Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

принципно е такава процедурата, но на мен ми трябва да се напечата или да се сложат стикери преди да се нащанцова, защото има надписи по такива места, където няма как да стигне печатарска машина ;)

Ми в последствие на ръка :bgrin: .Получава се малко трудно понеже трябва да се уцели точното място на надписа на кората, което си е доста голяма сложнотия, все пак се деформира тоя картон. Иначе с водоустойчиво мастило би трябвало да стане, най-много малко да се замаца.За варианта със стикерите вече не може да се говори, няма как да станат щом трябва да е преди щанцова.

Edited by jijane
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

някой да знае сайт в който да са описани йога упражнения или пък в коя книжарница мога да си купя подобна книжка?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде в Пловдив се занимават с климатици на коли? Нещо май има нужда да му доливам фреон на мойта и за тва ме интересува къде и колко би струвало евентуално, ако някой е информиран за цената на подобна интервенция.

Сигурен съм, че не ми е развален климатика и затова нямам нужда от диагностика, но e повече от вероятно да се долива фреонче.

 

Движиш се по паветата към централата на ВиК срещу Бриколаж. Последния портал преди бариерата влизаш вдясно. В дъното има сервиз за автоклиматици. Търсиш Коцето, младо момче с руса коса до раменете - страшен майстор е. Наскоро ми спести 210 лв, които трябваше да дам за една глупава тръба от климатика, която се бе протрила и спукала. Излезе ми 35 лв процедурата - хората я завариха. Пратиха ме там пак така доволни хора от него .

 

Зареждане на климатик варира от 90-120 лв, зависи от колата.

 

0889655919

Link to comment
Share on other sites

незнам кога е сниман, но си спомням , че го даваха по битиви още преди 6-7 години, а някой ще ми каже ли може ли да се намери от някъде райски газ

Link to comment
Share on other sites

незнам кога е сниман, но си спомням , че го даваха по битиви още преди 6-7 години, а някой ще ми каже ли може ли да се намери от някъде райски газ

 

тук

Link to comment
Share on other sites

Когато човек бърше пода (или друга замърсена повърхност) с мокър парцал и се налага съответно да изпере парцала когато се замърси прекалено много - как е правилно да се изпере, без оператора му да бъде измокрен от кръста надолу? :angry:

Link to comment
Share on other sites

Когато човек бърше пода (или друга замърсена повърхност) с мокър парцал и се налага съответно да изпере парцала когато се замърси прекалено много - как е правилно да се изпере, без оператора му да бъде измокрен от кръста надолу?
В леген например :) и с добър прах за пране (ако наистина е много мръсен). И разбира се на височина, поне над кръста. :D
Link to comment
Share on other sites

Абе я кажете, че през лятото се пие чай! Нали?

В смисъл...е по-хубаво да се пият топли неща, отколкото студени, щото..еди кво си... ? Нали?

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Абе я кажете, че през лятото се пие чай! Нали?

В смисъл...е по-хубаво да се пият топли неща, отколкото студени, щото..еди кво си... ? Нали?

da taka e

Link to comment
Share on other sites

Абе я кажете, че през лятото се пие чай! Нали?

В смисъл...е по-хубаво да се пият топли неща, отколкото студени, щото..еди кво си... ? Нали?

Не е по-хубаво, просто се потиш по-малко ако пиеш по-топли напитки (но не горещи).

Link to comment
Share on other sites

Не е по-хубаво, просто се потиш по-малко ако пиеш по-топли напитки (но не горещи).

Или обратното? Потиш се повече => се охлаждаш по-бързо

Link to comment
Share on other sites

Или обратното? Потиш се повече => се охлаждаш по-бързо

Не. Затова казах, че не е по-хубаво. Потиш се по-малко, когато приемаш течности близки до телесната ти температура, т.е. топли.

 

Ако искаш да се охладиш, трябва да се потиш. Т'ва с чай не става :woot

Link to comment
Share on other sites

Става с бира :)

С бира сичко става :D

 

А от къде мога да си взема четка с дълги изкуствени косъмчета, за чистене на "въртешностите" на компа?Оня ден го отворих и имаше няколко кила прах, само на вентилатора, на видеото :(

Link to comment
Share on other sites

С бира сичко става :D

 

А от къде мога да си взема четка с дълги изкуствени косъмчета, за чистене на "въртешностите" на компа?Оня ден го отворих и имаше няколко кила прах, само на вентилатора, на видеото :(

 

Аз ти препоръчвам на прахосмукачката с четчицата. Нали има една кръгла преставка с много косъмчета. Слагаш преставката изчистваш едно хубаво и компа светва :lol: Ако почнеш с някви други четки, само ще разнесеш праха из стаята. Най-лесно става с прахосмукачката :punk

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже какви са акцизите за горивата - бензин, дизел, пропан?

Преди малко прочетох една статия, според която акциза на литър бензин е 54 стотинки и отделно се начислява и ДДС. Като сметнах излиза, че 1 литър бензин без акциз и ДДС е 1.02лв. Това ако е вярно направо нямам думи :angry: :angry: :angry:

Според същата статия акцизът на пропан-бутана е 18ст. на литър...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...