Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой знае ли къде се намира магазин Мухоморка в капана?По-точният въпрос е някой може ли да ми обясни? :D Преди време го бях видяла ама и на идея си нямам къде се намира?!...

edit:Всъщност...като се замисля, може и да не се казва Мухоморка :bgrin: ...просто го пишеше на(оттук излиза и втория ми въпрос...) преградата на магазина* ...

(много малоумен въпрос, ама... )А как се казват тия решетки, които ги спускат на магазините като не работят?

на пресечката с "Найлон"-а.

 

Ма то и аз така казах, ама никой не обръща внимание :)

значи в крайна сметка какъв е въпроса? дали може да се задейства източник на светлина от обект движещ се със скоростта на светлината ли? и тази скорост на отправната точка спрямо какво се измерва, т.е. къде по дяволите е хипотетичния наблюдател?

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

какво друго усвен да пратя на номер 1000 "newwap2" на глобул за да мога да ползвам интернет-а трябва да направя... ?!

Виж тук!

Link to comment
Share on other sites

 

Аз имам същия проблем. И на сайта на Глобул гледах и на оператор звънях, и настройки ми пращаха... Накрая нищо. Ако имам време ще мина през Глобул, за да видят какъв е проблема и да го отстранят. Със сигурност не е в апарата ми, защото пробвах на други 2 апарата от същия модел и положението е същото :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ако пия шампуан има ли някаква реална опасност за здравето ми ? има ли значение какъв ще е ?

Ами ей ся гледам тука...наа шампоана на Л`ореал никъде не пише, че е опасен за здравето ти, тъй че по тяхната логика...пий си...Всъщност тва е интересно и е малко в стрил Брейниък-никъде на шампоана не пише, че не може да се пие :blink: Аз съм опитвала Джонсъна ии..не е вкусен.

(едит: баща ми:Опасно е, разбира се!Химия, отрови..." майка ми-"Еми не, чак пък да е опасен...най много да се подрискаш" :laughing: )

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

ако пия шампуан има ли някаква реална опасност за здравето ми ? има ли значение какъв ще е ?

Можеш нещо да се натровиш и да повръщаш като луд...

Link to comment
Share on other sites

Някой да има случайно или да ми каже от къде да си сваля шаблон на Автобиография за работа ? Нещо семпло ! Предварително благодаря ! :read:

Edited by Reav3R
Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам нещо и то е доста странно ... значи има една схемичка, която показва на кое място да се сложи резервната гума и след това как да се въртят другите 4 гуми на колата през 5000км, за да може след 25000 и 5-те гуми да са равномерно износени ... някой ако може да помогне ... :blink: :P

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам нещо и то е доста странно ... значи има една схемичка, която показва на кое място да се сложи резервната гума и след това как да се въртят другите 4 гуми на колата през 5000км, за да може след 25000 и 5-те гуми да са равномерно износени ... някой ако може да помогне ... :blink: :P

 

задна лява-резервна

резервна-предна дясна

предна дясна-задна дясна

задна дясна-предна лява

предна лява-задна лява

Edited by laury75
Link to comment
Share on other sites

Къде се намира заведението Кокалъ и вярно ли е,че било доста евтино там?

Да, аз даже имам и фанелка :tongue намира се зад второ райннот на Георги Измерлиев, срещу Делта нета, ама не съм бил отдавна там, а някой спомена май, че са го затворили, така че незнам

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли какви филми ще дават по БТВ по време на това прословуто филмово лято,което рекламират :blink:

Стари , които сигурно са ги въртяли по 999 пъти :)

Link to comment
Share on other sites

Е,това нищо не ми говори ;)

капан за родители

10,5 по скалата на рихтер

земемория

ръката, която люлее люлката

мъже на честта

нашественици 1 и 2

 

това са нещата, които ще "извъртят" тази седмица

Link to comment
Share on other sites

Някой да ми каже телефон на фирма която могат да ми направят профилактика на 2 климатика. На повечето фирми когато звънна ми казват, че не могат да дойдат преди края на Август. Трябва ми някоя фирма да дойде до няколко дена. Някаква идея за такава фирма.

Link to comment
Share on other sites

Колкото и странно да ти звучи - Лирекс БГ - за мен поне беше изненада... Миналата седмица ми се наложи да сменя спешно климатик в сървърното помещение и изпаднах в твоята ситуация - всички фирми за продажба и монтаж на климатици ми даваха дати след края на август, а на мен ми трябваше буквално от днес за вчера. И един познат ме светна, че Лирекс освен с компютърна техника и телекомуникационно оборудване се занимават и с климатици - обадих им се, пратиха ми оферта веднага и след ден дойдоха и ми монтираха климатика... Струва си да им звъннеш и да попиташ дали биха направили профилактика на твоите.

 

http://lirex.bg/contact.php?maps=3

Link to comment
Share on other sites

Колкото и странно да ти звучи - Лирекс БГ - за мен поне беше изненада... Миналата седмица ми се наложи да сменя спешно климатик в сървърното помещение и изпаднах в твоята ситуация - всички фирми за продажба и монтаж на климатици ми даваха дати след края на август, а на мен ми трябваше буквално от днес за вчера. И един познат ме светна, че Лирекс освен с компютърна техника и телекомуникационно оборудване се занимават и с климатици - обадих им се, пратиха ми оферта веднага и след ден дойдоха и ми монтираха климатика... Струва си да им звъннеш и да попиташ дали биха направили профилактика на твоите.

 

http://lirex.bg/contact.php?maps=3

Мерси за информацията. Ще звънна тези дни да видя какво ще стане.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...