Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Интересно, че моята е такава. Имам я от 1 година и 8 месеца...не съм забелязал нито един от гореспоменатите проблеми.

И аз пиша на такава (с 19-те допълнителни клавиша), но май повече бъркам (натискам съседни копчета) на нея... ;)

Къде в Пловдив мога да намеря радио лампи?Изобщо продват ли се още такива работи по магазините?

Виж във Викиват...май гледах, че имаха лампи...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кои канали имат правата за излъчване на различните футболни първенства тази година?

пловдивския евроком ще излъчва германците а диемите-англичани,французи и испанци

Link to comment
Share on other sites

абе незнам дали има такъв закон в момента поне като четох правилника не съм попадал на такова нещо ама съм чувал че е забранено да се кара бос дали е верно или не нямам идея....

Link to comment
Share on other sites

чак пък самоубийство.... редовно си карам с джапанки и чесно казано както карам с маратонки/обувки така карам и с джапани така че според мене тва си е пълна глупуст виж ся ако говорим за жени с токчета съм съгласен иначе твърдо не

 

 

 

а аз да питам в пловдив има ли нощен плаж който да работи примерно до към 4-5-6 сутринта... :P

Link to comment
Share on other sites

Бе не го знам кой е тоя закон ама преди няколко години един приятел го глобиха, че карал с джапанки. :) На следващия ден си купи сандали, защото с тях било позволено.

Link to comment
Share on other sites

Мерси!

 

А вярно ли е, че има закон, който забранява да се шофира с джапанки???

За джапанки май няма,но има за големина на токчетата(май така се пишеше думата :) ) на женските обувки...

Link to comment
Share on other sites

Ако се изпоти крака и се хлъзне тая джапанка точно когато не трябва, ще разберете тогава, защо хората са го направили тоя закон (ако има такъв, но явно има щом глобяват.)

Link to comment
Share on other sites

абе те карат пияни заляни,без книжки,та едни джапанки с тях и без тях...самоубийци

 

Като стана дума - не знам какво мислят да правят от КАТ, за да се спре с тази смърт по пътищата. За мен има само един начин - за превишена скорост над 20км/ч+ от позволеното - 3 месеца без книжка, за повече - 6 месеца без книжка. За каране в нетрезво състояние - 1 година без книжка+някаква парична глоба за всички нарушения. За рискови маневри, които могат да доведат до ПТП - 6 месеца без книжка и явяване на проверочен изпит. Минаваш на червено - 1 месец без книжка+100лв. глоба. За мен това е начинът. Тези катастрофи трябва да се спрат. Аз, който карам без колан, вече правя опити да се уча - уви не се получава, но то си е за мен. Но когато си пиян като мистрия или караш като Фитипалди си опасен преди всичко за другите, което е престъпно!

 

Иначе по темата - забранено е да се кара с токчета, за джапанки не знам да има забрана. Аз когато съм с чехли си карам бос - много е удобно :D

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

няма проблем да карате с джапанки, а иначе съм съгласен с Lucky Luciano, но мисля, че такива, дето карат пияни трябва да се вкарват в затвора!

Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да си купя каравана?Потърсих в няколко сайта (ann.nariba, kopirol, touristsales) но ако някой знае други сайтове или автомобилни къщи да казва (за предпочитане в Пловдив,но не отказвам и в други градове).

Link to comment
Share on other sites

Ремонтират ли някъде Bose в България? :D Попадна ми един такъв касетофон за кола ама работи малко тихичко :D

Link to comment
Share on other sites

Ремонтират ли някъде Bose в България? :D Попадна ми един такъв касетофон за кола ама работи малко тихичко :D

 

Ти си попаднал на марка :punk

 

В Технополис има едно 5+1 на Бозе за ... 5к

 

Там може да питаш за сервиз

Link to comment
Share on other sites

Ти си попаднал на марка :punk

 

В Технополис има едно 5+1 на Бозе за ... 5к

 

Там може да питаш за сервиз

 

Просто ми го подариха от един Шевролет Корвет и реших да го пускам на мойта барака защото преполагам ще е мощничко.Мерси все пак :)

Link to comment
Share on other sites

Просто ми го подариха от един Шевролет Корвет и реших да го пускам на мойта барака защото преполагам ще е мощничко.Мерси все пак :)

 

Официалният представител е в София.

 

Моделите в Технополис са вече доста стари, но нормално. При тия цени кой ще ги купи. Хората предпочитат голяма и мощна тонколона, пред система за 5000 лева, която е съставена от 10 малки говорителя, разделени по двойки на 5 канала и един голям, странно изглеждащ събвуфер. Кой го интересува, че малките са с 10 пъти по-чист звук, при положение, че ако приятелите ти дойдат у вас, трябва да сочиш към ъгъла на стаята 20 секунди докато те забележат мизерната тонколонка. Нищо, че през това време, музиката увеличена на половина, ще изпълва помещението до дупка.

 

Че какво против Bose имате? Нещо не го познавате или какво? Аз имам много добри впечатления от техните неща.

 

Те нещата им са хубави, ама....

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...