Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Да моя грешка горе. Вивата и Булгартабак .. вие усетихте ли как всички млъкнаха по въпроса колко пъти продадоха последната в последните няколко месеца и все през офшорки ;) ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой използващ мобилен нет на телефона от глобул? Да ми каже как са им скоростите в момента, че нещо все едно са умрели. Свалих 1/2 приложения за тест и ми показват някакви забавяния от половин до секунда дори към globul.bg. Приложението на speedtest даже не успява да го завърши, че при ъплоуд-а дава грешка, а някои приложения ми дават и те грешка с мрежата и не мога да ги използвам

Link to comment
Share on other sites

Ами когато скоростта е неограничена, нета е отличен. Лошото е когато се прехвърли на 64 кбит/с и все едно нет нямаш :) Става главно за месинджър или нещо по-дребно. Google play даже не зарежда тогава :D

Link to comment
Share on other sites

При неограничена си стига до няколко мегабайта, а пинга е почти незабележим.

Аз съм със 100мб и ми е свършвал за часове :D

Link to comment
Share on other sites

Някой използващ мобилен нет на телефона от глобул? Да ми каже как са им скоростите в момента, че нещо все едно са умрели. Свалих 1/2 приложения за тест и ми показват някакви забавяния от половин до секунда дори към globul.bg. Приложението на speedtest даже не успява да го завърши, че при ъплоуд-а дава грешка, а някои приложения ми дават и те грешка с мрежата и не мога да ги използвам

Нета на глобул е една грозна шега. Това е една от причините да реша да се разделя с този оператор. В този ред на мисли - впечатления от Vivacom? По наблюдения от други хора - покритието им по планинските части май е доста по-добре, 3g?

Link to comment
Share on other sites

Ами влизам в "офис" да питам имат ли проблем с мрежата и какви са максималните скорости. Отогвор - ми не знам да има проблеми, може би само в София, че правят обновяване. А какви са макс. скорости? - 7.5 КИЛОбита. Килобита? - питам аз. Да. Да не са мегабита? Не, килобита-са. Реших че тоя повече няма какво да го питам, защото на мен 95-6 година с аналоговия телефон ми беше по-добра скоростта. Та направо писах запитване, ако до 8 не ми отговорят, вече ще звъня на оператор. Иначе номера ми е във фирмена група и се налага да съм на тях. Иначе да съм се махнал отдавна.

Link to comment
Share on other sites

 

.... В този ред на мисли - впечатления от Vivacom? По наблюдения от други хора - покритието им по планинските части май е доста по-добре, 3g?
Покритието в планините им е най-добро,2g е с максимално достижимите скорости(не ограничено до скоро)3g е супер,има на невероятни места и ако си на определени планове е ограничено на 128кв след бързите мегабайти,тоест напълно използваемо за voip.
Link to comment
Share on other sites

Да питам и аз едно въпросче, лаптоп acer aspire 5536 model ms2265 от вчера взе да дава бялото в розово, пуснах го през HDMI на монитор картината е перфектна, та някой да има идея от какво е, видео, кабел на матрицата или самата матрица, картата е ATI Radeon HD 3200. 

Ако някой може да ме насочи какво да си търся ще съм благодарен.

Edited by mladenski76
Link to comment
Share on other sites

Извинявам, се че пиша и тук, но дано някой да има инфо.

В София, кв. Илинден, тв + нет, към какво може да се насочи един познат?

Link to comment
Share on other sites

Да не би да си заминава лампата на подсветката? При старт, в началото как е? Преди още да е заредил BIOS-а.

 

И при стартиране е същото, още с рекламното лого на Acer e червено.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам, се че пиша и тук, но дано някой да има инфо.

В София, кв. Илинден, тв + нет, към какво може да се насочи един познат?

Ако имат покритие - категорично Net1

Link to comment
Share on other sites

Ясно, на 100% смяна на лампата.

Благодаря за инфото, заемам се.

Link to comment
Share on other sites

Някой имал ли е вземане даване скоро с Пловдивските агенции за имоти и да препоръча някоя или пък читав брокер? Само след 1 час търсене и информиране се хванах за главата каква олигофрения е цялата схема.

Link to comment
Share on other sites

Мога да те свържа с брокер. На нас ни свърши работа. Но пък от един път много впечатления не може да се направят. Виж ако някой работи многократно с някой и доволен да препоръчват също.

Link to comment
Share on other sites

Някой имал ли е вземане даване скоро с Пловдивските агенции за имоти и да препоръча някоя или пък читав брокер? Само след 1 час търсене и информиране се хванах за главата каква олигофрения е цялата схема.

 

РИМЕКС и РЕМАКС, оттам нататък всички други ще научат...

Link to comment
Share on other sites

Има едно нещо, което по никакъв начин не пречи на работата ми, но ме дразни до небесата. Слагам Word файл на определено място на десктопа. Отварям, пиша, сейв, затварям. Файлът се е преместил на друго място на десктопа. Аааааааааааааааааааргхгхгхгхг! Защо? Има ли опция, която предотвратява такива своеволия?

Link to comment
Share on other sites

Да нямаш сложена опиця да подрежда иконите по някакъв начин - име, дата или нещо от сорта?

А и когато отвориш файл, word създава временен файл, може и той допълнително да разбърква нещата

Link to comment
Share on other sites

Трябва да се махне auto arange. Ако си със 7-цата. То е десен бутон на desktop-a->view-> auto arange icons, ако си на XP е само auto arange някъде по същото меню...

Link to comment
Share on other sites

Auto arrange не е включено. Мирката е прав, сега обърнах внимание и наистина временният файл се създава на мястото на самия файл и го премества. Ще ровя из опциите на Word, но ме съмнява да има нещо полезно. Здраве да е.

Link to comment
Share on other sites

Auto arrange не е включено. Мирката е прав, сега обърнах внимание и наистина временният файл се създава на мястото на самия файл и го премества. Ще ровя из опциите на Word, но ме съмнява да има нещо полезно. Здраве да е.

1. Провери в настройките на WinWord за запазване (в частта къде да прави временните копия) дали не си му задал десктопа и евентуално промени мястото.

2. Опитай с махната цвъчка за автоматично съхранение на всеки х минути. Не бих го препоръчал, но ако това се окаже причината и престане да те дразни, просто трябва да придобиеш навик за постоянно съхранение на текущата информация.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...