в другата).

 

Може да ставаш за политик, сегашния тип.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Алоуууу, момчета :) Ся някой ще дава ли стикита или няма да дава :)

Усетих се за схемата, ама нямам оборотни 200-300 лв. :)

Радост ако им се кефи, няма да ми даде. Не искам да я карам и да ми е сърдита после :(

Link to comment
Share on other sites

За стикитата: не знам за номера с върнатата стока, ние действахме по друга схема: като свърши промоцията в Лидл, малко след това в ОЛХ-а се появяват пълните комплекти стикита за по 15-20-30лв. ;) Взимаш един готов и си подсигуряваш мира и хармонията вкъщи до следващата кампания стикита :)

 

Едит: не е нужно даже да чакате, вече ги има:

https://www.olx.bg/ad/stikita-plodove-i-zelenchutsi-ID6UUqr.html#45e0ac86d2;promoted

 

https://www.olx.bg/ad/stikita-2017-plodove-i-zelenchutsi-ID6WFLd.html#45e0ac86d2;promoted

 

https://www.olx.bg/ad/stikeez-stikita-plodove-i-zelenchutsi-ID6ViET.html#45e0ac86d2;promoted

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

:sick

 

Ама то къде ли съм тръгнал и аз да се хАбя... Сам съм си виновен  :Facepalm:

 

===========================================

 

deus_pld, навремето като тръгнаха и на мен това ми беше първата мисъл - да ги купя събрани. Ама цените бяха над 100 лева и не забравяй, че и дъската за игра е нужна (сега явно са се изменили нещата като гледам обявите). И като всяка колекция все се намира костелив орех - от първите имаше едно дето беше като бяла лястовица. Само то се търгуваше по 15-20 лева... За сметка на това пък имаше едно зеленко дето беше във всеки 5-ти пакет - още имам 4-5 броя от него. Предвид че тогава всяка седмица пазарувахме от Лидл горе долу ги събрахме, стигнахме и до финала след разни заменки и .... излезнаха смърфовете. Същата история отначало. И там един смърф не излиза, та не излиза... Хитреците не случайно разпалват тия страсти именно у децата, които пък после мрънкосват на родителите и така щеше не щеш в един момент се озоваваш в Лидл, дип че е най-скъпия хипермаркет.  :grin: 

И точно в тия смутни времена един приятел се изнерви и набърже отнесе всички стикита безда дава и лев. После се плеснах и аз по челото, ама пусто такива номера не са ми привични и не мисля за тях...  :moon:

 

ЕДИТ: Ей ги първите ГАДОВЕ още държат цена 

 

======================================

 

Галя, то май вече с Мими трябва да преговаряш, миличка  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ама то къде ли съм тръгнал и аз да се хАбя... Сам съм си виновен  :Facepalm:

 

Още снощи на себе си си казах същото :laughing:... Големите умове мислят еднакво, хахахаха (т'ва е шега, понеже изобщо нямам ум, само инат )

Link to comment
Share on other sites

Още снощи на себе си си казах същото :laughing:... Големите умове мислят еднакво, хахахаха (т'ва е шега, понеже изобщо нямам ум, само инат )

 

Само не искам да се плашункаш и притесняваш. 

Link to comment
Share on other sites

deus_pld, навремето като тръгнаха и на мен това ми беше първата мисъл - да ги купя събрани. Ама цените бяха над 100 лева и не забравяй, че и дъската за игра е нужна (сега явно са се изменили нещата като гледам обявите). И като всяка колекция все се намира костелив орех - от първите имаше едно дето беше като бяла лястовица. Само то се търгуваше по 15-20 лева... За сметка на това пък имаше едно зеленко дето беше във всеки 5-ти пакет - още имам 4-5 броя от него. Предвид че тогава всяка седмица пазарувахме от Лидл горе долу ги събрахме, стигнахме и до финала след разни заменки и .... излезнаха смърфовете. Същата история отначало. И там един смърф не излиза, та не излиза... Хитреците не случайно разпалват тия страсти именно у децата, които пък после мрънкосват на родителите и така щеше не щеш в един момент се озоваваш в Лидл, дип че е най-скъпия хипермаркет.  :grin:

И точно в тия смутни времена един приятел се изнерви и набърже отнесе всички стикита безда дава и лев. После се плеснах и аз по челото, ама пусто такива номера не са ми привични и не мисля за тях...  :moon:

 

 

Вярно е, но ние първите стикита някак си ги пропуснахме, щото племенниците бяха още малки. Сега обаче е някаква ненормална история вече... какво им харесват толкова на тия гумени боклуци, иди че разбери...

Иначе схемата е проиграна вече няколко пъти. Последния комплект даже го взехме за 15лв, сега гледам са поскъпнали на 20-25 :) Не, че не ги събираме и сега, защото така или иначе си пазаруваме от време на време в Лидл, накрая комплекта се сменя с пълен такъв от олх, а непълният обикновено се раздава и така до следващата кампания. 

 

едит: между другото, първите стикита ми се струва, че и като изработка и материал бяха доста по-добре. Тия сегашните с плодовете вече съвсем евтинджос изглеждат...

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Именно - от футболните насам всичко е боза. Първите бяха направо ювелир, някои светеха в тъмното. И то не е до харесване, а до масовка. Ако не бяха другите деца, голямата дъщеря едва ли щеше да е чувала за стикита. Ама така се създава психоза и се дърпат клиенти... 

 

Както се сещаш, аз като един типичен тати хал хабер си нямах за подобни щуротии. И изведнъж стикита та стикита, лудница в детската градина, тъговия, заменки - откачена работа. Жена ми каза с право, че дори си нямам представа каква точно е еуфорията. И така се почна... Сега като поразгледах те вече не са нищо особено - няма такава тръпка... Да омаеш касиерката с чар, че да ти даде повече, като си с децата да ги пуснеш напред в с влажни очи... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

...аз като един типичен тати хал хабер си нямах за подобни щуротии. И изведнъж стикита та стикита, лудница в детската градина, тъговия, заменки - откачена работа. 

 

Aко се замислиш нещата се повтарят,по наше време бяха карти и картинки от дъвки (турбо,типтоп и тн.)На мен една дружка работеща в Лидъл ми даде цяла торба,за кратко из махалата придобих статут на полубог,даже местните невръстни футболистчета спряха да ми ритат топка по вратата на гаража,много съм доволен  :laughing:  Иначе щерката ги лепеше тия гумени гадове където свари :grin:

Link to comment
Share on other sites

Aко се замислиш нещата се повтарят,по наше време бяха карти и картинки от дъвки (турбо,типтоп и тн.)На мен една дружка работеща в Лидъл ми даде цяла торба,за кратко из махалата придобих статут на полубог,даже местните невръстни футболистчета спряха да ми ритат топка по вратата на гаража,много съм доволен  :laughing:  Иначе щерката ги лепеше тия гумени гадове където свари :grin:

 

Винаги си има нещо такова, но пък тогава колекционирането не ни вовираше насила в определен магазин  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ха!

Виден спори сам със себе си. Мамка му. Някой да стриймва и да качва в тръбата!

Link to comment
Share on other sites

Понеже знам, че тук има хора с много по-добър английски от моя, а преди малко пуснах едно писмо (служебна кореспонденция), което завърших с "Thanks for the first class support!"...и чак когато го пратих се усетих, че май това "the" не трябваше да го слагам във фразата, понеже има смисъл само ако го кажа на български. Сбърках го, нали? :shy:

Link to comment
Share on other sites

Без да се засягаш, но ще изчакам и второ мнение. :)) ...не че едно "дъ" има чак толкова голямо значение, а и аз съм ги предупредил, че не разбирам добре езика. Просто трябваше вместо 'the' да сложа едно 'your' и нямаше да имам тия терзания. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...