Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Пич, ти знаеш ли колко е готино зимата да сложиш за 5-10 минути одеалата в сушилнята, вадиш ги после топли-топли и си лягаш на топличко. Жена ми като го откри това направо полудя от кеф

Знам. Като не плащам отоплението щото не живея вече в къща и правя тропически температури дори зимата. Същото удоволствие в къщата беше 300, 400 долара и не беше гот ☺️☺️
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

В багажника ми имам литър масло. Като казвам в багажника, имам предвид, че бутилката се е изляла. Да препоръчате място, където могат да го изперат, без да ми отрежат и двете глави?

Също ще съм благодарен за препоръки на гумаджия - искам да си взема 16"-ки джанти и зимни гуми.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да лепна на един прозорец едноцветно фолио (в сивата гама), но в Алати и Хоуммакс имаха само шарени. Къде мога да отида да погледна?

Link to comment
Share on other sites

Фолиа има в Бриколаж доста. 

Одеве минах, но нямаше такова сиво.

Микроасу. Събота и неделя не работят мисля. Има и такива през които минава светлина доста.

В понеделник може да мина да видя.

Link to comment
Share on other sites

От Микроасу съм купувал листове фолио мат за една витрина. Стана много добре. Лист фолио е около 2 лева и някакви стотинки, утре ще проверя размера. Общо взето имат всякакви материали и десени, само идеи да имаш. И пари :).

Edit:

Намерих едно прозрачно Oracal 100/70 см, но мисля, че и матовото беше такъв размер.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Някой с идея или препоръка за езикова школа из града за изучаване на немски ? 

 

С риск да те откажа - ако не можеш да отделяш по 8-10 часа на ден, всеки ден включително събота в продължение на поне 8 месеца - нищо няма да научиш.

Link to comment
Share on other sites

Някой да дава апартамент за нощувки и върви ли? Да кажем в Тракия или около Евмолпия? Имам едни апартаменти, които давам под наем и в момента са свободни, та се чудя дали да не ги пусна за нощувки?

Link to comment
Share on other sites

Някой да дава апартамент за нощувки и върви ли? Да кажем в Тракия или около Евмолпия? Имам едни апартаменти, които давам под наем и в момента са свободни, та се чудя дали да не ги пусна за нощувки?

Демек да ги направиш на бърдак?

Link to comment
Share on other sites

И смяташ, че можеш да правиш background check на всеки един "наемател" след като ще се сменят всеки ден?

 

По хотелите да не правят background check?

Link to comment
Share on other sites

Дедо, що пишеш глупости. Идеята ми е да ги давам за нощувки на гости на града, не на коври...

Щото обикновено това се крие зад термина "нощувки" :)

Link to comment
Share on other sites

Не точно. Но си има и хора, които гостуват на даден град с цел секс за една нощ.

Някой купувал ли е АТА кабел към USB за HDD?  Трябва ли да се взема и захранващ кабел или самия АТА кабел ще успее да го захрани?

Искам да вържа един стар HDD Maxtor  да си копирам каквото ми трябва.

Link to comment
Share on other sites

Някой да дава апартамент за нощувки и върви ли? Да кажем в Тракия или около Евмолпия? Имам едни апартаменти, които давам под наем и в момента са свободни, та се чудя дали да не ги пусна за нощувки?

Подготввм в момента един с такава цел. Правилното място е airbnb.com. Използвал съм ги и като клиент. Доста повече пари отколкото от наем могат да се вадят.
Link to comment
Share on other sites

Подготввм в момента един с такава цел. Правилното място е airbnb.com. Използвал съм ги и като клиент. Доста повече пари отколкото от наем могат да се вадят.

 

Ммм, ще го разгледам днес. Мерси  :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Подготввм в момента един с такава цел. Правилното място е airbnb.com. Използвал съм ги и като клиент. Доста повече пари отколкото от наем могат да се вадят.

 

Аз също го омислям като вариант за един апартамент, но нещо ме притеснява несигурността на клиентите.

Link to comment
Share on other sites

Аз също го омислям като вариант за един апартамент, но нещо ме притеснява несигурността на клиентите.

Разгледай сайта на airbnb и прочети какви са им условията. Имаш няколко варианта за да си предпазиш имота. Първо airbnb ти покриват ако има щети. Второт е, че можеш да поискаш нещо като security deposit. Не е точно описание. Най - добре им разгледай сайта. Там всичко си е обяснено много добре. Всякакви ситуации са отработени.

Link to comment
Share on other sites

Разгледай сайта на airbnb и прочети какви са им условията. Имаш няколко варианта за да си предпазиш имота. Първо airbnb ти покриват ако има щети. Второт е, че можеш да поискаш нещо като security deposit. Не е точно описание. Най - добре им разгледай сайта. Там всичко си е обяснено много добре. Всякакви ситуации са отработени.

 

Разгледал съм го. Аз го обмислям от доста време вече. Чел съм и доста неприятни истории от домакини. Чел съм и как AirBnB пазят повече гостите.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...