Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това се върти из ФБ от два дни. И аз не мога да му хвана смисъла... Не е като да е крадена. От това, което виждам, вероятно е минала на местен отчет след изплащане на лизинга (примерно) или пък им е дадена от София... 

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали има много рано сутрин почти на съмване местенце с ТВ,хапване и пийване за гледане на мача Мейуедър-Макгрегър в неделя.Не ми се ще да е снобарско,но и да не е тип квартална кръчма. :))

Link to comment
Share on other sites

Ако не е монтаж...някой си е спестил махането на старата табела. ;)

 

Това е като със снегорините. Ако те са 500, по документи са 5000, щото един се ригистрира на 10 места.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде в Пловдив презаверяват кислородни бутилки след изтичане на срока на предишната заверка? Преди години съм заверявал газови бутилки на "бул. Южен" (до затвора), но ме съмнява на едно и също място да правят заверка и на кислородни бутилки...

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде в Пловдив презаверяват кислородни бутилки след изтичане на срока на предишната заверка? Преди години съм заверявал газови бутилки на "бул. Южен" (до затвора), но ме съмнява на едно и също място да правят заверка и на кислородни бутилки...

Тези на южен до затвора незнам дали работят.

Миналия месец минавах преглед на домашната битилка при Алфа-М на Кукленско (https://grabo.bg/places/punkt-za-gtp-alfa-m). Не пише да правят преглед на кислородни бутилки, но не пречи да се обадиш

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде в Пловдив презаверяват кислородни бутилки след изтичане на срока на предишната заверка? Преди години съм заверявал газови бутилки на "бул. Южен" (до затвора), но ме съмнява на едно и също място да правят заверка и на кислородни бутилки...

Мястото до затвора не съществува,собственика направи Алфа-м това за което говори Узито...Тестват от битови бутилки до цистерни за пропан-бутан и метан...

Link to comment
Share on other sites

Пробвай в СИАТ на мотокара на кукленско шосе, една от най-големите фирми занимаващи се с кислород и бутилки са , би трябвало да извършват тази услуга.

 

 

Turn off this option! iPhone Turn off this option! Pro

Edited by londongunner
Link to comment
Share on other sites

Звъннах на Алфа-та - човекът каза, че може да ми даде сертификат за годност и за малка кислородна бутилка, струвало 40 лв., само кофтито е, че един ден се оставя, друг ден пак се ходи да се взима...не ставало за ден.

 

Аз по въпроса за "мотокара" на Кукленско...аз там ги зареждам тия бутилки с кислород, но не мислех, че може да извършват и такава услуга - СИАТ ли се казва фирмата, че нещо Гугъл не ми връща инфо за нея?

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да намеря на прилична цена дървен шах+табла с фигури и пулове? 
Като гледам в интернет 48х48 е около 40лв без фигури и пулове.

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да намеря на прилична цена дървен шах+табла с фигури и пулове? 

Като гледам в интернет 48х48 е около 40лв без фигури и пулове.

В Orange в МОЛ Марково тепе има приличен избор на шахове и табли.

Шах - Collection Classique

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Купете българското - в Орешак има уникални ръчноизработени комплекти шах и табла - https://oreshak.bg/ 

Къде мога да намеря на прилична цена дървен шах+табла с фигури и пулове? 
Като гледам в интернет 48х48 е около 40лв без фигури и пулове.

 
Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Тези, с цена над 100 USD са просто ювелирна изработка...

 

Въпросът е дали за него цена над 100 долара + почти задължителното ДДС се явява "приличната цена", за която е споменал, а и дали му трябва чак толкова ювелирна изработка (чакането от Индия не го засягам). ;) ...иначе няма спор - тия дето са по стотина-двеста долара са наистина красиви...

Link to comment
Share on other sites

Някои са с безплатна такава (всъщност май само дъската е с фрий шипинг ) - работата е дали Узито иска да си му остане за него си като нещо красиво или просто е решил през уикендите да прави по някоя партия пред блока щото е споменал и за табла, а ония горните са само шах.

Link to comment
Share on other sites

Да не говорим, че погледнати отблизо далеч не са по-ювелирни от нашите. На индиец вяра няма как да имам. Да бяха абанос и слонова кост - добре, но някак почти съм сигурен, че българските може да се окажат по-добри. 

Link to comment
Share on other sites

В Orange в МОЛ Марково тепе има приличен избор на шахове и табли.

Ще отскоча да ги погледна в Понеделник.

Благодаря!

 

Купете българското - в Орешак има уникални ръчноизработени комплекти шах и табла - https://oreshak.bg/ 

Основно тях гледах, че 39лв е 48смх48см, което ме устройва.

 

 

Тези, с цена над 100 USD са просто ювелирна изработка, няма нищо общо с българските боклуци от соц-а.

Все пак, играта на шах трябва да доставя и естетическа наслада за всички сетива.

 

 

Благодаря, но ми трябва за петък и доста надвишава бюджета.

 

Въпросът е дали за него цена над 100 долара + почти задължителното ДДС се явява "приличната цена", за която е споменал, а и дали му трябва чак толкова ювелирна изработка (чакането от Индия не го засягам). ;) ...иначе няма спор - тия дето са по стотина-двеста долара са наистина красиви...

 

Да не говорим, че погледнати отблизо далеч не са по-ювелирни от нашите. На индиец вяра няма как да имам. Да бяха абанос и слонова кост - добре, но някак почти съм сигурен, че българските може да се окажат по-добри. 

 

Този ще е за подарък и повече наблягам на таблата. 

 

Като дойде време аз да си купувам ще се поглезя с нещо добро, но ще е по-нататък.

Ще отскоча до мола да ги видя и ако не ми допаднат ще поръчам от Орешак.

Link to comment
Share on other sites

Някой да се занимава с копане на bitcoin?

Познавам човек, който срещу заплащане изгражда платформи за копане. Не мога да дам мнение, щото не знам как работи. Ако те интересува - драсни на лично, мога да ти дам негови координати.

Link to comment
Share on other sites

На бул. България до хотел Санкт Петербург има един дълъг блок, в него има магазин за водни съединения.

 

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...