Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Бисер Шопа на Марин Дринов, след кръстовището с Родопи, посока Тримона.

 

Благодаря, оказа се, че ми е на 2-3 мин. пеша от нас :)

Свърши ми чудна работа. Точно за 45 мин. колата беше готова и вече мърка :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добре, това ще направя първо - препоръчай къде (в Пловдив). Ако не се организирам тези дни, после ще търся в София.

Автосервиз Сурен. Намира се на Рогошко Шосе.

линк

Link to comment
Share on other sites

Автосервиз Сурен. Намира се на Рогошко Шосе.

линк

 

Баш там щях да го пратя и аз :) Моите ги правих преди месец и цената беше 10 лева. Работата е за 10 минути, ако са свободни.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, оказа се, че ми е на 2-3 мин. пеша от нас :)

Свърши ми чудна работа. Точно за 45 мин. колата беше готова и вече мърка :)

 

Шопа е пич! Доказал се е неведнъж и най-вече ме е спечелил с това, че три пъти мери, веднъж реже. Гледа всичко на него да му хареса, че накрая завършва и със спрейче заварката, ако му се види неестетична. Нещо, което другаде никой няма да си направи труда да направи.

Link to comment
Share on other sites

Автосервиз Сурен. Намира се на Рогошко Шосе.

линк

 

Отидох, оказа се че имало някакви счупени неща около рефлектора и не може да се регулира. Нови фарове ще трябва да купувам. Така и така единият е леко счупен, направо ще ги подновя.

 

Благодаря за информацията!

Link to comment
Share on other sites

Като разчиствах в нас открих 2 тонколони още от комунистическо време, произведени в БГ. Били са за грамофон. Въпроса ми е какви показатели трябва да гледам за да установя с какво мога да ги "захраня". До колкото знам се гледат някакви "съпротивления за да не изгори първо стъпало".

Link to comment
Share on other sites

Виж какви са колоните като марка и модел. След това - гугъл :) Или пускаш снимка да ги видим 

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Е те то си пише - мощност 40W, импеданс - 4 ома, честотен диапазон - 80Hz до 16kHz. Значи ти трябва усилвател, който да работи на 4 ома и с не по-голяма мощност от 40W

Link to comment
Share on other sites

Да, има. Тагни си го на картата, именувай си го и ще се вижда като пинната локация. 

До тук добре,обаче го виждам само аз...идеята ми е примерно да сложа маркер на обект и да го виждат всички примерно" магазина на Пешо"...нещо пропускам ама :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Колеги ето какво съобщение получих днес, само че съобщението е от същия номер, да се занимавам ли с полицията, че това е измама или няма смисъл,едва ли ще се трогнат да го търсят?

(Molia, obadi mi se na 0896406067! [GLOBUL vi predava tova suobshtenie ot imeto na posochenia nomer])

Link to comment
Share on other sites

До тук добре,обаче го виждам само аз...идеята ми е примерно да сложа маркер на обект и да го виждат всички примерно" магазина на Пешо"...нещо пропускам ама :unsure:

 

Ако добре помня и аз имах проблеми с подобно тагване. Имат някакви изисквания. За куриоз, у Фейсо искат няколко тага на локацията и я адват. Стана на третия ден при мен, а в Гугъл мапс май и до ден днешен тага си го виждам сам...

Погледни какво изискват, за да стане публичен. Маса народ си е добавил локациите, така че все някак трябва да стане. Има обаче момент на изчакване. 

 

Колеги ето какво съобщение получих днес, само че съобщението е от същия номер, да се занимавам ли с полицията, че това е измама или няма смисъл,едва ли ще се трогнат да го търсят? (Molia, obadi mi se na 0896406067! [GLOBUL vi predava tova suobshtenie ot imeto na posochenia nomer])

 

Обади се на оператора си първо, та да разбереш какво точно се случва. 

Link to comment
Share on other sites

Оператора никога няма да изпрати такова съобщение от такъв номер. Винаги ползват някакъв shortcode за системни съобщения. Което не значи, че някой 3d-party вендор не може да си купи shortcode. Това за лично за мен си е опит за scam.

Link to comment
Share on other sites

Обади се на оператора си първо, та да разбереш какво точно се случва. 

 

Обадих се, имат тази опция, звъннах на номера и познай, човека въобще си нямаше идея за SMS-а или пък за мен. Луууууда работа.

Link to comment
Share on other sites

Момци, кажете как да оправя един проблем с принтера (лазАрен). Принтира си супер, ама изкарва и някакви гадни тънки хоризонтални линии на страницата/страниците.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...