Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Преди малко ходих до клона и говорих с пощальонката, която обслужва блока. Каза че, от месец и нещо не е имало писма за нашия блок и проблема не е в тях. Също и, че ако не са препоръчани, да забравя за тях, а и за подобните в бъдеще :) Очаквах подобен безхаберен отговор, но не знам защо таих надежди...

 

В пощата не ми бъркат, понеже спама и разни сметки са си там (тях, до колкото знам, ги разнасят други фирми).

 

Напълно очаквано. Не знам точно къде си, но изобщо не се учудвам. Както ти казах - няма какво да направиш. Измислете друга форма на комуникация. Или да се пращат писмата на друго, по-сигурно място. Непрепоръчани писма и да не дойдат - никой не носи отговорност... 

 

А в пощата може да ти бъркат и без ясна цел - всякакви идиоти има - вЕрвай ми. Затова попитах. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това какво трябва да значи?!?!? Че ще ти носи само препоръчани писма, а другите няма да си прави труда да ти ги носи ли????

:censored2: :censored2: :censored2:

По-скоро го каза във връзка с това, че проблема не е в тях и че в "депото" или от където им ги пращат не си правят труда.

 

Иначе то другите форми на комуникации си ги има, но държахме и на тази.

Link to comment
Share on other sites

Има, но зависи какво ще лепиш.

 

 

Има, но наистина е много важно какво смяташ да лепиш.

 

 

таблет ... стъклото към панела(пластмаса или ламарина, ако е на LCD-то)

Link to comment
Share on other sites

Някой да е ходил на палатки на 40те извора до Асеновград? Може ли, не може ли? Защото има ловно стопанство там, та да не ни объркат за дивеч :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някой да е ходил на палатки на 40те извора до Асеновград? Може ли, не може ли? Защото има ловно стопанство там, та да не ни объркат за дивеч :lol:

 

Риба липсва и много мръсно било. Това е последната информация от преди 1/2 месеца :)

Link to comment
Share on other sites

 

http://www.plovdivmedia.com/41842.html

Дали? Най-много да намажете нещо.

 

Едва ли, то това е от преди около месец, до колкото разбирам :)

 

 

Риба липсва и много мръсно било. Това е последната информация от преди 1/2 месеца :)

 

Ти заеби рибата, ами кажи кога ще свършиш с тая дипломна :) Да направим едни палатки както си требе, че тая година - пълна излагация. Даже не съм си пробвал новата все още :lol:

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Само събираше аксесоари по магазините.

 

:D А, найн, онея дето ги взехме - влязоха в употреба на морето. Виж, палатката, която получих за подарък за рождения ми ден ЮНИ месец - седи като паметник в нас...

Link to comment
Share on other sites

Някой да е наясно със софтуер Vision Guard или нещо подобно? Става въпрос за видеонаблюдение. Камерите били със сензор за движение и записвали, само като се активира. На всеки три дни трие старите записи и прави нови... На мой познат му е опаткал компа. Прехвърлих му платката на новия, обаче софта за камери не ми е от силните страни. Момчето, което му ги поддържа е някъде навън на почивка и нямаме връзка с него, за да ми обясни... По думите на моя познат софта е Vision Guard или нещо си MWV или нещо подобно...

Link to comment
Share on other sites

Ако е Вижън Гард, на сайта им има упътвания с инсталация, настройка и употреба. По спомени де..

Link to comment
Share on other sites

Дори сайта им не намирам... Някакви капки за очи и някакви програми, които нямат общо с това. Ако можеш да ми пратиш линк, ще съм благодарен!

 

Намирам само това, където нищо като софтуер не намирам...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Аз сложих камери наскоро, но съм със софт на Геовижън. От това, което видях при инсталацията мога да ти кажа, че е много важно да уцелиш версията на софта. Иначе нищо не става. Туй ако софта е подобен на моя, разбира се. Виж платката точно кой модел е и каква е. 

Link to comment
Share on other sites

Дори сайта им не намирам... Някакви капки за очи и някакви програми, които нямат общо с това. Ако можеш да ми пратиш линк, ще съм благодарен!

 

Намирам само това, където нищо като софтуер не намирам...

 

Пробвай по модела на платката да търсиш софтуера, може да е от вижън гуард ама платката да е съвсем различен производител.

 

Едит: Е Виден ме изпревари  :grin:

Edited by mladenski76
Link to comment
Share on other sites

Аз като гледам Вижън Гард е май името на фирмата - платката едва ли има нещо общо. Задължително е да се види каква е. При мен младежът се мъчи да слага софт, но накрая аз го инсталирах. Много обичам инсталатори, които не знаят английски... Та той се мъчеше да сложи нова версия на софта и всичко се дънеше. Аз поседнах, поразрових му флашката, врътнах една версия 6.0 (не 7.4, както той мъчеше) и камерите тръгнаха веднага. При тая техника се оказа, че нещата са много относителни и с много въпросителни.... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Казус - имам aux буксичка в колата, към касетофона. Като пускам музика през плейър или Нокия(дето си я държа за мултимедийна станция), всичко е ок. Обаче като го ръгна в Нексуса, дори не отчита че има включени слушалки...Идеи?

Link to comment
Share on other sites

И аз стигнах до извода, че е фирма. Посъветвах го да се свърже с тях или да си изчака човека, както и да си смени доставчика на нет, за да не му се налагат пак подобни интервенции.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли каква е глобата за изтекъл международен паспорт  (11 месеца) ?

 

edit:  netrootbg мерси :) 

  Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Момци, препоръчайте ми автомонтьор, който да не ме среже през кръста откъм цени. Аз съм доволен от моя, но е страшно несериозен и след като 3 пъти ми върза тенекия, го отсвирих. Остана ми една мека свръзка на гърнето да се смени само...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...