Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

От колко време използвате настоящия си мобилен телефон?

Моят на 25 декември ще стане на 4 години. Добичето още работи поти безотказно :) Siemens c55.

 

моя е същия,ама хич не помня на колко години е. купуван точно седмица-две след като се появиха в българия тия телефони :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

От колко време използвате настоящия си мобилен телефон?

Моят на 25 декември ще стане на 4 години. Добичето още работи поти безотказно :) Siemens c55.

Ха, и моят е същия на същите години, но завчера го изпуснах и сега отвреме на време ми дава "грешка/симкарта". Плаче за нов.

 

Имам един проблем, който много ме дразни. Като си отворя страница в Интернет и тя е на целия екран. Всяка следваща отворена вече не е fullscrean. На служебният компютър колкото и нови страници да отворя все са си на цял екран. А пък не намирам в настройките, нещо което да става за тази цел. С IE съм. Как да го оправя това, защото ми идва да се запаля...

Edited by jojo
Link to comment
Share on other sites

я да пробвам и аз могъщата сила на услужливите хора, вместо да се поровя в гугъл:

 

1. как и къде мога да науча повече за тай чи? какво ми е нужно за да почна да го практикувам?

 

2. що все на мойте въпроси никой не отговаря?

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

От колко време използвате настоящия си мобилен телефон?

Моят на 25 декември ще стане на 4 години. Добичето още работи поти безотказно :) Siemens c55.

2 години и няколко дена. :lol: Siemens ST55. Понякога много ме нерви, но бачка. :tongue

Link to comment
Share on other sites

я да пробвам и аз могъщата сила на услужливите хора, вместо да се поровя в гугъл:

 

1. как и къде мога да науча повече за тай чи? какво ми е нужно за да почна да го практикувам?

 

2. що все на мойте въпроси никой не отговаря?

 

Имам един колега, който е фен на тай чи, даже казва, че имал школа в Карлово. Обяснява, ми че било голяма работа и т.н. ама аз като не се вълнувам много и не го слушам....

 

http://www.clubbagua.hit.bg/tai_chi.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Tai_Chi_Chuan

 

Лично на мен, сега като го гледам ми се струва много зарибено.....

Edited by Pisach
Link to comment
Share on other sites

Ми аз имам два телефона.

Единия е на 2 месеца.

Другия е на 3 години - обаче го ползвам само за будилник,'щото за нищо друго не става. :D

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми преведе на възможно най-много езици "Машината за кафе не връща ресто"? :bgrin:

базикаш ли са или ти трябва за нещо?

 

 

някой пробвал ли е дали може ако работиш на граждански договор да вземеш нещо на изплащане?например от германос?

Link to comment
Share on other sites

От колко време използвате настоящия си мобилен телефон?

Моят на 25 декември ще стане на 4 години. Добичето още работи поти безотказно :) Siemens c55.

 

По настоящем имам 2 телефона просто реших че на безценица неискам да си продавам стария.Самсунг Ц100 вече го имам точно от 3 години и вярно е служил като на някой места мн забутани губеше обхват ама то нормално.

 

Новия телефон ми е точно на 2 седмици и малко Панасоник ВС6.

 

Едит:А къде най на далавера мога си купя инфраред или блутут за компа? :D

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми преведе на възможно най-много езици "Машината за кафе не връща ресто"? :bgrin:

"Maszyna do kawy nie wydaje reszty" - Полски :P

"Kaffen's maskine returnerer ikke penge" - Датски :P

"La machine a cafe ne rends pas d'argent" - Френски (тук не съм съвсем сигурен, но май е нещо такова):)

"De coffee automaat geeft geen geld terug" - Холандски ...

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

"Maszyna do kawy nie wydaje reszty" - Полски :P

"Kaffen's maskine returnerer ikke penge" - Датски :P

"La machine a cafe ne rends pas d'argent" - Френски (тук не съм съвсем сигурен, но май е нещо такова):)

"De coffee automaat geeft geen geld terug" - Холандски ...

"Das Kaffeeautomat gibt kein Rückgeld zurück" - Немски

На френски е machine DE cafe, като на е-то има ударение (не знам как се казва на български, това, което отдясно е по-високо :lol: )

Link to comment
Share on other sites

"la machine a cafe ne rends pas d'argent" - Френски (тук не съм съвсем сигурен, но май е нещо такова):)

Копченце,ако ти трябват ударенията : La machine а cafй ne rends pas d'argent ( пари ) / des monnais ( би се превело като ресто) :)

Приетото е La machine а cafй , не de :)

Е как какви :) Ако тръгна сега да разяснявам граматиката ще те отегча,а и не само теб :D Just the way it is.... Ама той френският е смахнат и секси език,ако го учиш,не се чуди защо това е така и онова иначе,просто го учи :)

Edited by intense
Link to comment
Share on other sites

Копченце,ако ти трябват ударенията : La machine à café ne rends pas d'argent ( пари ) / des monnais ( би се превело като ресто) :)

Приетото е La machine à café , не de :)

 

Ta като темата е за нестандартни въпроси във френския ударението не e ли винаги на последната сричка? :confused Какви са тогава тези ударения?

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ta като темата е за нестандартни въпроси във френския ударението не e ли винаги на последната сричка? :confused Какви са тогава тези ударения?

Като четеш, ударението е на последната сричка, винаги. Прав си. Тези се пишат, за да е по-трудно и гадно, нещо като copyright на езика... аз поне друга причина не намирам. За de-то... ми звучеше ми по-добре така... Личи си колко внимавам в даскало :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ера , май 17лв. беше "синия зъб", а инфрареда е 14лв. Се пак имаше една тема от къде да си купя ама карай... :beerchug

 

Благодаря също и за уроците по френски език :D Никога не съм го учил и нямам намерение ама все пак от обща култура питам :)

Link to comment
Share on other sites

Тея дни съм се навил да си взимам Nokia 6131. Четох много статии, които ме накараха да се поколебая. Няма начин да не го пробвам на място, но все пак исках да попитам някой, ако има да ме посъветва и да каже заслужава ли си 500-те лева...

Link to comment
Share on other sites

"Das Kaffeeautomat gibt kein Rückgeld zurück" - Немски

На френски е machine DE cafe, като на е-то има ударение (не знам как се казва на български, това, което отдясно е по-високо :lol: )

 

може би остро(aigu) :) другото е тежко(grave).

Като четеш, ударението е на последната сричка, винаги. Прав си. Тези се пишат, за да е по-трудно и гадно, нещо като copyright на езика... аз поне друга причина не намирам. За de-то... ми звучеше ми по-добре така... Личи си колко внимавам в даскало :lol:

Ми ударенията саа...за затворено и отворено Е :) двете точки (thema) са за да се чете i-то като i а шапчицата (circonflexe) е заа....украшение :)

 

 

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Тея дни съм се навил да си взимам Nokia 6131. Четох много статии, които ме накараха да се поколебая. Няма начин да не го пробвам на място, но все пак исках да попитам някой, ако има да ме посъветва и да каже заслужава ли си 500-те лева...

 

много тъп телефон не виждам изобщо кво харесваш в него а и цената е ...... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Колко души ви честитиха последния рожден ден? На мен за 24 минути вече 6 :)

На мене в първата минута 26 човека... Най-сладкото беше, че точно в 00.00ч. погледнах часовника :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...