Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой да знае производител на шпули? Предназначението им е за бутилки. За съжаление не ми е подадено инфо за характеристиките, но и едно мижавко телефонче би ми свършило перфектна работа...

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае производител на шпули?

 

Ако става дума за преформи за PET бутилки - най големите производители в района са

фирмите ГОТМАР и ITD от гр. Съединение, но те ги правят основно за техните поточни

линии за издуване. Не знам дали продават заготовки навън от фирмите си.

Link to comment
Share on other sites

Ако става дума за преформи за PET бутилки - най големите производители в района са

фирмите ГОТМАР и ITD от гр. Съединение, но те ги правят основно за техните поточни

линии за издуване. Не знам дали продават заготовки навън от фирмите си.

не...

става дума за картонени шпули. Слава Богу, не ми се налага да работя с PЕТ фолиа...

Един клиент ми даде име на една фирма, от която е купувал подобни шпули-"Сива", но не мога да й открия координатите.... :(

Link to comment
Share on other sites

Колко струва СМС от глобул в България до руски мобилен оператор?

Максимум 0.25 лв таксува се като смс към абонат извън мрежата на глобул .

 

Как работи инхалатора на асматиците . Като гледам слагат го в устата натискат отгоре и стават нови хора как работи всъщност и какво има в него някаква смес ли какво ?

Link to comment
Share on other sites

...Как работи инхалатора на асматиците . Като гледам слагат го в устата натискат отгоре и стават нови хора как работи всъщност и какво има в него някаква смес ли какво ?
Като се натисне флакончето, се образува спрей, който пациентът вдишва. Доколкото ми е известно лекарството има съдоразширяващо действие и попада директно върху белодробните алвеоли. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми кажете няколко интернет доставчика за Смолян,ако има такива освен Unacs.. ако може на пм че немога да следя редовно темата.Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

в една от пресечките на Иван Вазов има борса, в синдикални дом също има, но не знам дали работи в момента или от септември, на сергиите зад централна поща също изкупуват учебници. Навсякъде купуват на максимум 40 процента, може и по-малко, ако учебника е в по-лошо състояние

Link to comment
Share on other sites

Защо казват, че сомнамбулите не е хубаво да ги будят? Какво може да стане? :huh:

май може да си изгубят съзнанието и да станат зеленчуци

Link to comment
Share on other sites

Защо казват, че сомнамбулите не е хубаво да ги будят? Какво може да стане? :huh:

 

Може би защото, ще стреснеш човека и той ще почне да заеква или може да му се изкривят очите :wacko: или пък да си глътне езика. По принцип не е хубаво да стряскаш спящ човек, заради посочените неща, предполагам и това е така :wir

Link to comment
Share on other sites

Колко време е нужно за "възстановяване" ( в кавички, щото имам предвид след колко време може да се говори нормално) след слагане на пиърсинг на езика?

Link to comment
Share on other sites

Колко време е нужно за "възстановяване" ( в кавички, щото имам предвид след колко време може да се говори нормално) след слагане на пиърсинг на езика?

Според думите на една позната "Ми за около седмица (поне на мен толкова ми трябваше)" :)

Link to comment
Share on other sites

Има ли нова кола, която е по-евтина от Ford Fiesta (7800 с ДДС)?

 

Май няма по евтина като се има предвид че един Шевролет Матиз е 12 000 или пък Дачия логан 14 000 другите по известни марки малките колички сега като гледах пак са повечко парички. :D

Link to comment
Share on other sites

Има ли нова кола, която е по-евтина от Ford Fiesta (7800 с ДДС)?

 

Коя е най-ужасната болест, от която не се умира?

 

1. Пробвай в магазина на Лада. Май Нивите бяха към 10К, ама като се има предвид, че това им е върховия модел може и да има по-евтини :D

 

2. Простотия :)

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Цената на Фиестата е в евро-остават ти само дачия Логан,Деу Матиз и някаква Лада.Тоест все кофти избор.Специално за новата Нива,понеже имам наблюдения върху нея-ако сега ми подарят чисто нова,на секундата ще я продам.

Link to comment
Share on other sites

Колко време е нужно за "възстановяване" ( в кавички, щото имам предвид след колко време може да се говори нормално) след слагане на пиърсинг на езика?

 

Зависи, с една моя приятелка двете по едно и също време си пробихме езиците.

Аз до 6-7-мия ден фъфлих и не можех да ям.

А на нея за 4 дена и мина всичко.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...