Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

На лаптопа вентилатора яко бучи. Почистих го и всичкко беше точно известно време. 

За смяна ли е, нещо опира ли? Вдигнах му леко оборотите и пак нищо. Някакви предложения? 

 

Смазваш и ако пак бучи - смяна. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

На лаптопа вентилатора яко бучи. Почистих го и всичкко беше точно известно време. 

За смяна ли е, нещо опира ли? Вдигнах му леко оборотите и пак нищо. Някакви предложения? 

 Направо сменяй защото вече няма да охлажда ефективно. 

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се съглася, отдавна има един сот, който е доста над останалите. DSC са номер едно от 'останалите'. Реклама няма да правя, на ЛС ако колегата не се сети...особенно пък за Кичука :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се съглася, отдавна има един сот, който е доста над останалите. DSC са номер едно от 'останалите'. Реклама няма да правя, на ЛС ако колегата не се сети...особенно пък за Кичука :)

 

Всички останали купуват техниката си от DSC, които са производител. Като за домашна охрана по-добра алтернатива от тях не виждам, ако ще и само ценово да се говори. А като дългогодишен ползвател съм напълно доволен. Живата им охрана обаче е много скъпа и в тази връзка в този сектор ползвам ДАИКС, които далеч не са най-евтини, но не са ме подвеждали засега. Което не значи, че двама души нощна смяна не струват къмто 1500лв на месец. 

 

За жилище твърдо препоръчвам DSC, но за жалост май вече няма опция техниката да е безплатна, както беше в моя случай. HEMO, плащаш накуп 12 месеца и единият ти е безплатен. Така за 210 лева на година имаш СОТ в апартамента. На тема техника вече ще коментираш с тях.  

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се съглася, отдавна има един сот, който е доста над останалите. DSC са номер едно от 'останалите'. Реклама няма да правя, на ЛС ако колегата не се сети...особенно пък за Кичука :)

Давай в темата,ще е полезно за всички.Раптор мерси за инфото ще ги преслушам тия,че на мой близък прясно му изтарашиха апартамента :(

Link to comment
Share on other sites

Офисът им е точно срещу сградата на БАН. Най-добре иди на място и поговори с тях. Между другото имат и трезор, ако те интересуват такива неща. 

Link to comment
Share on other sites

DSC за момента наистина са най-коректни. Имам обекти, които управлявам и са към тях. Не знам как не им писна от мен  :grin: На няколко пъти забравям за наличието на СОТ и докато се сетя, вече съм го активирал. Момчетата пристигат за 2-3мин. и всеки път като ме видят, директно питат да си тръгват ли. Отделно заради тъпанарите от ЕВН, в един апартамент със сметка 20ст., бяха спрели тока, та акумулаторът беше паднал и той. При спад се активира СОТ, от там веднага ми звъннаха, последва и обаждане от комшия. За 20мин. бяха изпратили човек, който ме чакаше пред вратата с нов акумулатор. Действието се развиваше около 2 през нощта. Не на последно място, охранителите им не са тип кварталното бичме, на което нищо не му се разбира и само сумти, а са супер любезни, говорят на Вие. Като цяло са с професионално отношение, точно такова, каквото трябва да е. А не като разни семкаджии...

Link to comment
Share on other sites

Тирове - влекачи и ремаркета, могат ли да седят паркирани в града, на улицата? Имам някакви спомени, че трябва да са извън града или на специализиран паркинг, а не ей така на някоя улица. И ако нямат право, към кой да се обърна - КАТ(112) или общинска охрана(тел неизвестен)?

Link to comment
Share on other sites

Тирове - влекачи и ремаркета, могат ли да седят паркирани в града, на улицата? Имам някакви спомени, че трябва да са извън града или на специализиран паркинг, а не ей така на някоя улица. И ако нямат право, към кой да се обърна - КАТ(112) или общинска охрана(тел неизвестен)?
Могат,стига да няма забрана за паркиране и забрана за тегло.Огледай околните улици дали няма забрана за товарни.Ако има,за паркиране изобщо не може да става дума дори и да не е забранено.И да не пречат на движението разбира се.Ако е нарушено някое правило,най-ги морят не кат а Даи ;)

 

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Тирове - влекачи и ремаркета, могат ли да седят паркирани в града, на улицата? Имам някакви спомени, че трябва да са извън града или на специализиран паркинг, а не ей така на някоя улица. И ако нямат право, към кой да се обърна - КАТ(112) или общинска охрана(тел неизвестен)?

 

Според зоната е - имат места, на които могат да влизат, но определно в Центъра е забранено. Чия невинна душичка искаш да притесниш, Слакър :)

Link to comment
Share on other sites

Такава, дето е праснала 3 ремаркета и два влекача на улицата :) Вярно мегдан има, просто имах спомени, че нямат място в града, а там улицата си е като частен паркинг :)

Link to comment
Share on other sites

Сдобих се със една рядка книга сканирана в pdf формат.Има ли смислен начин да я направя в .epub формат за да е удобна за четене с e-book четец?

 

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Сдобих се със една рядка книга сканирана в pdf формат.Има ли смислен начин да я направя в .epub формат за да е удобна за четене с e-book четец?

Пробвай това:

http://resource.anypdftools.com/tutorials/how-to-convert-scanned-pdf-to-epub.html

Link to comment
Share on other sites

Слакър, гледал ли си грида? Под нас дълго време битуваха камиони на Каменица... Сега наредбата е по-строга.

Не схващам къв грид да гледам?
Link to comment
Share on other sites

Видях в алъш-вериш, че се продаваха протектори от закалено стъкло за въйфони, та ми е интересно от какъв материал им е скрийна, че трябва да се слага протектор за да не се драска?


За гъвкав - знам, че е :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...