Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Мтел още ли кодират новите телефоните които продават.Или казано по друг начин ако си взема телефон от тях без карта ще мога ли да го ползвам с Глобул?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мтел още ли кодират новите телефоните които продават.Или казано по друг начин ако си взема телефон от тях без карта ще мога ли да го ползвам с Глобул?

телефоните се кодират, само ако се купуват на лизинг.

Link to comment
Share on other sites

телефоните се кодират, само ако се купуват на лизинг.

 

Aз смятам да го взема кеш така че това идеално ме устройва.Мерси за инфото :)

 

Не ми е изгодно за нов модел телефон да го нося за разкодиране и да дам 20 лв тогава ще ми е по-добре си го взема от другаде.

Link to comment
Share on other sites

Aз смятам да го взема кеш така че това идеално ме устройва.Мерси за инфото :)

 

Не ми е изгодно за нов модел телефон да го нося за разкодиране и да дам 20 лв тогава ще ми е по-добре си го взема от другаде.

за всеки случай им го напомни, когато го купуваш, за да не попаднеш на "разсеян служител" и да не се получи "техническа грешка". не че нещо повече от кратка разправия илли повторно ходене до магазина ще ти се случи, но все пак е хубаво и тез дребни търкания да се избегнат.

Link to comment
Share on other sites

за всеки случай им го напомни, когато го купуваш, за да не попаднеш на "разсеян служител" и да не се получи "техническа грешка". не че нещо повече от кратка разправия илли повторно ходене до магазина ще ти се случи, но все пак е хубаво и тез дребни търкания да се избегнат.

 

Е малко ще е сконфузно да им кажа "ся го купувам тоя телефон ама ще го ползвам с Глобул кодиран ли е?" или просто ще се направя на приятно разсеян и ще попитам ;)

 

Мерси все пак то разликата от мтел и другите магазини е 20 лв пък не е малко пари според мен като може да ги спестя и да почерпя с тях :)

Link to comment
Share on other sites

Ще ми кажете ли как да разбера колко баса е един акордеон ???

Ами преброй копчетата от лявата страна (не клавишите) - те определят броя на басите. :)

Link to comment
Share on other sites

ква е тая промоция на германос в която ти прехвърлят номерата от една карта на друга и на някъв диск днеска случайно я чух по радиото ама не можах да схвана за кво точно става въпрос... ?!

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде в Пловдив се занимават с климатици на коли? Нещо май има нужда да му доливам фреон на мойта и за тва ме интересува къде и колко би струвало евентуално, ако някой е информиран за цената на подобна интервенция.

Сигурен съм, че не ми е развален климатика и затова нямам нужда от диагностика, но e повече от вероятно да се долива фреонче.

Edited by harmonika
Link to comment
Share on other sites

В какво се изразява разликата между DVD+R и DVD-R?

Няма разлика.Имаше няква тема, в която беше доста по-подробно обяснено от тия две думи :) От тва дет помна, няма практическа разлика.

Link to comment
Share on other sites

кога започва регистрацията за зелена карта 2008, и кой е официалния сайт, на който можеш да се регистрираш безплатно, защото в гуугъл ми излизат само платени сайтове

Link to comment
Share on other sites

кога започва регистрацията за зелена карта 2008, и кой е официалния сайт, на който можеш да се регистрираш безплатно, защото в гуугъл ми излизат само платени сайтове

това е сайта

http://www.dvlottery.state.gov/

Link to comment
Share on other sites

Някой запознат ли е с технологията на щанцоване на кора за яйца. Имам една мостра с печат върху кората. Прилича на тампонен печат, но ще е хубаво да се обсъдят и други варианти. Та мисълта ми беше(по-скоро въпросът...):

дали материалът се щанцова овлажнен и после се изсушава, или се използва друга технология?

А каква е максималната температура, на която се излага продуктът и има ли възможност самолепещ етикет да оцелее при тези етапи от обработката?

Link to comment
Share on other sites

Някой запознат ли е с технологията на щанцоване на кора за яйца. Имам една мостра с печат върху кората. Прилича на тампонен печат, но ще е хубаво да се обсъдят и други варианти. Та мисълта ми беше(по-скоро въпросът...):

дали материалът се щанцова овлажнен и после се изсушава, или се използва друга технология?

А каква е максималната температура, на която се излага продуктът и има ли възможност самолепещ етикет да оцелее при тези етапи от обработката?

Точно както си написала щанцова се на мокро и после се суши. Всякакви печати, стикери и прочие се слага в последствие след като изсъхне кората. Съмнява ме нещо да оцелее при влаго-топлинната обработка на картона.

Link to comment
Share on other sites

Точно както си написала щанцова се на мокро и после се суши. Всякакви печати, стикери и прочие се слага в последствие след като изсъхне кората. Съмнява ме нещо да оцелее при влаго-топлинната обработка на картона.

принципно е такава процедурата, но на мен ми трябва да се напечата или да се сложат стикери преди да се нащанцова, защото има надписи по такива места, където няма как да стигне печатарска машина ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...