Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Има ли някой съфорумец, който да притежава стикита от Лидл, каквито и да са? Обаче да са му излишни :) Че дъщеря ни им е фенка, но имаме само 5-6. А рядко пазаруваме в този магазин.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Има, но трябва да говорите с Радост... Иначе има много тарикатски номер за сдобиване със стикита без пари. Споделям САМО на маса.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Звъннах на Алфа-та - човекът каза, че може да ми даде сертификат за годност и за малка кислородна бутилка, струвало 40 лв., само кофтито е, че един ден се оставя, друг ден пак се ходи да се взима...не ставало за ден.

 

А по въпроса за "мотокара" на Кукленско...аз там ги зареждам тия бутилки с кислород, но не мислех, че може да извършват и такава услуга - СИАТ ли се казва фирмата, че нещо Гугъл не ми връща инфо за нея?

 

Питах ги - и те ме пратиха в Алфата ; отидох в Алфата и...греда, трябвало първо да купя някакъв "пи-вентил" (ако правилно чух), щото със старите вече не ги сертифицирали - някой да има представа що е то "пи-вентил" и кой го продава в Пловдив? Освен това трябва да е със същата резба като стария, понеже цялата медицинска апаратура се връзва точно с тази изходна резба. :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Има, но трябва да говорите с Радост... Иначе има много тарикатски номер за сдобиване със стикита без пари. Споделям САМО на маса.  :grin:

Лидл имат доста либерална политика за връщане на закупена стока с или без уважителна причина :D

Link to comment
Share on other sites

Докато някой ден някой мениджър реши да бъде строг и ограничи практиката на връщане на закупена стока. :))

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Докато някой ден някой мениджър реши да бъде строг и ограничи практиката на връщане на закупена стока. :))

Това е политика на фирмата, едва ли някакъв си мениджър има право да я отменя, освен ако не правиш очевидни шашми.

Link to comment
Share on other sites

Боли ги к*ра - печелят дори и от това, че ние тука ги коментираме... (вЕрвайте ми, учИл съм маркетинг все пак :)))

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Докато някой ден някой мениджър реши да бъде строг и ограничи практиката на връщане на закупена стока. :))

 

Ето нещо, което няма как да се случи. 

 

Боли ги к*ра - печелят дори и от това, че ние тука ги коментираме... (вЕрвайте ми, учИл съм маркетинг все пак :)))

 

Ама верно ли :)

Link to comment
Share on other sites

Ама верно ли :)

 

А, не, ве :) ! Стопанско управление aka Business administration

 

Обаче истината е в самостоятелното образОване, дето става рано или късно...

Link to comment
Share on other sites

Май всички деца са фенове на стикитата. Моята да имам как чували да има...

 

И така бащите намират съмишленици, пък и места дето са специални

 

А, не, ве :) ! Стопанско управление aka Business administration

 

Обаче истината е в самостоятелното образОване, дето става рано или късно...

 

МИО за протокола или по-скоро загуба на време, самостоятелно образоване няма - има бащи на тоя свят.

 

Иначе университетската е за шибание...

Link to comment
Share on other sites

самостоятелно образоване няма - има бащи на тоя свят.

 

с извинение, but, WTF "няма" - все пак има... (личен опит) ... и моите уважения към предците...

 

ПП: нямам предвид няма бащи, макар и това да се случва

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

 

с извинение, but, WTF "няма" - все пак има... (личен опит) ... и моите уважения към предците...

 

ПП: нямам предвид няма бащи, макар и това да се случва

 

С извинение си поредният блейчо блеев.

 

Какви предци, кви 5 лева - говорим за челен опит.

Link to comment
Share on other sites

Нищо не ти е ясно, но карай да върви. Челен опит... общи приказки, все едно не знаеш, че нещата се редуват и много често децата правят напълно противоположното на желанията на родителя...

Link to comment
Share on other sites

Убаво, ти като не си бил у орбита, не знаеш, че земята е кръгла. Челен опит, нещо... (или важи само когато изнася)

 

За Лета изобщо няма да питам, едва ли си чувал за какво служи...

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Аз пък не разбрах връзката с темата - щото ако следваме сбърканата логика (познай на кой), цигането с м-найце чавета ш'та удари у земята по мъдрост.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...